Nutz

See kasiino on saadaval Eestis
4 / 5
Saad 30€ + 50 WinSpinni
Boonus
10
Minimaalne sissemakse
10
Minimaalne väljamakse
Spordiennustus Reaalajas vestlus Pokker
Keeled
Makseviisid
Mängu pakkujad
Populaarsed mängud Book Of Ra, Columbus, Big Bass Bonanza
Alates
Telefoninumber Ei
E-post Ei
Koduleht
Litsents
Lisa arvustus Kasiinosse

Nutz Arvustused

Nutz online kasiino on järjekordne värske tegija Eesti kasiinomaastikul. Nad avasid siin meie mängijatele oma uksed alles värskelt 2021. aasta märtsikuus, kuid sellest hoolimata teab juba iga hasartmängusõber nende kasiinost nii mõndagi. Tegemist on igati särava ja modernselt lihtsa Eesti online kasiinoga, mille kogu veebikeskkond on loodud ilmselgelt kliendi heaolu ja mugavust silmas pidades. Tegemist on väga minimalistliku, kuid siiski huvitava kasiinoga. Minimalism on nüüd, mil kasiinod on igapäevase meelelahutuse seas pigem normaliseeritud ning populaarsed, eriti oluline, kuna mängijatel on enamasti juba omad eelistused olemas ning nad soovivad kiirelt asja kallale asuda, mitte üleliia külluslikul kasiino lehel ohtralt energiat navigeerimisele kulutada. Nutz kasiino on koht, mis pakub üpriski laia mänguautomaatide, live-kasiino mängude ja lauamängude valikut.

Nutz kasiino: plussid

1. Suur mängude valik

Nutz on mängude valikult vägal heal tasemel kasiino. Nutz kasiino pakub väga paljude tootjate poolt loodud mänge ja neid on seal valikus lausa tuhandeid. See garanteerib, et sul ei hakka kuidagi ka iga päev seal kasiinos mängides igav ja leiad alati midagi uut ja huvipakkuvat, millega aega veeta.

2. Korralik valik maksevõimalusi

Ajal mil enamik uutest kasiinodest on kontovabal süsteemil, nagu näiteks Kanuuna kasiino ja seetõttu on seal makselahenduste valik väga piiratud, siis Nutz on selles osas paindlikum ja võimaldab makselahendusteks nii e-rahakotte ja tavalisi Visa ja Mastercardi makseid. See tähendab, et Nutz.ee lehel on võimalik mängida ka siis, kui sa ei soovi oma makseid teha konkreetselt Eesti suurimatest pankadest.

3. Mugav ja lihtne keskkond

Nutzi üks suurimaid trumpe on kindlasti visuaalne atraktiivsus ja lihtsad lahendused. Nende koduleht on väga lihtsakoeliselt üles ehitatud ja seal on lihtne navigeerida ka esmakordsel külastajal. Tänapäeva kiires maailmas on tihtipeale just lihtsuses võlu, kuna mängijad eelistavad saada kõik vajaliku võimalikult kiiresti ja Nutzi lehel ei pea millegi otsimisele aega kulutama.

Nutz kasiino: miinused

1. Puudub spordiennustuste võimalus

Kuigi Nutz on kõval tasemel oma mänguvaliku ja tootjate rohkuse osas, ei ole nende lehel siiski võimalik spordiennustusi teha. Juhul, kui see on ainus ajaviide, mida soovid, tasuks eelistada mõnda teist kasiinot, näiteks Pafi.

2. Kasiino lehel ei ole võimalik mänguautomaate eraldi sorteerida

Kuigi Nutzi lehelt leiad erinevaid rubriike ja filtreid, mille järgi mänge sorteerida, ei ole seal võimalik mänguautomaate eraldi valikuna välja sõeluda. Kuigi seal on üle 2000 mänguautomaadi ja seega leiad nad üles igal juhul, oleks mugavam neid eraldi rubriigist valida.

3. Maksimaalsed väljamaksed on päris madalad

Kuigi on Nutz just selline koht, kus on võimalik päris suuri võite koju tuua, võid siiski probleemiga silmitsi seista juhul, kui soovid seda raha ka välja võtta. Nimelt on neil maksimaalsed väljamaksete määrad päris madalad, vaid kuni 5000 eurot kuus, seega näiteks progressiivseid jackpotte mängides peaksid arvestama sellega, et võidu kätte saamine võib kaua aega võtta.

🎲 Mängude valik:

2000+

💎 Parimad mänguarendajad:

Play’n Go, Pragmatic, Hacksaw, Greentube

🎰 Kõige populaarsemad slotikad:

Book of Dead

♣️ Kõige populaarsem live-kasiinomäng:

Crazy Time

Nutz kasiino boonused ja eripakkumised

Nutz Eesti online kasiino ei ole selle koha pealt teistest kasiinodest sugugi erinev. Nimelt pakub ka Nutz ohtralt erinevaid boonuseid ja kampaaniaid nii eesmärgiga uusi kliente ligi meelitada kui vanu püsikliente enda juures mängimas hoida. Seetõttu on kohe esmaselt silma jääv klassikaline tervitusboonus, kus esimest korda sissemakse tegemisel saad tasuta spinnid valitud mängudes. Lisaks pakuvad nad sel juhul ka täiendavat protsenti sissemaksele ehk kindel protsent boonusest lisatakse sinu sissemaksele tasuta rahana juurde.

Kui oled oma tervituspaketi läbi mänginud, saad boonuskampaania lehelt taotleda veel palju erinevaid boonuspakette ning tutvuda ka sealsete ajutiste kampaaniatega, näiteks tasuta spinnide jagamisega eesmärgiga kindlat mängu esile tuua. Lisaks, kui sulle meeldivad väljakutsed, saad tasu eest täita ülesandeid või võistelda erinevatel võistlustel. Roni edetabelite tippu ja teeni oma osa tasuta spinnidest, boonustest või isegi rahalistest auhindadest.

Ära unusta tasuta spinni võimalusi nähes, et tegemist on hasartmängu reklaamiga, mistõttu tasub ka lisatingimusi teada

Nutz kasiinol on oma boonuste osas reeglid ja põhitõed väga konkreetselt paika pandud. Näiteks on neil igal juhul nõutud, et kui ei ole just teisiti mainitud, on boonuste saamiseks eeltingimus vähemalt 20 eurone sissemakse. Küll aga on erandeid, näiteks tervitusboonuse saamiseks piisab ka vähemalt 10 eurosest sissmaksest. Küll aga on asi eriti konkreetne läbimängimise nõuete osas – nimelt on keskmine läbimängimise nõue seal 30 korda ning igal juhul arvestatakse eelisjärjekorras läbimängituks sinu sisse makstud summad. Alles siis, kui läbi mängitud rahasummad ületavad sinu poolt sissemakstud summasid, hakatakse arvestama läbimängimise tingimuste täitmist ka tasuta saadud boonuste osas. Kusjuures, läbimängimisel arvestatakse ka mänguautomaatidel tehtud panuseid, kui ei ole just teisiti mainitud ning sel juhul arvestatakse vaid alla 20 euro jäävaid panuseid ning tasub ka meeles pidada, et boonus kehtib vaid 30 päeva ning neid saab ühelt IP aadressilt vaid korra vastu võtta. Viimaks, juhul, kui üritad väljamakset teha enne, kui kõik läbimängimise tingimused on täidetud, tühistatakse käesolev boonus ja boonustega panustades saadud võidud, seega on oluline, et teaksid neid tingimusi ja järgiksid ka nende täitmist.

Tervitusboonus

Nutz.ee lehel on oma uutele klientidele ikka vägagi ahvatlev pakkumine tervituseks välja pakutud. Nimelt pakuvad nad vähemalt 10 eurose sissemakse puhul lausa 30 eurot mänguraha lisaks ja täiendavalt veel ka 50 tasuta spinni. Suuremate sissemaksetega suurenevad aga ka boonused veel lisaks vastavalt ja seda kuni 100 eurose sissemakseni, mille korral saad lausa 200 kuni 100 eurot tasuta mänguraha lisaks ja muidugi ka 50 winspinni eht tasuta spinni pealekauba. See tähendab, et kui sul on nagunii plaanis suuremalt panustada või pikemalt mängida, tasub igal juhul kaaluda kohe suurema sissemakse tegemist, et tervitusboonusest maksimum välja pigistada. Tasub aga tähele panna, et ka tervitusboonusele rakenduvad läbimängimise nõuded ja tervitusboonuse 50 winspinni ehk tasuta spinne saab kasutada vaid järgmistes mängudes: Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast või Money Train 2. See tähendab, et ka võimalusi neid 200 kuni 100 tasuta spinni kulutada on ohtralt.

Lojaalsusprogramm

​​Nutz.ee keskkonnas on vägagi atraktiivne lojaalsusprogamm nimega ,,Minu Nuts’’. See kujutab endast punktide kogumisel põhinevat süsteemi, kus saad igal esmaspäeval alustada uute punktide kogumist oma ,,Minu Nuts’’ vahekaardile. Kui oled punkte teatud tasemeni kogunud saad sa selle ümber vahetada tasuta spinnideks erinevates mänguautomaatides kasutamiseks, tasuta mängurahaks live kasiinos või muudes mängudes. Selle lojaalsusprogrammi punkte arvestatakse nii, et sinu panuse summa korrutatakse läbi nii sinu taseme kordajaga kui mängu enda kordajaga. Mängude kordajad on järgmised: mänguautomaadid = 1x; rulett = 1x; Blackjack, Baccarat ja Videopokker = 0.2x.

Oma juba kokku kogutud punkte ehk enda ,,nutsu’’ seisu saad jälgida enda ,,Minu Nutz’’ vahelehelt ning muidugi leiad sealt ka reeglid ja tingimused. Sinu lojaalsusprogrammi tase arvutatakse iga kuu esimesel päeval ümber ja kui sul on kokku kogutud piisavas koguses punkte, siis jääd kas samale tasemele või liigud tasemelt veelgi üles. Kui aga punkte piisavalt kokku ei saanud, langed ühe taseme võrra.

Teised Nutz kasiino eripakkumised

Nutz kasiino pakub lisaks veel väga mitmeid erikampaaniaid ja boonuseid, millest leiad põhjaliku ülevaate Nutz.ee lehelt kampaaniate rubriigi alt.

Näiteks on neil välja pakutud ja jackpotimängude topeltpunktide kampaania. See tähendab, et eelneva ,,Minu Nutz’’ kampaania raames kogud iga päev jackpoti mänge mängides topelt punkte, mille saad tuleval esmaspäeval mänguraha vastu vahetada.

Lisaks on neil kampaania nimega tasuta spinnid ja boonused sotsiaalmeedias. Tegemist on pigem üleskutsel põhineva kampaaniaga, mis toob esile Nutz kasiino sotsiaalmeedia kontod ja kutsub üles sind neid jälgima. Nimelt kuulutavad nad lõviosa kampaaniatest ja eripakkumistest just seal välja ja teatud olukordades võivad vaid kiiremad neid boonuseid saada, seega tasub Nutzi tegemistega kursis olla.

Veelgi enam, neil on ka viktoriinil põhinev boonuskampaania nimega Monday Madness Quiz. See tähendab, et nad hakkavad kaks korda kuus kontrollima sinu teadmisi just kasiinode ja hasartmängude maailma kohta ja kõigi õigesti vastanute vahel loosivad nad välja 50 tasuta spinni mingis konkreetses mängus.

Kuidas Nutz kasiinos kontot luua?

Nutz kasiino kõlab huvitavalt? Selleks, et seal enda meelt lahutada ja mänge nautida tuleb aga esmalt endale antud kasiinosse konto luua. Kuna igas kasiinos võib olla registreerimine ja üldiselt esimesed sammud mängima asumisel erinevad, teeme põgusa ülevaate, kuidas sellega just Nutz kasiinos alustada.

Leia Nutz esilehelt koht, kus konto registreerida
Kasiino esilehe vasakus ääres on niinimetatud menüüriba. Sealt täiesti ülevalt leiad nupu, millele vajutades saad endale konto registreerida. Selleks sammuks on Nutz kasiinos kaks varianti – kas sisestad enda andmed, nagu e-posti ja parooli ning teed hiljem täiendava isikutuvastuse, või lood kohe konto Smart-ID abil, mis samaaegselt ka sinu isiku tuvastab.
Tutvu kasiino reeglite ja sissemakse nõuetega
Kui konto, kuhu sisse logida, on loodud, tuleks kindlasti enne igasuguseid rahalisi tehinguid tutvuda Nutz kasiino reeglite ja tingimustega. Siinkohal on oluline ka üle vaadata, millise sissemakse summaga sa enda tervitusboonused maksimaalselt välja saad võtta.
Sisesta makseks vajalik info ja kinnita ülekanne
Leia sissemakseks loodud koht Nutz kasiinos ning tee oma valikud. Sealhulgas tuleb valida nii summa, mille soovid sisse maksta, kui makseviis, millega seda teha soovid.
Aktiveeri oma tervitusboonused
Kui esmane sissemakse on tehtud, kvalifitseerud sa ka tervitusboonusele, nagu tasuta spinnide pakkumised, nende saamiseks seega veendu, et sul on aktiveeritud ka kõik tervitusboonused vastavalt kampaaniate all välja toodud tingimustele. Kui selles osas mingeid probleeme esineb, siis pöördu klienditoe poole.
Asu oma meelt lahutama!
Nüüd, kui Nutz kasiinos on konto loodud, sissemaksed tehtud ja tasuta spinni ja muude hüvedega suurepärased pakkumised vastu võetud, ei olegi enam muud teha kui mängima asuda.

Makseviisid

On selge, et ka maksevahendite osas on Nutz kasiino igati just kliendikeskset kogemust silmas pidanud. Nimelt on neil võimalik oma kasutajakontole sisse- ja väljamakseid teha pangalingi, krediit- või deebetkaardi või e-rahakoti vahendusel. Muidugi on tingimuseks ka see, et see peab tingimata olema sinu enda nimeline ja isiklik konto või kaart millelt makseid teed ja tasub ka meeles pidada, et reeglina saab hiljem väljamakseid teha vaid samal meetodil ja samale kontole, kust viimati sissemakse tegid. Üritades kellegi teise kontolt makse teha või sinna raha välja kanda, siis makse lihtsalt tühistatakse. Kusjuures, kasiinol on õigus küsida makseks ka täiendavaid dokumente ja vajadusel üldse maksetest keelduda. Lisaks võivad nad ka teatud juhtudel maksete pealt teenustasu küsida.

Seal pakutavateks makselahendusteks on Visa, Mastercard, Swedbank, SEB, Skrill, Neteller, Revolut, LHV, Luminor ja Coop pank.

Sissemaksed

Nutz kasiino on enda poolt andnud kõik, et sissemaksed nende keskkonda oleksid igati turvalised ja krüpteeritud. Sissemakse tegemiseks minge avalehel väljale nimega "Sisse- ja väljamaksed" ja valige makselahendus, mida eelistate. Kuigi minimaalne sissemakse Nutz kasiinos on vähemalt 10 eurot, tasub tähele panna, et enamus boonustest nõuab aga 20 eurose sissemakse tegemist, seega vaata kindlasti erinevad boonuste pakkumised tähelepanelikult üle enne, kui sissemakset kinnitama kiirustad. Lisaks pööra maksevahendi valikul tähelepanu sellele, et kõik sisse- ja väljamaksete meetodid ei pruugi üks ühele samad olla, seega soovides hiljem ka oma võite välja võtta tasub selleks tarbeks sissemakse ikka samal meetodil teha, millega hiljem plaanid raha välja võtta. Kindlasti ei tasu ka unustada, et kuigi reeglina toimivad Nutz kasiino maksed koheselt, on tegelikult kasiinol õigus makset teha kuni viis päeva, ehk venimiste puhul tead sellega arvestada.

Väljamaksed

Raha väljavõtmine Nutz Casinost võib samuti kuni paar päeva aega võtta, kuigi reeglina ei pea sa oma raha üle mõne minuti ootama. Siiski tasub siinkohal kohe arvestada, et raha saad välja kanda vaid samale kontole, kust viimati sissemakse tegid ja väljamaksetel on ka väga konkreetsed ülempiirid. Nimelt on kannete maksimumlimiidid 1000 eurot päevas, mitte üle 2000 euro nädalas ja 5000 eurot kuus.

Nutz kasiino mängude valik

Nutz kasiinost võid leida värskeks meelelahutuseks ja niisama proovimiseks lausa üle 2000 erineva mängu. Seal mängude rubriigis on võimalik valikut ka filtreerida näiteks vastavalt mängutootjatele, päeva jackpottidele ja muude kitsendustega, et aidata sul kiiremini oma lemmikuteni jõuda. Nutz kasiinol on väga suur valik erinevaid mängutootjaid, kellega nad koostööd teevad. Sealhulgas on näiteks NentEnt ja Pragmatic Play, kes on mõlemad üle maailma vägagi tuntud hasartmängude tootjad. Nii suure mänguvalikuga on palju teemasid, mida proovida – kas keerutada mänguautomaate või hoopis live kasiinos ruletiratast. Unistades aga hiiglaslikust võidust, vaata iga päev jackpoti jaotist. Spinnige julgelt selliste mänguautomaatidega nagu Bounty Raid ja Red Tiger Gaming Legend of Athena, et saada oma võimalus võita tohutu auhind.

Mänguautomaadid

Kuna mänguautomaadid ehk slotikad on kahtlemata üks populaarsemaid kasiino meelelahutusliike, loeb selle sortiment päris palju. Nutz kasiinost leiad üle 2000 erineva mängu mänguautomaatide valikus, seega igav sul kindlasti ei hakka. Erinevad mängude tootjad, nagu Kalamba, Revolver Gaming ja Gamomat, täidavad selle Eesti online kasiino mänguautomaatidega, mis lausa kutsuvad mängima. Lisaks pakub Nutz kasiino ka võimsaid progressiivse auhinnafondiga mänguautomaate. See tähendab, et maksimaalsed võidusummad kasvavad progressiivselt ja seega on sul hea õnne korral lootus tavapärasest kordades suuremad võidud välja tõmmata.

Live kasiino

Nutz.ee pakub ka suures valikus live kasiino hasartmänge. Sirvige nende live kasiino rubriiki et näha kogu online kasiinomängude valikut just live versioonis. Selle saidi reaalajas mängude tarkvara pakkujate hulka kuuluvad Betgames, Evolution Gaming ja Authentic Gaming.

Lauamängud

Nutz kasiino pakub ka traditsioonilisi laua- ja kaardimänge. Valikus on Baccarat, Blackjack, rulett ja muidugi ka klassikaline pokker. Mängupakkujad, nagu Play 'N GO, Oryx Gaming, EGT interactive, Microgaming ja Pragmatic Play, on teinud koostööd Nutz kasiinoga, et pakkuda online mänguritele klassikalisi kasiino lauamänge ja nende valik on tõesti kirju. Muidugi on paljud kaardimängud ka live kasiino osas saadaval, seega kui eelistate just neid mänge, tasub ka live kasiino osas valik üle vaadata.

Bingo, keno ja kraapekaardid on Nutz kasiinos

Nutz kasiinos ootavad sind ees ka mitmesugused loteriimängud. Nende hulgast on valikus nii keno, bingo kui kraapekaardid. See on üsna omapärane valik, sest kuigi mängijatele lähevad sellised lihtsad ja lõbusad loteriimängud hästi peale, ei ole neid siiski eriti tihti võimalik kasiinodest leida.

Nutz on kasiino, mis pakub ka selles vallas laia ja head valikut. Nende kasiinomängude tarkvaratootjate hulka kuuluvad Wazdan, Relax Gaming, Play 'N GO, Oryx Gaming, EGT interactive, AGS, Hacksaw Gaming, Novomatic, Microgaming ja Pragmatic Play.

Spordiennustused

Spordile panustamine on aga kahjuks see koht, kus peame Nutz kasiino üüratule mängude ja võimaluste valikule paraku piiri tõmbama. Nimelt spordiennustuste varianti ei paku see kasiino üldse. Kuigi see võib suurimatele spordifännidele vastumeelt olla ei tasu aga pead norgu lasta. Usume, et ka spordisõbrad leiavad Nutz kasiinost endale sobivaid alternatiive, mida mängida. Soovides aga siiski just spordivõistlustele panustada võid vahelduseks Nutzis spinnimisele ka näiteks Paf kasiinot külastada.

Klienditugi

Nagu korralik ja modernne kasiino ikka, on ka nemad korralikult klienditoe heale toimimisele panustanud. See tähendab, et neil on klienditeenindus kättesaadav e-posti teel ja 24/7 toimiva chat lahenduse kaudu. Lisaks on neil välja toodud ka klienditoe telefoninumber, millele võid mure korral alati helistada. Küll aga on nad omalt poolt teinud kõik, et mängijal ei oleks klienditoelt üldse vaja abi paluda. Esiteks on neil kogu leht väga hästi toimiv ja lihtsalt ja arusaadavalt navigeeritav, et probleeme vältida. Lisaks juhul, mil segadusi ei õnnestu täielikult ennetada, on neil loodud ka väga põhjalik korduma kippuvate küsimuste rubriik, kust sa tõenäoliselt leiad pea igale oma murele ise mõne hetkega vastuse ega peagi kliendituge üldse torkima, et asi lahenduse leiaks.

Mobiilne kasiino

Mobiilile optimeeritud veebikasiino kasutajakogemus on praegusel ajal põhistandard. Võid olla kindel, et Nutz on täielikult optimeeritud ka mobiilseadmest mängude nautimiseks. Sõltumata sellest, kas sul on iOS või Android, peaks hasartmängudele ja meelelahutusele keskendunud kasiino pakkuma oma mängude valikut probleemideta ja tõrgeteta igas seadmes.

Mobiilisõbralikkus on väga oluline aspekt tänapäeval juba esialgsel kasiino valikul, kuna on tähtis, et sa saaksid just nutitelefonis stressivaba kogemust nautida. See hõlmab mobiilselt optimeeritud navigeerimist ja ka registreerumisvorme, mis ei tekita probleeme ka telefoniekraanilt neid täites.

Ohutus Nutz kasiinos

Nutz kasiino võib küll ise brändina Eesti turul värske tegija olla, kuid siiski ei ole tegemist just uue ja veel testimata ettevõttega. Nimelt kuulub Nutz kasiino eestlastele juba vägagi tuttava Optibet kasiinoga sama kontserni alla, mida tuntakse Eestis Optiwin nime all. Selle kontserni omanikuks on tegelikult üldse Rootsi ettevõte Enlabs AB, kes on Eesti turul juba aastaid teiste brändidega tegutsenud.

Esmaselt näitab tegelikult Nutz kasiino ohutust ja turvalisust see, et tegemist on igati Eestis litsentseeritud ettevõttega. See tähendab, et Nutz figureerib ka Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt koostatud nimekirjas ning on rangelt vastavalt hasartmänguseadusele ka EMTA kontrolli all.

Lisaks on neil rangelt kontrollitav ka mängijate vanus ja identiteet. Kusjuures see ei ole oluline faktor ainult selleks, et liialt noored inimesed mängima ei satuks, vaid ka sinu enda vara kaitseks. Sinu konto on 100% kindlusega sinu isikuga seotud ja kuna sinu isik on korralikult tuvastatud, on täielikult välistatud see, et keegi teine sinu kontole ja rahale ligi pääseb.

Nutz aitab meeles pidada, et hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks

Optiwin, sealhulgas ka Nutz kasiino, on korduvalt ja selgelt näidanud, et nende esmane eesmärk on just pakkuda meelelahutust läbi igati turvalise ja ohutu mängukeskkonna. Seetõttu on neil eeskujulikult olemas ka kõikvõimalikud variandid kautajaile endile oma mängimise piiramiseks. Näiteks on võimalik sissemaksete limiite määrata, iseendale mängukeelde peale panna, vanemliku kontrolli meetmeid rakendada ning Nutz kasiino saab aidata isegi sõltuvusprobleemide tuvastamisega juhul, kui sa ise ei ole adekvaatne olukorda hindama. Kusjuures sissemakse limiitidega saad sa fikseerida maksimaalse summa, mille teatud aja jooksul kasiinosse sisse kanda saad. Seda limiiti annab iga kell kohese rakendusega veelgi väiksemaks teha, kuid limiidi suurendamise järel pead kuni kaks ööpäeva selle otsuse jõustumist ootama. Seega on välistatud ka hetkeemotsiooni ajel limiitide suurendamised. Nutz kasiino enesekontrolli meetmed on täiesti automaatsed, seega kui oled endale piirid peale pannud ei saa sa neid kiiremini maha võtmiseks ka ilusti klienditeenindust paluda – neil puuduvad õigused neid limiite muuta. Iseenda kaitsmiseks soovitame alati tutvuda reeglitega ja käituda vastutustundlikult.

Järeldus

Nutz on visuaalselt väga atraktiivne ja modernne kasiino, milles on saadaval tuhandeid erinevaid mänge. Nende lehel on konto loomine ning sisse- ja väljamaksed ülimalt lihtsaks ja mugavaks tehtud, et pakkuda võimalikult kliendisõbralikku lahendust. Ka teiste kasiinodega, nagu näiteks Chanz kasiinoga võrreldes, on tegemist igati korraliku kohaga, kus meelt lahutada. Suurimaks puuduseks ongi vaid spordiennustuste võimaluse puudumine, kuid nii magusate boonuste ja laia mänguvalikuga kompenseerib Nutz.ee selle puuduse korralikult.

Kas Nutz.ee on kiirkasiino?

+

Ei, Nutz on täiesti tavalise registreerimisprotsessiga kasiino, kus pead ise konto saamiseks oma isikuandmeid jagama ja end tuvastama. Smart-ID abil saab siiski konto luua vaid mõne minutiga.

Kas ma pean Nutz.ee kasiinost saadud võitudelt tulumaksu tasuma?

+

Ei pea. Kuna Nutz.ee on kenasti Eesti online kasiinode nimekirjas ja seega EMTA poolt litsentseeritud, maksavad nad võitudelt ise tulumaksu ja sina saad ikka kätte täpselt nii palju nagu ette nähtud.

Mis on seal maksimaalne väljamakse summa?

+

Nutz.ee lehel on mõeldud rohkem väikeste võitude peale ja kannete maksimumlimiidid on seal 1000 eurot päevas, 2000 eurot nädalas ja 5000 eurot kuus.