Spordiennustused

Üks omamoodi huvitav variant kus kasiinodes on võimalik mõnusalt meelt lahutada, on spordiennustus kui täiesti eraldiseisev kasiino rubriik. Tegemist ... Loe edasi

vulkanbet logo
1000€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
slotimo logo
1000€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
tonybet logo
0€ Boonus
1000 Tasuta keerutused
5/5
optibet logo
1000€ Boonus
50 Tasuta keerutused
3/5
Gift image Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust

Spordiennustus on hea võimalus meelelahutuseks elada kaasa just enda lemmik meeskonnale või hoopis teha tutvust täiesti uue spordialaga. Valikuid ja variante on maailmas lõpmatult palju, alustades aktiivsest jalgpalli võistlustest ja e-spordist ning lõpetades rahulike maleturniiridega mis võivad kesta lausa nädalaid. Kuna võimalusi on palju ja seda väga erinevas tempos spordialadele, siis midagi just enesele sobivat leiab siit pea iga huviline. Mis moodi aga seal panuste tegemisega alustada ning mida silmas pidada, et boonustest nagu näiteks tasuta mängurahast, maksimum võtta ja enda võiduvõimalusi parandada, et head tulemust saada? Lisaks, mis moel üldse head kasiinot valida, kus spordiennustus on esindatud koos maailmatasemel kliendikesksete lahendustega, mis muudavad mängimise mugavaks?

Online spordiennustuste
+ Plussid Saate oma lemmiktiimidele kaasa elada Mängu tulemused on kergemini ennustatavad Võistluse kulgu saab reeglina jälgida enne, kui panused teed
- Miinused Spordiennustusi ei pakuta Eestis igas online kasiinos Spordiennustuste võidutiimide koefitsiendid on reeglina madalad Spordiennustuste jaoks ei looda nii palju kampaaniaid
Spordiennustused

Kuidas valida õige koht spordiennustuste tegemiseks?

Spordiennustuste võimalusi on üüratult palju. Kui oled ka muidu spordihuviline, siis on sul ilmselt mõningad endale meelepärased head spordialad ja meeskonnad juba teada. See teeb spordiennustuste alustamise kindlasti kordades lihtsamaks, vali lihtsalt lemmik välja ja panusta. Küll aga pakuvad enamus kasiinod, kus spordile saab panuseid teha, samu variante võistluste ja alade osas, seega seisad siiski silmitsi olukorraga, kus pead valima konkreetse kasiino, kus panuseid asetada. Kuid mille järgi peaks selle valiku tegema, kus oleks mõistlik panustada? On mitmeid erinevaid aspekte mida silmas pidada, kuna need aitavad sul just sinu ootuste suhtes parima valiku leida.

Boonused ja eripakkumised

Keskkonna valikul on alati üle maailma esmane suur erinevus kasiinode vahel just erinevad head boonused ja pakkumised mis neil on. Kasiinod siiski konkureerivad omavahel, et igal võimalusel mängija tähelepanu püüda ja seetõttu annavad nad alati endast parima, et erinevate pakkumistega mänguhuvilisi just enda juurde meelitada. Tihtipeale pakuvad kasiinod, näiteks live kasiinod, uuele tulijale tervitusboonusena teatud protsendi mänguraha lisaks sinu tehtud sissemaksele ning see on boonus, mida tavaliselt ka just spordiennustustel kasutada saab. Lisaks on paljudes kohtades ka hästi ja tugevalt sisse töötatud lojaalsusprogrammid nagu cashback süsteem, mis võib ka spordile panustades kaotusi leevendada juhul, kui sel korral ei olnud lihtsalt panuste asetamisel õnne. Eestis pakuvad alati mingeid boonuseid spordile kindlasti Olybet, Optibet ja Betsafe.

Kihlveopakkumised ja koefitsiendid

Panuseid on tavapäraselt võimalik asetada igas seda võimaldavas kasiinos lausa mitmel erineval moel. Seda siis kas panustades kogu soovitud summa ühe konkreetse panusena või jagades see erinevate võimaluste vahel. Paljud kasiinod pakuvad lisaks ka varianti jälgida, mis moodi teised mängijad enda panuseid paika panevad ja seejärel saad sa enda valikud nende põhjal luua, ehk kas panustades täpselt samamoodi, nagu jälgitav isik või hoopis vastupidi, sättida enda panused risti vastu sellele, mida nemad pakkunud on. Lisaks saab võistlustel panustada kas kogu mängu tulemuse või üksiku võistluse etapi peale. See loob võimaluse ühe mängu jooksul asetada mitu pisemat panust, et adrenaliin ja mängurõõm pikemalt kestaks selle asemel, et asetada enne mängu üksainus spordiennustus ning seejärel mängu lõpuni oodata, et kogu ennustuse tulemuse teada saada.

koefitsiendid

Pakkumiste tegemisel on suurimaks abiks ja indikaatoriks erinevad koefitsientide määrad. Need näidud määravad eeldatava võidu tõenäosuse ning sellega ühtlasi ka kordaja, millega võidu korral meie panus korrutatakse, määrates sellega lõppkokkuvõttes ka võidetava summa. See tähendab, et juhul, kui jälgitaval võistlusel on ühel meeskonnal kordaja kolm korda suurem kui teisel, ennustatakse neile kolm korda väiksemat tõenäosust võita. Sellises olukorras aga neile panustades ja kui nad hea õnne korral siiski võitma peaks, korrutatakse meie panustatud summa samuti kolmega, mis teeb kokku meie võidusumma. Koefitsientide määrad muutuvad ajas pidevalt, seega tasub neid pingsalt jälgida ning võrrelda millised kasiinod milliseid koefitsiente parasjagu just sellel hetkel pakuvad, kuna need pole reeglina täpselt samad. Eestis on lihtne koefitsientide määrasid võrrelda näiteks Olybet, Betsafe ja Optibet lehekülgedel.

Ohutus

Oled valimas kasiinot, kus spordile panuseid asetada? Sellisel juhul tasub kindlasti silmas pidada keskkonna turvalisust ja üldist ohutust, kuna sa jagad selle saidiga oma isikuandmeid ja valuutat. Kui soovid kindel olla, et sinu andmed ja varandus on kindlates kätes, tasub enne kindlasti valitud kasiinode tausta uurida. Selleks on mõistlik alustada EMTA lehel leitava hasartmängulitsentsi omavate ettevõtete nimekirjaga, kust leiad Eestis litsenseeritud kasiinod. See annab koheselt kindluse, et tegemist on keskkonnaga, kes on meie EMTA järelvalve all ning pakub Eesti pankade makselahendusi, nagu näiteks Betsafe. Lisaks annab Eestis litsentseeritud kasiinos mängimine kindlustunde, et probleemide korral saad klienditeenindusega eesti keeles suhelda ja lisaks aitab sind pretensioonide korral ka EMTA ning Tarbijakaitseamet. Lisakirsina sellel tordil ei pea Eesti kasiinodest võidetud summade välja võtmisel tulumaksu tasuma, kuna kasiino teeb seda ise sinu eest. Välismaa kasiinodes spordiennustuste võite välja võttes pead ka tulumaksuga arvestama.

Lisaks tasub kindlasti ka kasiino üldist tausta ja kasutajate hinnanguid uurida. Viimasega võid ka kontrollida nende kasiinode turvalisust, mis ei ole Eestis litsentseeritud, kuna reeglina on sellisel juhul tegemist lihtsalt välismaise kasiinoga, kes on Maltal või Curacaos litsentseeritud ehk siiski turvaline koht, kuid seal spordile panustades pead arvestama sellega, et nende kasiinode tegevust Eestis ei kontrollita. See ei tähenda aga kaugeltki seda, et tegemist ei oleks korraliku ja õiglaselt toimiva kasiinoga, kuna üle maailma on väga palju erinevaid kasiinosid mis igapäevaselt toimetavad ja samuti võite korrektselt välja maksavad, nad on lihtsalt teises riigis loodud ettevõtted. Nagu aga juba mainitud tuleb välismaises kasiinos võite välja võttes ka tulumaksuga arvestada ja üldiselt tuleks enne seal sissemaksete tegemist ka makselahendustega tutvuda, kuna meile traditsiooniliselt tuntud lahendused nagu Trustly ja pangaülekanded ei pruugi seal saadaval olla või võivad võtta aega palju rohkem, kui meie siin harjunud oleme.

Arvustused

Praktiliselt iga kasiino kohta, mis spordile panustada võimaldab, leidub arvukalt erinevaid hinnanguid ja arvustusi, mis on aja jooksul kokku kogutud otse kliendikogemuste ja keskkonna uurimise põhjal. Arvustused on hea koht, kust saada valitud kasiino kohta esmane ülevaade ning mille põhjal luua esimesed valikud, millistes keskkondades meele lahutamist üldse kaaluda. See hoiab ära üüratu aja, mis kuluks katsetamisele juhul, kui sooviksid ise paljudel saitidel kätt proovida, et sellega tutvust sobitada. Kuigi keskkondi, kus arvustusi ja hinnanguid jagatakse on üle maailma väga palju, on teatud kriteeriumid, mis peaksid sellises keskkonnas kindlasti kaetud olema, nagu näiteks see, milline on üldine kasutamismugavus, milline on turvalisuse tase, milliseid makselahendusi seal pakutakse, kus on antud kasiino litsentseeritud ja milliste mängutootjatega nad koostööd teevad.

Kasiino kasutajasõbralikus

Ääretult oluline faktor kõige meeldivama spordiennustuste keskkonna valimisel on üldine kasutajasõbralikkus. Selles osas tasub silmas pidada erinevaid võtmefaktoreid. Selle osas on esimene indikaator lehe enda kasutamismugavus, ehk kas leiad kõik vajaliku kiirelt ja lihtsalt ning kas sul on üldiselt mugav lehel navigeerida. Seda tasub eraldi võrrelda nii arvuti ja mobiiliseadmete vahel lehte katsetades, kuna iga kasiino ei ole panustanud eraldi mobiiliäpi üles ehitamisele ning selle osas võib kogemus vägagi kõikuv olla. See tähendab, et kasiino, mis arvuti taga istudes tundub igati viisakas ja mugav, ei pruugi mobiiliseadmes üldse normaalselt kasutatav olla või vastupidi, ehk kasiino on metsikult aega ja ressurssi panustanud mugava mobiilse lahenduse loomisele, kuid nende tavapärane domeen ei kannata absoluutselt kriitikat.

Teine ülimalt oluline punkt on klienditeenindus. Igas kasiinos võib ette tulla olukordi, kus vajad kiirelt nõu või abi. Selleks puhuks on kriitiline, et lehel oleks põhjalik korduma kippuvate küsimuste rubriik ning võimalus otse klienditeenindajaga suhelda, näiteks 24/7 live chati vahendusel. Live viisil klienditeenindus on näiteks Betsafe lehel võimaldatud ja tegemist on ülimalt mugava lahendusega, et asjad kiirelt lahendatud saaks. Teil on mõni mure? Live chati teenindajad aitavad iga kell, iga päev ja nagu nimetuski ütleb, otse live-s. Siiski on alati esimene koht, kuhu peaks saama pöörduda ja kust võiks leida kõikidele elementaarsetele küsimustele kiirelt vastused, klassikaline korduma kippuvate küsimuste rubriik, ehk KKK. Kui see rubriik on põhjalikult üles ehitatud ja kergesti navigeeritav, on murede lahendamine justkui lust ning sellisel juhul ei olegi reeglina tarvis klienditeeninduse poole pöörduda.


Mille poolest erinevad spordiennustuste lehed?

Spordiennustusi pakuvad päris paljud erinevad kasiinod, seega on ilmselge, et lehekülgede läbilõikes on palju erinevusi. Kõige suuremad muutujad mida silmas pidada on kindlasti spordialade valik, kuna kõik lehed ei paku kaugeltki mitte samasuguseid variante erinevate spordialade vahel valimiseks. Mõni sait pakub kümneid erinevaid variante samal ajal mil mõni teine keskkond pakub eranditult ainult e-spordile panustamise võimalust. Spordialade valiku puhul tasub alati vaadata seda, kas lisaks sinu lemmikutele on seal ehk veel mõni ala mis huvi pakub ning lisaks üle kontrollida ka see, kas kasiino pakub ka reaalajas ülekandeid võistlusest, mida jälgida, või saad seal küll spordiennustused paika panna kuid mängu ennast pead mujalt jälgima minema. Viimane punkt ei pruugi esmapilgul oluline paista, kuid mugavuse aspektist on tegemist siiski väga olulise detailiga.

Lisaks sellele on igal lehel ka navigeerimine ja registreerimine veidi erinev ning muidugi ka varieeruvad pakutavad boonused päris palju. Kõige olulisem erinevus on aga spordiennustuste lehekülgede koefitsientides, kuna see määrab õnne korral otseselt meie võidu summa. Näiteks, kui toimub jalgpallivõistlus Eesti ja Saksamaa vahel, siis igal juhul, kui Eesti võidab, on sellele tehtud panused võiduvees igas keskkonnas, kust leiad spordiennustuste pakkumised, kuid seal saidil, kus Eestile määratud koefitsient oli suurem, on ka võidusummad suuremad võrdluses teiste lehekülgedega, kuna panused korrutatakse läbi suurema numbriga. See tähendab otseselt, et kui oled kasiinot valimas siis juhul kui sõelale jäänud kasiinodest on ühes pidevalt kordajad kasvõi killukese võrra paremad kui teised, siis pigem tasub seda saiti katsetada ning seal enda panuseid teha.

Navigeerimise osas tasub lihtsalt üritada kasiinos olles elementaarselt vajalik kiirelt ja mugavalt leida. See annab kiirelt ülevaate navigatsiooni mugavusest, ehk kui kiirelt ja lihtsalt leiad kõik, mida sellelt lehelt ootad ja vajad. See on oluline faktor kuna isegi, kui lehekülg pakub kõiki spordialasid, mis sulle huvi pakuvad ning kordajad on samuti normaalsed, siis juhul kui sa ei leia kuidagi kohta kus sissemakseid teha või kus murede korral abi saaks, ei ole eelnevatest mugavustest mingit kasu.

Kuidas registreeruda online kasiinos

Online Kasiino

Kasiinos spordiennustuste tegemiseks registreerumine küll varieerub vastavalt keskkondadele, kuid läbilõikes ei ole selles midagi keerulist. Tavalises kasiinos leiad reeglina kohe avavaates registreerumiseks täidetava vormi, mille vahendusel pead sa lehega oma andmeid jagama, nagu näiteks nimi, vanus ja e-mail.

Reeglina tuleb peale vormi täitmist ka oma e-maili aadress kinnitada ning oma isik identifitseerida kas Smart-ID või Mobiil-ID vahendusel või saates kasiinole oma isikut tõendavast dokumendist fotod. See on vajalik kuna ühelt poolt peab kasiino kindlaks tegema, et vanus ja muud kriteeriumid vastavad sellele, mis on seadusest tulenevalt nõutud. Teisalt aga lisad sa kasiinosse spordiennustuste tegemiseks oma päris varandust ning õnne korral ka suurendad summasid võitude võrra ning ilmselgelt soovid sa, et meie vahendid oleks hästi hoitud ja turvaliselt. Meie isiku kindlaks tegemine tagab selle, et keegi teine ei pääse meie kontole ega rahale ligi, vaid ainult sinul enesel on võimalik antud kontosse sisse ja ligi pääseda.

Leidub ka teist tüüpi ehk kiirkasiinosid, mis on tuntud ka kontovaba kasiinona. Ka seal luuakse sulle siiski konto ja tehakse meie isik kindlaks, et tagada raha turvalisus, kuid seda selle vahega, et sina ise ei pea selleks mingit registreerumist ega isikutuvastust läbi tegema. Sellises kasiinos tuleb panustamisega alustamiseks sooritada ainult esimene sissemakse, reeglina makselahenduse vahendusel nagu näiteks Trustly, mis toimib kõigi Eesti suurimate pankadega. Sellest esimesest maksest saab kasiino piisavalt informatsiooni, et ise sulle konto luua ja ka isik tuvastada, ehk kohe mil ülekanne on tehtud, võid muretult panustama asuda ning ei pea muretsema selle üle, kuidas sa hiljem oma kontole ja rahale ligi saad.

Jalgpalli spordiennustus

Jalgpalli spordiennustus

Jalgpall on kaugelt kõige populaarsem spordiala, mille peale panuseid asetada. Jalgpalli edu ja kõrge lennu toob endaga ilmselt tõsiasi, et esiteks on valitud spordiala üldiselt ülemaailmselt menukas ja seda mängitakse palju ning tänu sellele on sellel spordialal ka palju fänne, ehk panustamisele lisaks pakub jalgpall ka võimsaid elamusi kaasa elades, kas võistlusel koha peal, veebi vahendusel ülekannet vaadates või kohalikus spordibaaris koos teiste jalgpalli fännidega koos mõnusalt aega veetes. Jalgpall on väga aktiivne sport, seega juhul, kui sul ka puudub sellealane varasem kogemus, välja arvatud mõned mängud kooli staadionil, siis seda jälgides sul igal juhul igav ei hakka.

Hoki spordiennustus

Hoki on üldiselt põhjamaades, eriti Põhja-Ameerikas väga populaarne spordiala, mida mängitakse üle kogu USA ja mäng toimub uiskudega jääväljal liueldes, eesmärgiga litter vastase väravasse juhtida ja sel moel punkte koguda ning parim tiim olla. Kuigi Eestis seda spordiala väga ei harrastata, on siiski tegemist huvitava ja aktiivse vaatemänguga, millele panustamine pakub igal juhul adrenaliini ja meelelahutust. Hokile panustamist pakuvad praktiliselt kõik parimad kasiinod, kus on spordiennustuste võimalus valikus.

Korvpalli spordiennustus

Nagu iga eestlane teab, on korvpall võrratu. Korvpall on üle kogu maailma kõrgelt hinnatud mäng, mida on väga huvitav jälgida, kui seda professionaalselt mängitakse. Ühtlasi on tegemist ka alaga, mida igaüks on oma elus korra või kaks proovida saanud, seega teeb mängu jälgimine ja ennustuste tegemise lihtsamaks tõsiasi, et mingi elementaarne arusaam mängureeglitest on pea kõigil olemas. Kuna korvpall on nõnda menukas spordiala, leiad selle kindlasti ka iga korraliku spordiennustuste portaali alade valikust. Reeglina on esindatud ka mitmed erinevad tasemed, sealhulgas algusjärgus tiimid ning muidugi ka maailmatasemel tegijad. Üks populaarseimaid kohti korvpallile panustamiseks on Betsafe, kuna seal on spordiennustusel normaalsed boonused ja üle teatud aja teevad nad keskkonnas värskendusi, mille käigus muutub nii mängude valik kui boonused. Ka Olybet ja Optibet on üpris populaarne valik.


Spordiennustuse boonused

Parimad kasiinod konkureerivad üldiselt omavahel igapäevaselt mängijate tähelepanu nimel. Uusi kasiinosid tuleb turule igal aastal ja seetõttu peavad juba olemasolevad tempot hoidma, et oma püsikliente neile mitte kaotada. Kuna suurim põhjus pöörata pilk uuema kasiino poole on reeglina tõsiasi, et uuemad keskkonnad pakuvad niivõrd palju ahvatlevamat valikut, kus on boonused ja pakkumised, et enda keskkonda turundada ja kliente saada, siis ilmselgelt on boonuste rohkus ja nende tegumood olulised faktorid igal saidil ja spordiennustusi pakkuvad kasiinod ei ole mingil juhul erandiks. Küll aga on boonuste ja kampaaniate valim üpris suur ja kirju, sealhulgas ka juba aegunud pakkumised, seega tasub endale selgeks teha, milliseid võimalusi turul üldiselt pakutakse, et parimaid võimalusi mitte maha magada ning pakkumised ära kasutada.

Spordiennustuse boonused

Tervitusboonus

Tervitusboonus on täpselt selline, millena ta kõlab. Antud boonus on ette nähtud uutele klientidele tervituseks ning reeglina pakutakse seda esimese sissemakse puhul. Kõige populaarsem lahendus kasiinodes, kus on spordiennustuste võimalus, on pakkumised teatud protsentidele, mis antakse sissemaksele lisaks, ehk mängija saab kokkuvõttes tasuta raha, mida panustada. Tüüpiliselt tähendab antud protsent seda, et juhul, kui lehel on näiteks tervitusboonus 100% siis iga 100€ kohta, mille lehele sissemakseks kannad, antakse sulle 100€ veel lisaks, millega saad koheselt panuseid asetada.

Küll aga tasub sellise boonuspakkumise puhul alati tingimuste ja reeglitega tutvuda, et hilisemaid arusaamatusi vältida. Arusaamatused võivad esile kerkida näiteks selles osas, et protsentuaalsete tervitusboonuste puhul on reeglina miinimum- ja maksimumsummad paika pandud, millelt täisprotsendi boonust kätte saad. Lisaks võivad tasuta mängurahale ja sellega võidetud summadele rakenduda erinevad nõuded, nagu näiteks läbimängimisnõuded, mis jäävad reeglina 25-40 korra vahele. Antud protsent tähendab, et sa võid küll 100€ mänguraha saada, kuid sa ei saa seda välja kanda enne selle teatud arvu kordi kasiinos läbi mängimist, ehk uuesti panustamist. Selline seis võib kokkuvõttes võidusummat suurendada, kuid on risk, et raha saab kehva õnne korral otsa enne nõude täitmist.

Riskivabad panused

Lisaks erinevatele rahalistele boonustele pakuvad väga paljud spordiennustusi pakkuvad saidid ka niinimetatud riskivabu panuseid. See tähendab, et kasiino pakub võimalust spordiennustusi asetada ja panuseid asetada nii, et kaotuste korral korvatakse sulle kaotatud summad, ehk tegemist on riskivaba panusega. Ka sellise boonuse puhul lisandub kindlasti erinevaid lisatingimusi, millega arvestada, seega kindlasti vii end enne panustama asumist tingimustega kurssi.

Cashback ehk raha tagasi süsteem

Cashback on erinevates kasiinodes ülimalt populaarne boonussüsteem ja eriti just nendes, kus ka sport ja panused teemaks on. Cashback on reeglina lojaalsusprogrammina toimiv süsteem, ja premeerib suuremalt pigem vanemaid kliente, kes on kasiinos kokku rohkem panuseid teinud, kuid aeg-ajalt pakutakse seda võimalust ka uutele tulijatele. Cashback boonus tähendab sisuliselt seda, et iga panuse kohta, mille sa asetad kuid kahjuks kaotad, maksab kasiino sulle teatud protsendi tagasi.

Näiteks juhul, kui sulle pakutakse 10% cashbacki, maksab kasiino sulle 100€ panuse kaotamise korral 10% ehk 10€ tagasi sinu kasiino kontole, et saaksid uuesti panuseid asetada. Reeglina sellise boonusega mingeid erilisi lisatingimusi ei kaasne, kuna tegemist on pigem vanade klientide hoidmiseks ettenähtud preemiaga, mitte vinge kampaaniaga uute klientide meelitamiseks.

Suurendatud koefitsiendid

Kuna koefitsientide määrad määravad otseselt sinu võitude suurused spordile panustamise korral, on need põhilised näitajad mille alusel üldse kasiino spordiennustusteks valitakse. Selle jaoks, et sellises olukorras atraktiivsem olla ja panustajad enda lehele meelitada, pakuvad osad kasiinod preemiaks lahendust, kus teatud tingimustes pakuvad nad sulle suuremaid koefitsiente. See ei muuda küll kuidagi spordis tulemusi, kuna mängu me ju otseselt mõjutada ei saa, kuid juhul, kui sul on õnne õiged panused asetada, võib see sinu võidetavat summat märgatavalt muuta. Ning muidugi, mida rohkem panustad, seda suurem on ka suurendatud koefitsientide mõju, seega on ka see kindlasti üks põhjustest, miks Eesti kasiinod seda tüüpi boonuseid lahkelt pakuvad.

Lojaalsusprogrammi boonus

Lojaalsusprogrammid on üles ehitatud täpselt sellele põhimõttele, nagu esmapilgul tundub. Ole lojaalne klient, tee panused just valitud kasiinos, kus sellist programmi pakutakse ning saad selle eest teatavaid preemiaid vastu. Spordiennustuste puhul võib lojaalsusprogramm olla kombinatsioon eelnevalt nimetatud boonustest, ehk väga populaarne on näiteks cashback süsteem, kus protsent kasvab vastavalt mängija lojaalsusele, või siis suurendatakse pikaaegsetel klientidel koefitsiente.

Selline boonussüsteem on üles ehitatud kindlalt mängijate enda lehel hoidmiseks, et just sellega konkurentsieelis saada, kuid kui spordipanused on miski, millega tegeled tihemini kui kord või kaks kuus, on pikas perspektiivis see ka mängijale väga kasulik boonussüsteem. Osad Eesti kasiinod, kus on lisaks spordiennustustele ka klassikalised kasiinomängud nagu live-kasiino või mänguautomaadid, võidakse ka lojaalsusprogrammi raames mängupõhiseid kombinatsioone luua, näiteks pakkuda lisaks cashbackile ka tasuta spinne. Ajaviiteks on seegi lõbus tegevus ning tasub meeles pidada, et ka mänguautomaadist saadud võitudega saab spordiennustusi asetada.

Mobiilsed spordiennustuse võimalused

Tänapäeval on mugavus kindlasti üks võtmesõnu igas valdkonnas, ja seda ka meelelahutuses. See tähendab, et varasemast enam on oluline, et kogu kasiinomaailm, sealhulgas ka spordiennustuste portaalid oleksid kiirelt ja mugavalt just mobiilselt kättesaadavad, ehk saaksid kogu lemmikajaviitele kiirelt ning lihtsalt ligi. Enamikul Eesti kõige populaarsematel kasiinodel on eraldi äpid mille abil saab kiirelt ja lihtsalt jälgida nii tulevasi kui ka käimasolevaid mänge millele panustamine on ülilihtne, ning see teeb mobiilsed lahendused eriti atraktiivseks just spordi osas.

Lisaks, kui eelistaid, et oleks võimalik panustamine ühe mängu või võistluse jooksul üksikutelele raundidele, siis on mobiilist eriti mugav jälgida muutuvaid koefitsiente ning üritada tabada seda parimat hetke panuse tegemiseks. Lisaks on mobiilist võimalik mänge jälgida ja panuseid asetada igal endale sobival ajahetkel ja mistahes kohas, ehk saad seda teha ka hommikul tööle sättides või pika ja veniva koosoleku ajal ning ei pea end selleks kuidagi eraldi ette valmistama. Tänu mobiilselt kiiresti toimivatele Smart-ID ja Mobiil-ID lahendustele on ka enda tuvastamine sisse logimiseks tehtud nii hõlpsaks kui vähegi võimalik.

Järeldus

Spordiennustuste tegemine on põnev maailm, mis pakub iga kord midagi uut ja värsket ka kogenenumale mängijale, kuna iga võistlus või spordiüritus ise on veidi omamoodi ja erineb varasematest. Spordile ennustamiseks on väga palju erinevaid võimalusi ja variante, kuid kahjuks ei paku siiski seda lahendust kaugeltki mitte kõik online kasiinod Eestis. See loob omakorda olukorra, kus on keerulisem just seda õiget ja enesele paremini sobivat keskkonda leida ning selle jaoks tuleb kordades rohkem vaeva näha. Selles osas on muidugi abiks nii Eesti kasiinode ülevaated kui ka arvustused, kust leiad kiirelt infot erinevate spordile panustamise võimaluste kohta, et selle põhjal oma esmased valikud teha.

Spordiennustustele pakutakse reeglina ka üpriski atraktiivseid boonuseid nagu cashback ja suurendatud koefitsiendid, mille osas tasub samuti end kurssi viia, et mänguelamusest maksimum võtta. Kokkuvõttes, kui soovid just sellist meelelahutust, millele täiel rinnal kaasa elada ja sealjuures mängu tulemusi ennustades võita, siis just spordile panustamine on sinu jaoks sobiv lahendus. Siiski tasub alati meeles pidada, et tegemist on hasartmängu reklaamiga ning hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.

Author image
autor
Ana Jaansalu E-post

Ma olen kirjutamisega tegelenud tänaseks juba 11 aastat ja viimased paar aastad olen spetsialiseerunud iGamingu sisule, sest see on lihtsalt väga põnev teema, millest kirjutada – igas mängus või mängusaidis on alati miskit uut. Mulle meeldib erinevaid saite testida ja tõeliselt hinnata, mida neil pakkuda on ja kui kliendisõbralik konkreetne leht on, sest hea hasartmängusaidi külastamise peamine põhjus on alati just meelelahutus ja võimalus end muretult tunda.