Krüptovaluuta kasiino

Teadaolevalt alustas Satoshi Nakamoto 2007. aastal tööd krüptoraha loomiseks. Paljud mängijad ei pruugi Eestis isegi teada, mis on krüptokasiino, või

1000
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
750
Boonus
75
Tasuta keerutused
5 / 5
1800
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
1000
Boonus
125
Tasuta keerutused
5 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust

Krüptovaluuta kasiino

Mis on krüptokasiinod?

Krüptokasiino ei erine teistest kasiinodest tegelikult millegi poolest ning kriteerumid ja aspektid on üsna sarnased. Krüptoraha kasiino on aga kasiino, millel võib olla mitmeid eeliseid. Kuna krüptoraha on digitaalne raha, siis on see kasiino, mis tähendab, et see on väga turvaline ning ligipääs mängudele on kohe tagatud. Krüptovaluuta kasiinod on saavutanud maailmas laialdast poolehoidu, kuna digitaalsed valuutad pakuvad mänguhuvilistele hõlbust ligipääsu mängumaailma võludele. Krüptoraha on muutunud uueks reaalsuseks ning osaks moodsast maailmast, seda siis ka online kasiinos. Et see on nii mugav, siis on krüptoraha online kasiinodes konto loomine lihtne nii arvutis kui nutiseadmetes.

Hasartmängude seas populaarseimad krüptovaluutad

Mis on krüptoraha? See on tehnoloogia, investeerimisvõimalus ja moodne viis raha käsitlemiseks. Et see on nii uus ja üldsusele veel mitte nii tuntud, võiks anda sellest lühkese ülevaate ja tutvustada mõningaid krüptovaluutasid. Krüpto on seotud krüpteerimisega - seda seostatakse kõigi digitaalsete valuutadega.

Krüptovaluuta nagu näiteks Bitcoin ja Dogecoin, on väärtuslik, sest inimesed maksavad nende ostmise eest. Krüptovaluutaga saab kaubelda reaalsete rahaühikute vastu. Enamik inimesi omandab seda kas ostes münte ja tokeneid börsilt või müügi teel, kasutades krüptoraha makseviisina. Mõned teenivad münte arvuti teel tehingute kinnitamiseks plokiahelas. Nende arvutuste sooritamise eest antakse uusi münte kaevandamiseks.

Bitcoin kasiino

Krüptoraha kasiino plussid

1. Ülim mugavus

Mis oleks mugavam, kui minna lihtsalt kasiino lehele, teha paari klikiga sissemakse ja asuda kohe mängima! Lihtsus on suurim võlu, kui online kasiino on mängija jaoks kogu registreerimisprotsessi sisuliselt olematuks teinud ning sellega kogu tülikuse uues kohas mängima asumisel eemaldanud.

2. Puudub järelevalve vajadus

Harilikult on online kasiinodes vaja sõltumatute organisatsioonide ja riiklike kontrollmehhanismide olemasolu. Ainult nii on võimalik see, et kindlustada, et ükski ametlik firma ega mängutootja ei prooviks oma kasutajatel nahka üle kõrvade tõmmata. Samas kaotavad krüptokasiinod ära selle vajaduse kõrgema taseme järelevalve jaoks, kuna iga kasutaja saab olla iseenda peremees, kontrollides oma tegevust ise.

3. Ajaline kokkuhoid

Kas oled tüdinenud sellest, et osa traditsioonilisi makseviise võtab kasiinodes väljamakseteks lihtsalt liiga palju aega? Krüptoraha toega veebikasiinod annavad sulle võimaluse teha hetkega kõiki ülekandeid. Tegelikult ei tohiks võtta ükski tehing aega Bitcoini ega Ethereumi puhul rohkem kui 15 minutit. Seega on krüptoraha päris kiire maksemeetod.

Krüptoraha kasiino miinused

1. Tavalisi makseviise pole valikus

Tegu on krüptokasiinoga ning sel juhul saad igal juhul ainult krüptovaluuta abil oma tehinguid sooritada. Krüptoraha on peamine maksevahend.

2. Krüptovaluuta testimise faas

Kuigi mõjukas osa krüptoraha tüüpidest on end majanduslikult juba täielikult tõestanud, on krüptovaluuta siiski veel võrdlemisi uus asi ning testimise faasis, seda ka kasiinodes.

3. Ahtake kasiinode valik

Ilmselt on krüptoraha kasiino kui selline veel üsnagi lapsekingades ning praeguse seisuga pakub krüptorahadega arveldamist ainult paar online kasiinot Eestis.

Krüptoraha kasiino - kas see on ohutu?

Krüptoraha kasiino - kas see on ohutu?

Suur osa krüptovaluuta online kasiinos mängijatest eelistab veebipõhist rahakotti. Need on väga mugavad ja kasutajasõbralikud. Siiski ei pruugi see olla nii turvaline nagu füüsilised rahakotid. Samal ajal tuleb jälgida, et sinu valitud krüptorahakoti teenus ikkagi toetaks hasartmängudega seotud sisse- ja väljamakseid. Krüptorahakotid võivad eksisteerida mobiiliäpi ja arvuti rakenduse näol. Sel juhul on jätkuvalt tegu turvaliste lahendustega. Alati tasub vaadata enne kasutamist järele, milliseid krüptoraha turvalisuse standardeid konkreetne teenusepakkuja järgib. Osa netikasiinodes mängijatest on otsustanud alati krüptoraha tavalisse valuutasse ümber konverteerida. Seda strateegiat kasutatakse selleks, et viia ootamatute väärtuse languste risk täieliku miinimumi.

Miks mängida krüptokasiinodes?

Online kasiinod on juba aastaid järjest populaarsemaks muutunud ja seda mitmel mõjuval põhjusel. Üks peamine põhjus, mis on muutnud krüptoraha kasiinod nii populaarseks, on see, et nad on mugavad. Enam ei pea oma lemmikkasiinomängude mängimiseks sõitma tavakasiinosse. Selle asemel saavad nad mugavalt oma diivanil kontole sisse logida ja mängima hakata. Üks eelis krüptokasiinode kasutamisel on see, et tehinguid töödeldakse tavaliselt palju kiiremini kui tavaliste makseviiside, näiteks krediitkaartide või pangaülekannete puhul. Lisaks pakuvad krüptokasiinod sageli suuremat anonüümsust kui traditsioonilised online-kasiinod, kuna nad ei nõua mängijatelt isikuandmete, näiteks nime või aadressi esitamist. See võib olla atraktiivne mängijatele, kes hindavad privaatsust ja turvalisust. Lisaks pakuvad paljud krüpto kasiinod boonuseid ja preemiaid, mis on loodud spetsiaalselt krüptoraha kasutajatele. Krüptovaluuta on lihtne ja mugav lahendus.

Ohutus ja anonüümsus ei ole teisejärgulised

Alati tasub vaadata enne kasutamist järele, milliseid krüptoraha turvalisuse standardeid konkreetne teenusepakkuja järgib. Osa netikasiinodes mängijatest on otsustanud alati krüptoraha võidud tavalisse valuutasse ümber konverteerida. Seda strateegiat kasutatakse selleks, et viia ootamatute väärtuse languste risk täieliku miinimumi. Kaheastmeline kinnitus on saanud krüptoraha maailmas oluliseks standardiks. Igal ajahetkel võivad tahta anonüümsed interneti kurikaelad sinu krüptorahadele ligipääsu. Selle vastu võitlemiseks ongi vaja kaheastmelist autentimist. Lisaks oma tavalisele paroolile pead veel sisestama nutitelefoni saabunud koodi, et veebikasiino saaks tõesti veenduda sinu isikus.

Kiiremad ja soodsamad maksed

Minimaalse sissemaksega kasiinod pakuvad mängijatele palju eeliseid ja võimalusi. Kui sa oled just mängimist alustanud, siis väikeste rahasummade väärtuses sissemaksed on parim viis teada saamiseks, kas online mängud on sulle sobiv meelelahutusviis! Kui otsid hoopis uut platvormi värskete mängudega, siis miinimum sissemaksega kasiinode abil saad avastada uusi mängulehti suurt raha kulutamata. Kui sa lõpuks otsustad samal lehel edasi mängida, siis saad suuremaid deposiite teha. Ära kunagi unusta, et kui sul on 10€ või 1000€ kontol, siis casino võiduvõimalused on ikka täpselt samad! Lisatasusid ei pruugi veebikasiinos üldse olla. Aga parem on karta kui kahetseda, mistõttu tasub alati uurida, kas konkreetses kasiinos võetakse krüptorahadega deponeerimise ja väljakannete eest täiendavaid tasusid.

Mängige kõikjal maailmas

Enamikus riikides on hasartmängud vanusega piiratud tegevus, mis seostub täiskasvanutega. Usutakse, et kui teismelisest saab täiskasvanu, siis on ta võimeline langetama otsuseid ja võtma vastutust oma rahaasjade eest. Enamik Euroopa riikidest nõuab, et seaduslike panuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane, kuid on ka mõned erandid. Taanis näiteks peab olema vähemalt 18-aastane, et mängida füüsilistes või internetikasiinodes, kuid puudub vanusepiirang spordikihlvedude sõlmimiseks. Eestis aga peab olema vähemalt 21-aastane, et mängida kasiinodes ja vähemalt 16-aastane, et mängida kõiki teisi hasartmänguliike. Huvitaval kombel on teismelistel lubatud mängida internetipõhiseid hasartmänge.

Kui vaatame Portugali, siis seal on hoopis keerulised hasartmänguseadused. Selles riigis on kasiino ning ka krüptokasiino ametlik vanusepiir mängimiseks 25 eluaastat. Mõned riigid ei piira mängurlust erinevatel kultuurilistel või arenguga seotud põhjustel, kuid on riike, mis seavad piiranguid. Siiski on enamikus riikides seaduslik hasartmänguiga 18 eluaastat või üle selle.

Paremad pakkumised ja boonused

kasiino boonused

Esimese krüptoraha sissemakse boonus on tasu online kasiinos esimese sissemakse tegemise eest. Tavaliselt on protsent (nt 100%) ja maksimaalne summa (nt 1 BTC), et piirata, kui palju raha saate. Näide: Mõned kasiinod võivad pakkuda seda esimese sissemakse boonust: 100% boonus kuni 1 BTC (1000 mBTC). See tähendab, et kui teete sissemakse näiteks 1 BTC, saate mängimiseks lisaks 1 BTC boonusraha. Seega on teie konto kogusaldo 2 BTC. Paljud kasiinod pakuvad ka teise, kolmanda ja neljanda sissemakse boonuseid, mis võivad üksteisest erineda. Kasiinoülevaated selgitavad alati boonuseid, et saaksite neist hõlpsasti aru. Mõnikord võivad boonussüsteemid olla keerulised, kuid arvustusi veidi lugedes võite saada boonustest tohutut kasu.

Millised on krüptorahaga hasartmängude mängimise peamised puudused

Kuigi krüptovaluuta on end majanduslikult juba täielikult tõestanud, siis reaalsuses on ikkagi tegu eksperimentaalse valuutaga. Seepärast ei ole 100% garantiid, et kõik jääb nii nagu on. Regulatsioonid ja uued seadusandlused võivad täielikult muuta krüptovaluuta opereerimise reaalsusst. Selle tulemusena võivad olemasolevad investeeringud ja varad kannatada saada.

Ebastabiilsus

Online kasiinos on mängude kvaliteet on veel arengumaal. See tähendab, et kõik mängus toimuvad sündmused on täielikult osapooltele läbipaistvad. Samas pole selle tehnoloogia abil üles ehitatud krüptokasiino mängud kõik suurepärase kvaliteediga. Kohati näevad mõned slotimängud välja lausa algelised, kui võrrelda neid kasiinomängude tootjate valdkonna tippudega nagu Microgaming või NetEnt. Samas on tegu miinusega, mis kasiinos ning ka ajas aina vähem prominentsemaks muutub.

Jälgimatud maksed

Tavalisi makseviise pole. Kui sa oled mängimas veebikasiinos, millel on lihtsalt krüptovaluuta tugi, siis saad alati kasutada ka tavalisi makseviise. Näiteks võid suvalisel hetkel otsustada, et eelistad pigem pangakaarti või e-rahakotti Bitcoini asemel. Kui aga tegu on krüpto kasiinoga, siis sel juhul saadki igal juhul ainult krüptovaluutade abil oma tehinguid sooritada. Näiteks kui kontovaba Pay N Play kasiino funktsionaalsus pole saadaval.

Pole laialt kasutatav (mitteametlikud paljudes riikides)

Kuna ükski valitsus või pank ei reguleeri krüptovaluutat, on see kogu maailmas piiranguteta aktsepteeritud. Ei ole oluline, millisest riigist sa mängid. Mis tahes krüptovaluuta makse tegemisel on reeglid ülemaailmselt samad. Eesti tegevusloaga kasiinod on igal juhul sulle mängijana saadaval.

Endiselt "noor" ja kiiresti kasvav nišš

Kasiinode maastik areneb ja täieneb niigi kiirelt ja uusi kasiinosid nagu Boost Casino, Nutz, Winnerz ja Posido lisandub valikusse pidevalt. Krüptovaluuta maksevahendina kasutamisse suhtutakse aga siiski skeptiliselt kuna tegemist on uue lahendusega. Krüptoraha on üldsusele veel üsna võõras makselahendus ning see tekitab umbusaldust. Tegelikult on krüptovaluuta paljuski turvalisem kui traditsioonilised makselahendused. Krüptovaluuta eelis on see, et see on ainult oma privaatne pank, mis on varjatud riigiasutuste eest - nad ei saa jälgida tehinguid. Teine eelis on see, et teie valuutat ei mõjuta inflatsioon ega intressimäärad. Tehingud toimuvad plokiahela kaudu ja on samal ajal rohkem anonüümsed, kuna on läbipaistvad kõigile võrgus osalejatele. Kuni mängid turvalises online kasiinos, võib aga makseviisiks julgelt valida krüptovaluuta. Kuid veenduge, et te aga ei jaga oma krüptorahakoti sisselogimisandmeid teistega, et keegi ei pääseks ligi sinu pangakaardi koodile.

Milliseid kasiinomänge krüptokasiinod pakuvad?

Eestis on 12 litsentseeritud kasiinot ning hetkel aktsepteerivad krüptoraha makseid neist kaks: Tonybet kasiino, mis võimaldab Bitcoin makseid teha Spectrocoin vahendusel ning Kingswin kasiino. Kui Bitcoini populaarsus kasvab endises tempos, siis mängijate kasutusmugavuse huvides peavad varem või hiljem ka teised Eesti suuremad kasiinod Bitcoini makseid lubama hakkama.

Krüpto mänguautomaadid

Mänguautomaatide värvikas valik võib uuel mänguhuvilisel kergelt silme eest kirjuks võtta, kui seal mängimisega pihta hakata. Automaatidel võidu saamiseks erinevate sümbolite keerutamine ning kombinatsioonide loomine on aastaid mängijaid paelunud ning see huvi on jätkuv.

Krüpto live kasiino

Viimasel kümnendil on live-kasiinost saanud üks tähtsamaid sektsioone paljudes Eesti online kasiinodes. Kuid kogu selle tegevuse kõrval kerkib esile küsimus: kas krüptokasiinos on üldse võimalik live-diileriga mänge harrastada? Jah, parimates Eesti krüptokasiinodes on see täiesti võimalik! Kuid suurema tõenäosusega on need olemas mängupaikades, milles on lihtsalt krüptoraha tugi, mitte täielik toimimine plokiahela tehnoloogial. Live kasiino toimib sellistes virtuaalsetes mängukohtades Eesti Vabariigis nagu igal pool mujalgi. Ainuke vahe tulebki sellest, millises valuutas sisse- ja väljakandeid teostad. Muidu käib kõik samamoodi ehk saad osaleda erinevates mängulaudades ning valida neid laudu vastavalt endale mugavale panustamise tasemele.

Krüpto spordiennustused

Krüpto spordiennustused

Pole välistatud, et saad endale krüptokasiinos boonusraha asemel hoopiski muid hüvesid. Näiteks võib nende hulgas olla tasuta keerutusi või riskivabu panuseid. Viimane toimib juhul, kui tegu on spordiennustus-kasiinoga, nagu ka näiteks Paf, SuperCasino, Ninja Casino või hoopis Optibet, kuid sellise kasiinoga, mis pakub lisaks ka krüptovaluuta tuge. Tänapäeval on krüpto-spordikihlvedude saidid teinud suuri edusamme võrreldes traditsioonilistega. Kuna on rohkem veebilehti, mis aktsepteerivad spordiennustuste tegemiseks krüpto sissemakse meetodeid, on see mugav meetod paljude jaoks.

Mobiilsed krüptokasiinod

Nutitelefonile on ideaalselt loodud just paljud sellised krüptokasiinod, kus on eriti mugav mängida. Telefoni abil saab end identifitseerida näiteks näotuvastusega, mis teeb kogu protsessi väga lihtsaks ja sujuvaks. Kasiinomängud on kiirkasiinodes aga kenasti kättesaadavad igal seadmel ja sellele piiranguid ei ole. Tasuta spinnid on olemas ja nautimiseks valmis nii mobiiltelefonis, tahvelarvutis kui tavalises koduses lauaarvutis ja seda ka krüptokasiinodes. Väga paljudele on tähtis ja juba tavapärane harjumus, et suur osa igapäevaseid asju saab tehtud kiirelt just mobiilist. Ka kasiinodes mängimine ja krüptorahadega majandamine on üle kandunud mobiiliseadmetesse ning see on kiirendanud palju ka krüpto ja kasiinode kaasaegsemaks muutumist.

Kuidas registreerida ja teha sissemakseid krüptokasiinos?

Krüptoraha kasiino veebisaidil on konto loomine kerge nagu lapsemäng - registreeruma ei peagi! Siiski, kui sul on soov saada oma käsutusse sissemakstud summad ja võidetud raha, peaksid siiski end kasutajaks registreerima. See tähendab, et kui sul kontot ei ole, siis luuakse see sinu eest automaatselt - nii saad mängida ka ilma, et oleksid veebilehel kasutajaks registreerunud. Selleks pole vaja teha muud kui esimene sissemakse - seda on parim teha Trustly vahendusel. Trustly on suurepärane ülekannete tegemise meetod, mille abil saab kanda raha üle Eesti pankadest nagu SEB, Swedpank, LHV ja Luminor. Selline ülekannete tegemise meetod on saadaval, kuna Trustly kaudu ülekannet tehes saab kasiino Trustly kaudu sinu pangast just vajalikku informatsiooni, loomaks sinu jaoks krüptoraha kasiino konto.

Leidke kõige usaldusväärsem online-kasiino
Leidke kõige usaldusväärsem online-kasiino
Online kasiinod on Eestis tegutsenud juba üle kümne aasta, kuid kasinoode maine ei ole kuigi kiita. Olge rahulik ja tundke end kindlalt selles osas - krüptokasiinol on ka Eestis tegutsemise litsents. Kui see juba nii on, siis see tähendab, et ta järgib Eesti seadusi, samal ajal tasub siin makse ning tema üle teostatakse ka Eesti riigis järelevalvet. Eestis on oma reeglistik, mida hasartmängude pakkujad peavad täitma, kui soovivad oma teenust Eestis pakkuda. Üheks olulisemaks aspektiks on see, et oleks tagatud vastutustundlik mängimine. Usaldusväärseimate kasiinode nimekirja tipus säravad kõige silmapaistvamad online mängukohad Eestis nagu Coolbet, Paf ja Betsafe. Tegemist on online kasiinodega, kes pühendavad tähelepanu just mängijate heaolule.
Tutvuge krüptokasiino boonuste ja võimalustega
Tutvuge krüptokasiino boonuste ja võimalustega
Kui Eesti online kasiino on tavaliselt valmis andma stardikapitali kasiinos mängimisega alustamisel, siis selleks on mõeldud ka krüptorahaga sissemakse korral boonuseid vanadele kaladele, et ka nemad jätkaksid mängimist. Kasiino boonused muutuvad pidevalt ja neil on oma nõuded – reeglina pead sa täitma mingi ülesande või mängima kindlat mängu. Sissemakseta boonus annab sulle boonusraha või tasuta spinne ilma vajaduseta selleks sissemakse teha. Sissemakseta boonuse saamiseks on mitmeid võimalusi, näiteks lihtsalt kasiino konto loomine, mingi kindla mängu mängimine, või siis annab Eesti online kasiino sulle selle boonuspunkti või tasuta spinni lihtsalt niisama, ilma sissemakseta.
Looge endale krüptokasiino konto
Looge endale krüptokasiino konto
Looge konto, registreerides end vastava blanketi kaudu, mille leiate kodulehelt. Ei pea tegema muud, kui täitma lüngad ja tegema isikutuvastuse. Kasiino lehel on selle jaoks ka sissemakse vorm.
Kinnitage oma andmed ja tehke esimene sissemakse enda valitud krüptovaluutas
Kinnitage oma andmed ja tehke esimene sissemakse enda valitud krüptovaluutas
Krüptokasiinos on vaja teha sissemakse krüptorahas ning seejärel konverteeritakse see krüptoraha mängimiseks kas eurodeks või siis mõneks muuks valuutaks või mõneks kasiino enda vääringuks. Iga krüptoraha ülekande puhul rakendub reeglina väike ülekandetasu. Enne makse teostamist uuri, kui suur see on. Lisaks võib kasiino küsida ka teenustasu. Märgi enda jaoks sobiv summa ning millise makseviisiga soovid oma esimest sissemakset sooritada ning kinnita makse. Veendu ka, et sinu esimene sissemakse on suurem kasiino sissemakse miinimumsummast.
Naudi krüptokasiino pakutavat mängude valikut!
Naudi krüptokasiino pakutavat mängude valikut!
Vali suurest ja laiast mängude ja võimaluste valikust just enesele sobivaim ja asu mängima. Ära unusta kasutada ka boonuseid ja hüvesid, mida antud kasiino sulle pakub.

Järeldus

Krüptovaluuta populaarsus, kaasa arvatud online kasiinos, on kasvamas, muutudes nii tavaliseks makseviisiks nagu iga teine. Korraliku kasiino valimiseks ei ole vaja üleliia pead murda ja kõiki neid kasiinosid ühekaupa läbi käia, ka ilma kontot loomata. Kõige lihtsam viis saada kiire ülevaade sellest, mis kasiinod milliseid võimalusi pakuvad, sealhulgas siis online mängude valik, boonuste valik kui ka muidugi sisse- ja väljamaksed ning nende meetodid. Arvustused pakuvad korraliku ülevaate kõikidest põhilistest online kasiino ükskasjadest, mis ehk muidu jääks kahe silma vahele.

Kuidas saab kontrollida seda, kas kasiinol on Eesti litsents?

+

Selle jaoks mine EMTA kodulehele ja uuri, millistel kasiinodel on litsents Eestis.

Kas ma saan oma võidud krüptokasiinos ka muul moel välja võtta?

+

Kasiinos on reegel, et raha ja võite saad välja võtta ühel ja samal meetodil, ehk kui oled krüptokasiinos teinud krüptovaluutaga sissemakse, saad seda ka välja võtta just sel viisil.

Mis on parim krüptokasiino?

+

Krüptokasiino töötab nii ja on sisuliselt selline, nagu võib olla iga teine kasiino. Parima krüptokasiino otsimisel tuleks arvestada samu tegureid, mis tavakasiinode puhul.