Uued online kasiinod 2023

Viimasel ajal on saabunud hasartmängumaastikule uusi Eesti kasiinosid nagu seeni pärast vihma. Ikka ja jälle on kuulda, et mõni uus kasiino on avanud

1000
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
250
Boonus
50
Tasuta keerutused
5 / 5
1800
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
500
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust

Uued online kasiinod

Miks mängida uues online kasiinos?

On palju online kasiinosid, mis on küll lahedad ja toredad, kuid on kinni jäänud aja hambusse. Nad ei soovi teha enam arendustööd sel määral, et käia ajaga maksimaalselt ja uuenduste tasemel kaasas ning jäävad oma vanade liistude juurde. Nii jäävad ka tervitusboonused uutele mängijatele pigem mõõdukaks kui suurejooneliseks.

Kui aga kasiino on uustulnuk hasartmängude maastikul, kus alles kinnitatakse kanda ja võidetakse klientide usaldust ja poolehoidu, siis peavad nad olema kaugelt üle keskpärasusest. Nende ülesanne, et lüüa läbi, on eristumine teistest juba olemasolevatest ja tuntumatest kasiinodest. Üks võimalus, kuidas eristuda, on paremate boonuste pakkumine.

Vanemad online kasiinod ei ole oma mastaabis teinud just drastilisi muutusi peale kampaaniate korraldamise, aga just see võimaldas saada uuematel kasiinodel enam tähesära.

Nimistu uutest online kasiinodest täieneb jätkuvalt. Ikka ja taas jõuavad valikuletti uued kasiinod. Paljudel neist on varuks teatud arv tasuta spinne, või siis pakub uus kasiino magusat sissemakse boonusraha uutele mängijatele.

Paremad boonused

Kasiinodes on vägagi olulisel kohal erinevad boonused nii uutele kui juba pikemaajalistele mängijatele. Tervitusboonus värsketele klientidele on tihti kasiinodes pea kohustuslik samm. Sel moel saavad mängijad proovida erinevat meelelahutust ning seejuures võtta algul väiksemaid riske.

Kaasaegsed, mobiilisõbralikud veebilehed

Uued online kasiinod on just väga hea koht, kus rakendada oma nutiseadmeid, sest just nutiseadmed on kohandunud mängimiseks uute kasiinode mängudega. Nii sobitub see ka mobiiliarmastajate ootustega ehk nende soovidega, kes eelistavad meelelahutust mobiilis. Seega on äsja turule tulnud modernsetel online kasiinodel lihtsam kohanduda tänapäevase klientuuri soovide ja vajadustega. Seevastu juba vanematel veebikasiinodel on veebilehed juba välja arendatud ning oleks suurem töö vanemaid veebilehti tänapäevaseks ümber kujundada ning nii mõnigi asi võiks vanematel veebilehtedel alt vedada. Seepärast on kaasaegsemad kasiinod just paremad nutitelefonides, kus kõik toimib nagu lepase reega, alates registreerumisest lõpetades mängudega.

Siiski, ka mobiilse kasiino puhul ei pruugi kvaliteet alati garanteeritud olla ning võib olla ka mänge, mis lihtsalt ei toimi konkreetses online kasiinos. See kehtib ka nende online kasiinode kohta, mis on saanud oma tegevusloa Eesti piires ning on siin legaalsed. See tähendab lihtsalt seda, et mõnede veebikasiinode mobiilsed versioonid on veel lapsekingades ning vajavad arenguruumi, et pakkuda oma mängijatele maksimaalset mugavust ja mängulusti.

Kui soovid mängida mobiilis mõnes veebikasiinos, siiis proovi esmalt, kas sinu lemmik mängud on telefonis ka toimivad. Vahel võib olla nii, et tegu on vanema versiooniga mõnest mängust ning modernsetes nutiseadmetes ei pruugigi need üldse toimida.

Sõbralik klienditugi

Igas heas kasiinos, nagu ka Kanuuna, Chanz ja Posido, on kvaliteetne klienditugi väga olulisel kohal. Uutes online kasiinodes on klienditugi super heal tasemel ning otsese vestlusakna kaudu saab klienditeenindusega hõlpsasti ühendust. Selle eest maksma ei pea ning vastus võib saabuda juba sekunditega. Pole vaja oodata minuteid, tundidest ja päevadest rääkimata.

Ka klienditeeninduse lahtiolekuajad on muutunud ajaga paindlikumaks ning ühendust saab klienditoega laialdastel ajavahemikel, isegi ööpäevaringselt. Hea teenindus on alati miski, mis võib eristada online kasiinot konkurentidest. Väärtust lisab klienditoele ka see, kui kodulehel on selles rubriigis lisamaterjale ning korduma kippuvate küsimuste ehk KKK rubriik.

Suurem valik kasiinomänge - uued mängud

Kasiinod, mis on just kanda kinnitamas hasartmängude maastikul, nagu ka Nutz, Vavada ja FatBoss kasiinod, peavad pingutama palju, et konkurentide seast silma paista ning olema nendega samal või veel paremal tasemel - paistma millegagi silma vanade olijate seast. Üks võimalus, kuidas seda tehakse, on superhea ja võimalikult rikkalik mänguvalik ning eesmärk on see, et mängijatel ei hakkaks igav ning et lusti jaguks uues online kasiinos ka nõudlikumatele mängijatele.

Üksnes rikkalik valik igasuguseid mänge pole netikasiinodes aga piisav, et pakkuda konkurentsi ja püsida hasartmängude turul kõva tegija. Vaja on ka seda, et mängud oleksid kvaliteetsed ja head, köitvad ja kaasahaaravad. Et mängijad sooviksid nende seltsis aega veeta ikka ja veel. Oluline on seetõttu, et mängude tootjate nimekirjas oleks ka tuntud tegijaid ning nende väljalastud kasiinomänge. Võib ka olla vähem tuntumaid tegijaid kõrval - sel juhul on see lisaväärtuseks. Mida rohkem paremaid ja tuntumaid mänge headelt tootjatelt, seda kirevam ja huvitavam on uus online kasiino ning see on suur samm läbilöögi suunas.

Kiired väljamaksed

Uued, online kasiinod, mis on kontovabad ning kus ennast saab tuvastada esimese sissemakse tegemisega, omavad eelist kiirete väljamaksete näol. Kusjuures, sissemaksed on ajaga läinud järjest kiiremaks ning on heal tasemel kiirusega juba ammu. Väljamaksed on liikunud sellele tasemele usinalt järele ning praegu võib olla juba päris rahul, eriti uute kasiinode puhul.

Kontovabades kiirkasiinodes toimuvad väljamaksed juba mõne minuti jooksul. Lisasamme pole küll teha vaja. Väljamakseid saab sooritada sama pangakonto kaudu, mille alt tehti sissemakseid ning koos sellega ka kasutajaks registreerumine kiirkasiinos. See kui kiiresti konkreetne pank makseid töötleb, on juba omaette teema ning kasiino ei saa seda alati kontrollida.

Muud eelised

Maksuvabadus. Kasiinod, mis on saanud Eestis oma tegevusloa, mille alusel tegutseda, on maksudest priid. Jah, nad tasuvadd riigile kümnist, kuid kasiino klient ei pea enam oma võidetud summadelt lisaks midagi tasuma. Teine asi on siis, kui kasiino ei ole saanud Eestis tegevusluba kasiinomängude jaoks. Sel juhul on vaja kliendil endal maksta tulumaks teenitud võitudelt.

Hea uudis on see, et pisikesel Maarjamaal Eestis on palju häid, sealhulgas ka uusimaid online kasiinosid, mis on saanud siin oma hasartmängude tegevusloa ning see võimaldab neil pakkuda võite, mis on priid täiendavatest maksudest kliendi jaoks. Kui ei oleks, siis peaks klient tasuma 20% tulumaksu ning saama selle võrra väiksemad võidud.

Uued online kasiinod: plussid

1. Tihtipeale paremad boonused

Uued kasiinod Eestis pakuvad mitmesuguseid boonuseid nii uutele kui juba kogenud mängijatele. Need ei ulatu ainult mõningate tasuta keerutusteni, vaid sadade ja isegi tuhandeteni nii keerutuste kui boonusraha näol. See muudab uued kasiinod eriti ahvatlevaks ning kes ei tahaks mängida kasiinos, kus boonuseid on jalaga segada?

2. Konto loomine käib kiirelt

Et luua uutes kasiinodes kontot, on vaja tihtipeale ainult pangalingi kaudu sisse logida. Neid nimetatakse kontovabadeks kasiinodeks ning selle jaoks ei ole enam vaja kasutajanime ega parooli. Piisab vaid enese identifitseerimisest ja esimese sissemakse tegemisest.

3. Ülikiired väljamaksed

Väljamaksete tegemise aeg uutes kasiinodes on väga lühike ning kaua ei pea enam ammu ootama. Et väljamakstud summad laekuks, peab ootama ainult mõnest minutist kuni mõne tunnini. Harvem ka mõne ööpäeva, olenevalt pangast, mis pakub teenust.

Uued online kasiinod: miinused

1. Maksevõimalusi vähem

Kuigi uued kasiinod pakuvad väga häid maksevalikuid, siis on teenusepakkujaid, mille kaudu uutes online kasiinodes maksta ei saa. Parim viis on enamasti Trustly rahakoti kaudu ning samuti tuntud Eesti pankade kaudu nagu LHV, SEB, Swedpank, Luminor.

2. Mänguvalik võib olla ahtam

Loomulikult ei saa uutes online kasiinodes sugugi kurta kesise mänguvaliku üle, kuid vahel võib juhtuda, et sellest võib jääda väheks, mida pakutakse. Muidugi oleneb see klientide eelistustest ja konkreetsest kasiinost. Mänge ja mängutootjaid siiski jagub ning neid tuleb järjest juurde nii tuntumatelt kui vähem tuntutelt pakkujatelt. Kel on huvi, leiab kindlasti iga valiku juures oma lemmikud.

3. Registreerida ja sisse- ja väljamakseid saab teha vaid pangakontoga

Kuna tänapäeval on suuremalt jaolt kontovabade kasiinode ajastu, siis käib nii registreerumine kui maksete tegemine pangakonto kaudu. Sisse- ja väljamakseid tehakse ühe ja sama pangakonto kaudu. Kes on rohkem vanakooli mängija, siis võib selline registreerumise ja maksmise viis olla esialgu veidi harjumatu.

Eesti uusimad kasiinod

Eesti uusimad kasiinod

Uusi kasiinosid on viimasel ajal tekkinud, nagu juba eelnevalt mainitud, päris palju. Osa nendest on oma uksed avanud alles 2022. aasta teises pooles. Seega on need kasiinod alles hasartmängude maailmas kanda kinnitanud.

 1. Wisho. See on üsna tutikas kasiino, mis tuli vaatevälja 2022. a septembris. Wishol on värsketele mängijatele kingituseks tasuta spinnid. Lisaks on seal saadaval ka reload boonused ning cashback pakkumisi, mis annavad kaotustelt raha tagasi teatud protsendi.

 2. Quickslot on samuti alles 2022. aastal uksed avanud online kasiino, mis tuli areenile 2022. aasta hilissuvel. Quickslot pakub oma uutele klientidele tervituseks boonusraha, mille väärtus võib olla sadades eurodes. Kirsiks tordil on veel cashback, mis annab sulle kaotustelt raha tagasi ning mida oled vaba kasutama igapäevaselt.

 3. HeyCasino leidis oma tee kasiinomaailma 2022. aasta kevadhooajal. Tutikad kliendid saavad osa magusast cashback stiilis tervitusboonusest päris suurte summade ulatuses. Kui oled kaotanud mängudes raha, saad osa cashback'ist, mis kannab tagasi osa sinu kaotatud rahast keerutusmängudes.

Uue kasiino boonused

Uue kasiino boonused

Kasiinod pakuvad enamasti oma klientidele magusaid boonuseid, mida saab kasutada mängimisel ning mis alandavad riske ning kaotused tunduvad väiksemad. Samuti võivad boonused anda hea stardi ning motivatsiooni jääda online kasiino pikaajaliseks kliendiks.

Tervitusboonus

Tervitusboonus värsketele klientidele on tihti kasiinodes väga oluline reegel. Sel moel saavad mängijad proovida erinevat meelelahutust ning seejuures võtta algul väiksemaid riske.

Tasuta spinnid

Online kasiino puhul on tasuta spinnid väga tuntud boonused, mida pakutakse põhimõtteliselt igas kasiinos tervituseks uustulnukatele. Enamasti saab neid tasuta spinne kulutada mõnes konkreetses mänguautomaadis. See ei tähenda muidugi, et neid automaate ei võiks olla mitmeid peale üheainsa. Oleneb reeglitest konkreetsete spinnide puhul.

See, et tasuta spinnid on määratud ainult teatud mänguautomaatide jaoks, ei tähenda, et need oleksid halvemad. Lihtsalt need on justkui kasiino reklaam uutele mänguautomaatidele, mis on alles kanda kinnitamas ning millega võiks mängija tutvust teha. Tasuta spinnid on olnud pakkumisel ja juba tuntud slotikates.

Sissemakseta boonus

Vahel võid uutelt online kasiinodelt saada tasuta spinne ka siis, kui pole sissemakset teinud. Loomulikult kehtivad sellele teatud reeglid ja kriteeriumid, mis tuleks enne, kui tasuta spinnid vastu võtad, kindlasti läbi lugeda. Seda eriti seetõttu, et sissemaksevabadele boonustele kehtivad enamasti kõrgemad läbimängimise nõuded. See võib tihti muuta pealtnäha odava mängimise üsna kulukaks ning tasuta ei pruugi enam olla nii väga tasuta. Sest ka kasiinodel on vaja raha teenida.

Cashback

Uute online kasiinode puhul on hea see, et kui kaotad mängudes rohkem raha kui võidad, saad endale kaotustelt raha tagasi teatud % ulatuses. Sinu cashback oleneb sellest, kui palju raha oled online kasiinos mängides kaotanud. Selleks protsendiks kaotustelt, mille tagasi saad, võib olla näiteks 10%. Tihti ongi cashback kaotatud summalt kasiinodes just selle % ulatuses.

Riskivaba spordiennustus

Kasiinodes on spordiennustus väga olulisel kohal ning see on hea uudis kõikidele spordiarmastajatele. Uutes online kasiinodes saab boonustena teha riskivabasid panuseid teatud summade ulatuses ning riskivabu boonuseid võib mõnes kasiinos teatud perioodil saada isegi igapäevaselt teatud ajaperioodil. Näiteks on mõni kasiino teinud selliseid kampaaniaid aasta esimestel päevadel.

Optibet on näiteks pakkunud riskivaba spordiennutuse kampaaniat oma lehel, kui teha vähemalt 10€ eest sissemakse ning panustada 20€ live kasiiinos ja spordiennustuse rubriigis. Auhinnaks on olnud riskivabad panused live kasiinos kasutamiseks. Kusjuures, kaotuse puhul andis Optibet riskivaba panuse tagasi reaalse rahana.

Uusimad välismaa kasiinod

Uusimad välismaa kasiinod
 1. KoiCasino on maagiline kasiino, millel on olemas Eesti litsents. Seega on see sama hea, kui mängida Eesti online kasiinos. Eriliselt paistab see uus välismaa kasiino silma hea ja rikkaliku keerutusmängude valiku poolest. Lihtsalt vaata ringi ning vali oma lemmik - mängi nii palju, kui soovid. Saad nautida mängulusti online KoiCasino lehel. Eriti hea on veel see, et kasiinos mängimiseks ei pea eraldi registreeruma, mingit ankeeti küll eraldi vaja ei ole. Piisab lihtsalt enese pangakonto abil identifitseerimisest, logides sisse ning tehes esimese sissemakse. Kui see tehtud, oledki valmis mängima KoiCasino parimaid mänge ja nautima meelelahutust lõbusatest slotikatest kuni vaimustava live kasiinoni. Seda kõike pakub koostöö parimate mängupakkujatega. Samuti võid saada osa suurtest hasartmängude turniiridest (mis hõlmab suurt boonussüsteemi) ning tervitada uhket rahasadu.

 2. Buumi Casino on saanud oma Eesti tegevusloa 2023. aastal, seega on see üks tutikamaid uusi välismaa online kasiinosid. Mängijatele vaatab vastu üle 1000 erineva hasartmängu, mille seas leidub ägedat valikut seinast seina. Nende seas on ka sadu slotimänge. Nagu paljude teiste kaasaegsete ja uute online kasiinode puhul juba tavaline on, ei pea ka Buumi kasiinos registreerumiseks mingit eraldi ankeeti täitma, vaid enese identifitseerimine ja sissemakse tegemine pangalingi kaudu on täiesti piisav. Kui oled juba registreerunud, saad mängida ning kui mängudes midagi võidad, siis saad osa kiirmaksete süsteemist, mille vahendusel laekuvad sinu võidud sulle õige kiiresti. Buumi kasiino on eriliselt sobilik valik mängijatele, kelle jaoks on olulised head ja lõbusad keerutused. Ja neid saab mängida isegi otse mobiilis, sest platvorm on vägagi mobiili- ja nutisõbralik.

 3. Fresh Casino kohta võib küll öelda, et see on tõeliselt värske ning noor kasiino, kus eestlased mängida saavad. Mängude rikkalikkusega see kasiino end juba tagasi ei hoia - sealt võid leida nii ahvatlevaid ja värvikirevaid keerutusi, vahvaid lauamänge või saada osa parimast spordiennustuse rubriigist. Kui oled äsja liitunud Fresh kasiinoga, siis kuulub sulle tervituseks ahvatlev boonus, mis kehtib mitmete esimeste sissemaksete puhul. Magusaks kirsiks tordil on Fresh kasiino puhul veel see, et see online kasiino korraldab palju kampaaniaid, turniire, ette tuleb raha-tagasi-boonuseid ning ka teisi ahvatlevaid pakkumisi, millest oleks lausa patt ilma jääda. Lisaks on boonuseks üldises mõttes veel see, et registreeruda on kasiinos lihtne ning väljamaksed toimuvad tõrgeteta ja suhteliselt kiiresti. Samas on kasulik arvestada sellega, et kuna tegemist on välismaa kasiinoga, mis on Eestis kättesaadav kohaliku litsentsi tõttu, siis ei saa antud kasiinos infot eesti keeles, vaid peamiseks keeleks on inglise keel.

  5 sammu: kuidas alustada mängimist uues online kasiinos?

  Kui oled hasartmängude maastikul alles uus mängija, siis võib mõne online kasiinoga liitumine ja tingimused esmapilgul segadusse ajada, eriti, kui on lisatingimusi ning kui uut infot on rohkem kui ootasid. Järgnevalt on toodud välja mõned sammud, kuidas alustada mängimisega online kasiinos.

  Tee taustauuring
  Tee taustauuring
  Tutvu ülevaatega parimatest Eesti online kasiinodest, kes on hiljuti Eestis uksed avanud. Nende kohta leiad infot internetist, kus on välja toodud põhjalik nimekiri ja info nende hasartmängu paikade kohta. Nii saad valida enda jaoks just oma lemmiku, mille kasuks otsustada ning kus mängulusti rahuldada.
  Ava konto
  Ava konto
  Kui oled valinud endale meelepärase online kasiino, saad seal endale konto avada. Online kasiinod, millel on tegevusluba Eestis, on varustatud infoga eesti keeles ning nii on seal lihtne orienteeruda ja läbida liitumiseks vajalik protsess.
  Täida andmed
  Täida andmed
  Kui registreerud uues kasiinos, võidakse sinult paluda erinevaid andmeid. Enamasti on nendeks andmeteks sinu täisnimi, kasutajanimi ning e-mail. Vahel võidakse paluda passi koopia, et olla kindel, et konto taga oled tõepoolest sina. Kontovabades kasiinodes on tegelikult aga tavaline, et piisab enese identifitseerimisest pangakonto kaudu.
  Tee esimene sissemakse
  Tee esimene sissemakse
  Pärast konto kinnitamist jõuad selleni, et saad teha esmamakse oma kontole. Seejärel saad hakata nautima mängurõõmu, mida pakub sinu valitud kasiino. Kui tegemist on kiirkasiinoga (need on tuntud ka kui kontovabad kasiinod), siis esimene sissemakse tähendabki juba konto loomist ning eraldi samme selle jaoks pole teha vajagi.
  Asu mängima!
  Asu mängima!
  Ega nüüd ei jäägi enam muud üle, kui hakka aga välja valitud mängu mängima ja lahuta mõnuga oma meelt!

  Kuidas leida uusimaid online kasiinosid?

  Kuidas leida uusimaid online kasiinosid?

  Nagu me juba eelnevalt teame, on uusi ja põnevaid online kasiinosid muudkui järjest juurde lisandumas ning nendes orienteerumine võib olla esmapilgul päris keeruline. Lihtsalt neid uusi ja huvitavaid kasiinosid on tõepoolest nii palju nagu seeni pärast vihma. Siiski saab leida interneti vahendusel lehekülgi, kus on kirjas nimekirjad ja info parimatest uutest online kasiinodest ning juba ongi sul valik silme ees nagu peopesal. Seejärel saad enda jaoks atraktiivsed kasiinod välja valida, registreeruda ning alustada mängimist. List täieneb tegelikult pidevalt, sest niipea, kui taas lisandub mõni järjekordne online kasiino, siis ilmub sellest kohe info ka vastavatele kodulehtedele, mis kajastavad uusi online kasiinosid. Lisaks on olemas ka ülevaade ja arvustus nende uute kasiinode kohta. Kodulehtede eelis, kes kajastavad seda infot, on see, et neil on oma koostööpartneritega suurepärane klapp ning info liigub kenasti ja kiiresti.

  Eestis on hea see, et kasiinode tegevus on väga rangelt kontrolli all ning tegutseda saavad siin edukalt ainult need kasiinod, millel on kohalik tegevusluba. Tänu sellele muutub ka kodumaine kasiinomaastik usaldusväärsemaks ning see on ka põhjus, miks uued ja uued kasiinod tahavad just Eestis avada oma ettevõtteid. Uute kasiinode seas leidub nii palju häid pakkumisi, mis üllatavad meeldivalt oma potentsiaalseid uusi kliente. Ja loomulikult ei puudu ülimalt suur ja kihvt mängude valik. Polegi vaja teha muud, kui hoida silma peal kasiinode lehel ning vaadata, millised boonused on pakkuda uutel ja uhketel kasiinodel. Võid olla kindel, et kus sa ka ei mängiks, usaldusväärsus on garanteeritud ning kõik on ametliku kontrolli all.

  Uute kasiinode rohkuse ja pideva uuenemise tõttu võib olla juba nii, et mängijatel on kõik kasiinod juba külastatud ning pole enam midagi uut ei kasiinomaailmas rohelistele ega vanadele kaladele. Kindlasti võib nii mõnigi arvata, et online kasiinod on üksteise kloonid, mis ei eristu enam mitte millegagi. Siiski ei maksa arvata, et kasiinode valik iial halliks ja igavaks muutub. igal kasiinol on alati pakkuda oma mängijatele midagi uut ja huvitavat. Tegelikult on uute kasiinode turuletulek isegi rikastav, sest kasiinode rohkus toob ka kirevuse mängude ja meelelahutuse maailmas, mida need kasiinod pakuvad. Nii on mängijatel rohkem, mille seast valida ning lusti jagub kauemaks.

  Mängijate päralt on nii palju igasuguseid mänge, et silme eest võib lausa kirjuks võtta ning nende mängude maailma võibki sel viisil sukelduda ning ennast sinna unustada. Samuti on areenile ning head konkurentsi pakkuma tulnud ka kontovabad online kasiinod. Ei pea, nagu eelpool kiirkasiinode kohta juba mainitud, tegema läbi ajamahukat registreerumise protsessi ning ainult pangalingi kaudu sissemakse tegemisest piisab, et endale konto luua ning nautida uute online kasiinode magusaid hüvesid. Mida paremat oskakski veel tahta? Kui juba praegu on registreerumine niivõrd mugav ning mängimine huvitav ja põnev, siis tulevik paistab online kasiinode maailmas küll üpriski helge.

  Eesti uued online kasiinod pakuvad häid hüvesid ja boonuseid just eesti keelt kõnelejatele. Saad osa ägedatest boonuspakkumistest nii uutele kui vanadele kundedele ning suhelda klienditoega emakeeles. Ka mängud on tõlgitud eesti keelde.

  Pea meeles, et hoolimata kasiinode kirevusest ja põnevusest on tegemist siiski hasartmängudega, kus võitmine on õnne küsimus ega ole kunagi garanteeritud. Seepärast kuluta ainult nii palju raha, kui oled valmis kaotama ning püsi mõistlikkuse piirides. Hasartmängud on pelgalt lõbus meelelahutus ega ole parim viis finantsraskuste lahendamiseks.

Millised on värskeimad online kasiinod Eestis aastal 2023?

+

Uusimad Eestis uksed avanud kasiinod on Wisho, Quickslot, HeyCasino, Posido, HappySpins, Winnerz, Kanuuna, ja Highroller.

Millised on ägedaimad tervituspakkumised, mis on varuks uutel online kasiinodel?

+

Parimad ja ägedaimad pakkumised tervituseks on varuks Quickslot kasiinol ja SuperCasinol. Boost Casino kostitab uusi kliente 100% kuni 1000 euroga esimese sissemakse boonusena pluss veel 100 tasuta keerutust. SuperCasino pakub uustulnukatele lahkelt 200% kuni 100-eurose esimese sissemakse boonuse.

Kas uued kasiinod on ka kontovabad?

+

Enamik viimasel ajal turule tulnud Eesti online kasiinodest on kontovabad, kus registreerumiseks piisab sissemakse tegemisest ja pangalingi kaudu enese identifitseerimisest. See tähendab, et nii kliendiks registreerumine kui sisse- ja väljamaksete sooritamine käib Trustly ja kliendi pangakonto kaudu.