Kiirkasiinod Eestis

Kasiinod ei ole tänapäeval enam mingi erakordne nähtus vaid hasartmängude mängimine on täna täiesti igapäevane ning tavaline viis meelelahutuseks. Kun

350
Tasuta keerutused
5 / 5
250
Boonus
50
Tasuta keerutused
5 / 5
200 TASUTA KEERUTUST ilma läbimängimise nõudeta.
Boonus
5 / 5
Iga päev saad avada uue aardekirstu
Boonus
5 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust

Kiirkasiinod Eestis

Kuna kiirkasiinod Eestis on tänasel päeval väga levinud, ning neid tuleb ka igal aastal aina uute kasiinode näol juurde, siis pole tegemist vaid mugava lahendusega, vaid ka meelelahutuslikus võtmes mitmekesise ning lõbusa valikuga. Nimelt on kiirkasiinosid Eesti online maastikul juba nii mitmeid, et pea iga päev on võimalik uues keskkonnas aega veeta ja meelt lahutada. Uusi kasiinosid, kes Eestis oma virtuaalsed uksed avavad, lisandub ka igal aastal ning reeglina toob nende turule tulemine endaga kaasa väga kutsuvaid tervitusboonuseid, seega tuleks kiirkasiinodel ja selle võimaluse pakkujatel alati silm peal hoida, et parimaid palasid mitte maha magada.

Kontovaba kasiino plussid

1. Ülim mugavus

Sellest, kui lähed lihtsalt kasiino lehele, teed kahe klikiga sissemakse ja saad koheselt mängima asuda, ei anna enam kasutaja jaoks mugavamat lahendust välja mõelda! See lihtsus on igal juhul suurim võlu, kui kasiino on mängija jaoks kogu registreerimisprotsessi sisuliselt olematuks teinud ning sellega kogu tülikuse uues kohas mängima asumisel eemaldanud.

2. Fookuses on kliendikesksus

Eesti kontovaba kasiino on tavapäraselt väga silmatorkav just kliendikeskse lahenduste poolest. Seda mitte ainult oma lihtsa registreerimise tõttu, vaid ka klienditugi on reeglina väga hästi korraldatud. Nende jaoks on see ilmselge, et 24/7 võimalik vestlusakna lahendus peaks olemas olema ning kliendi rahulolu, mis on ülimalt tähtis, tuleb alati esikohale seada, seega tuleb kõik probleemid lahendada lihtsalt ja kiiresti.

3. Head boonused

See on tavapärane, et Eesti kasiinodes pakutakse boonuseid. Küll aga on just kiirkasiinod tähelepanuväärsed oma heade pakkumiste poolest, kuna nad teavad, et kui nad atraktiivse tervitusboonusega Eesti mängija juba enda lehele tegutsema saavad, siis ta tõenäoliselt ta ka jääb seda saiti kasutama. See on põhiline müügitrikk, mida Eesti kiirkasiinod kasutavad.

Kontovaba kasiino miinused

1. Väike valik makselahendusi

Kuna Eesti kiirkasiinode toimimine sõltub sellest, et nad kasutajale ise konto loomiseks pangast infot kätte saaksid, siis on neil väga piiratud valik makselahenduste pakkujaid, kellega nad koos tööd saavad teha. Täpsemalt, Eesti kiirkasiinode maastikul on üks makselahendus ja see on Trustly. Kuna makselahendusi on üks, siis see võib osutuda probleemseks mängijale, kes soovib maksete osas valikuvariante. Kuna Trustly kasutab aga kõiki Eesti suurimaid panku, siis tegelikult ei tohiks see tavalisele Eesti mängijale probleeme põhjustada.

2. Kontole ligipääs on teatud juhtudel piiratud

Nagu juba mainitud, Eesti kiirkasiinod toimetavad vaid Trustly makselahendusega, kes pakub Eesti suurima nelja panga kaudu maksete võimalusi. Need neli panka on SEB, Swedbank, LHV ja Luminor. Mis saab aga siis, kui sul ei ole üheski neist pankadest kontot? Sellisel juhul ei olegi sul kahjuks võimalik kontovabas kasiinos mängida, kuna sa ei saa sinna konto loomiseks sissemakset teha.

3. Ei ole võimalik kasutajatunnusega sisse logida

Kuna sa ei loo oma kontaktandmetega seal kasiinos endale kontot, siis ei ole võimalik seal ka edaspidi oma kasutajatunnuse või e-maili teel sisse logida. See tähendab, et igal juhul on vajalik kas Smart-ID või ligipääs pangakontole.

Kuidas valida õige kiirkasiino?

Kiirkasiinod on Eestis väga kiirelt kasvav trend ning neid tuleb Eesti hasartmängu turule iga aastaga aina juurde. Meil on siin ka vanemaid olijaid, nagu Ninja kasiino või Boost kasiino, kuid ka uuemad kasiinod on kindlasti väärt avastamist. Seda enam, et valik on nii ääretult lai, on väga keeruline valida, kus oma panuseid teha. On aga ilmselge, et kõikides kasiinodes ei jõua ka parima tahmise juures korraga mängida ja aega veeta. Millised siis just need kriteeriumid täpsemalt on, mille järgi oleks mõistlik endale meelelahutuseks uus kontovaba kasiino leht valida? Sobiva kasiino valikul tuleks igal juhul silmas pidada nii turvalistust kui ka mugavust ning muidugi ka erinevate boonuste ja pakkumiste atraktiivsust. Teeme põgusa kokkuvõtte olulistest aspektidest, mida kiirkasiino edukaks valimiseks korral silmas tuleks pidada.

Boonused ja eripakkumised

Pea igas Eesti ilma registreerimiseta kasiinos on valikus erinevaid boonuseid ja preemiaid, mida pakutakse kas siis uutele mängijatele ligimeelitamiseks või vanematele klientidele nende alles hoidmiseks. Tihtipeale on saadaval aga väga kirju valik boonuseid ning kuigi tavaliselt on nende põhimõte sama, on üks siiski lõppkokkuvõttes parem kui teine ja nende vahel võib olla keeruline valikut langetada.

Esiteks tasub mängijal kindlasti kontovabade kasiinode bboonuseid vastavalt mängueelistusele võrrelda. Näiteks Ninja kasiino lehel on võimalik ka spordiennustusi teha ning sellest tulenevalt pakuvad nad tihti boonuseid ka spordile panustamiseks. Boost kasiino aga näiteks spordi varianti üldse ei paku, seega on seal tõenäolisem saada 100 kuni 300 tasuta spinni, kuid mitte eurotki spordiennustusteks. See tähendab, et tasub alati esmalt vaadata, kas pakutavad boonused puudutavad üldse neid mänge, mis just sind huvitavad.

Teiseks tasub kontovabades online kasiinodes võrrelda lisaks boonuste suurustele ka neile rakenduvaid lisatingimusi. Mõningal juhul pakuvad parimad kiirkasiinod Eestis ka lihtsaid ja läbipaistvaid, ilma lisatingimusteta boonuseid nagu näiteks kuni 100 tasuta spinni ilma igasuguse läbimängimise nõudeta. Reelina aga tuleb kasiino poolt pakutavaid boonuseid vastu võttes arvestada erinevate lisatingimustega, näiteks tasuta spinnid või tasuta mänguraha tulevad tavaliselt koos korraliku ja mahuka läbimängimise nõudega, mida on keeruline ja tülikas täita.

Kui sinu soov on saada aga head boonused ja kiired väljamaksed, siis tasub igal juhul veidi oma aega panustada ja leida just selline Eesti kasiino, mis ei nõua üleliia pööraseid lisatingimusi preemiate jagamisel. Iseenesest võid sa ka lihtsalt läbimängimise nõuded täita, kuid kuna need on reeglina 20-40 korda, siis riskid suure tõenäosusega, et nii mitmeid kordi võidusummat panustades võid selle lihtsalt kaotada enne, kui nõuete täitmisele lähedale jõuad. Siiski pakutakse igal pool väga atraktiivseid kasiino boonuseid ning igal juhul just neid ahvatlevaid boonuspakkumisi nähes tasub meeles pidada, et tegemist on hasartmängu reklaamiga ning hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.

Mängude valik

Iseenesestmõistetavalt on ka kontovabad kasiinod ettevõtted nagu teisedki meelelahutust pakkuvad ärid ning sellest tulenevalt on neil nii erinevad eesmärgid kui ka äripartnerid. See tähendab, et ka Eesti online kasiinodes võib leida väga erinevaid mängude valikuid tulenevalt nii kasiino enda eelistustest kui ka mängude tootjatest kellega koostööd tehakse.

Siiski on online mängude valik üüratult suur ning ka ilma registreerimiseta ehk pay n play tüüpi kasiinos mängimine on võimalik väga erinevates mängudes. Igal juhul leiad valikust tüüpilised kasiinoklassikud nagu pokker, rulett ja mänguautomaadid, kuid mõningad ilma kontota online kasiinod, nagu näiteks Ninja kasiino, pakuvad lisaks ka spordiennustuste võimalust.

Iga mängija jaoks leidub igas pay n play kasiinos kindlasti midagi meelepärast, lihtsalt vali mängimiseks selline Eesti online kasiino, kus on sulle meelepärane valik mänge. Lisaks pidage alati meeles tutvuda ka reeglitega ja käituge vastutustundlikult. See hoiab ära kõik hilisemad üllatused ning seda teades on kordades rahulikum mängides lõõgastuda ja meelt lahutada.

Ohutus

Kriitiliselt oluline faktor, mida Eesti online kasiino valikul silmas pidada on ohutus, ehk see kui turvaliselt sa end kasiino keskkonnas tunda saad. See ei ole vajalik vaid seetõttu, et sa lisad kasiinokeskkonda oma raskelt teenitud raha, vaid ka oma isikuandmeid, sealhulgas pangakonto ja kaardiandmed. Kui sa ei soovi, et ühel päeval ärgates on sinu krediitkaardi limiidid tümaks tehtud, siis tasub online mängude mängimiseks alati turvalisusele tähelepanu pöörata ja valida välja just selle ala parimad kiirkasiinod.

Esimene asi, mida on Eesti pay n play kasiino puhul võimalik kontrollida, on selle kasiino litsents. Kõik Eestis korrektselt litsentseeritud kasiinod on leitavad vastavast nimekirjast Eesti Maksu- ja Tolliameti leheküljel. Juhul, kui antud kasiino ei ole nimekirja kantud, ei ole tal Eesti riigis kehtivat litsentsi, küll aga ei tähenda see tingimata, et tegemist ei ole usaldusväärse või ohutu keskkonnaga.

Nimelt leidub ka hulgaliselt välismaiseid ilma registreerimiseta pay n play kasiino saite. Kui soovid seal mängimist kaaluda, siis enne esimese sissemakse tegemist tasub kindlasti lähemalt uurida kasiino tausta. Loe hulganisti arvustusi, mis on täidetud ka varasemate klientide hinnangutega ning muidugi kontrolli kasiino litsentsi olemasolu. Reeglina on välismaised kiirkasiinod litsentseeritud kas Maltal või Curacaos.

Sealsed kontovabad kasiinod on mängija jaoks reeglina siiski turvalised ja kindlad kohad, kus panustada ning lisaks pakuvad nad tihti palju laiemat valikut erinevaid makselahendusi, sealhulgas krüptovaluutal põhinevaid makseid. Küll aga tasub meeles pidada, et kuigi välismaine kasiino ei pruugi olla ebaturvaline, siis on seda siiski kordades raskem kontrollida, kui Eesti kasiino puhul.

Lisaks, juhul kui satud siiski välismaises kasiinos mingi probleemi otsa, ei ole võimalik abi saamiseks meie enda Eesti Maksu- ja Tolliameti poole pöörduda, kuna nad ei saa sind kuidagi aidata. Lisaks tasub silmas pidada ka seda, et välismaa kasiinos võidetud summadelt tuleb ka tulumaks tasuda. Kuna Eestis litsentseeritud kasiino teeb seda sinu eest, jääb sul kohe 20 protsenti rohkem raha kätte.

Arvustused

Korraliku kasiino valimiseks ei ole vaja üleliia pead murda ja kõiki neid kasiinosid ühekaupa läbi käia, ka ilma kontot loomata. Kõige lihtsam viis saada kiire ülevaade sellest, mis kasiinod milliseid võimalusi pakuvad, sealhulgas siis online mängude valik, boonuste valik ja muidugi ka sisse- ja väljamaksed ning nende meetodid. Arvustuste seast leiad alati korraliku ülevaate kõikidest kasiino põhilistest detailidest, mida muidu ei taipaks ehk küsidagi.

Arvustuste lugemine hoiab kõvasti sinu aega kokku ning võimaldab lihtsa vaevaga esmased valikud teha otsustamaks, millised on parimad kontovabad kasiinod sinule. Siiski enne, kui esimese sissemakse kuhugi teed, on ka vajalik end lisatingimustega kurssi viia. Seetõttu tutvuge reeglitega ja käituge igal juhul oma raha ja andmete suhtes vastutustundlikult, et ära hoida hilisemaid arusaamatusi ja probleeme. Siiski pea arvustusi lugedes alati meeles, et ka kiirkasiinod on suutelised maksma selle ees, et nende kohta atraktiivne arvustus tehtaks.

Kontovaba kasiino klienditugi ja kasutajasõbralikkus

Juba see räägib kasiino kasutajasõbralikkuse kasuks, et nad on panustanud kliendimugavusse juba sellega, et ei sunni mängijat enne lehe kasutamist pikka ja tüütut registreerimisprotsessi läbima. Siiski on veel mõningad olulised faktorid, mille põhjal tasub kasiino üldist kasutajasõbralikust hinnata.

Esmane tähtsam märksõna on klienditugi. Ka parimad kiirkasiinod võivad aeg-ajalt tekitada olukorra, kus vajad klienditoe nõu ja abi. Kui selline olukord parasjagu käes on, siis kindlasti ei ole vaja päevade viisi meilile vastust oodata, vaid abi oleks tarvis koheselt, et saaksid kiirelt oma tegemistega jätkata. Selle osas on parim märk see, kui kasiino lehel on ligipääs 24/7 klienditoe vestlusaknale või välja toodud telefoninumber, millelt abi saad. Reeglina on korralikul kontovabal kasiinol ka väga põhjaliku ülesehitusega korduma kippuvate küsimuste rubriik, ehk KKK, kust leiad kõik esmased vastused oma lihtsamale probleemile. Kui sealt aga vastust ei leia, võid alati otse klienditoest abi paluda.

Teine tähtis märksõna ilma kontota pay n play kasiino kasutajasõbralikkusest on kindlasti kerge navigeerimine ja hästi üles ehitatud mobiilne keskkond. Ükskõik, kui atraktiivne keskkond ka ei ole, kui sealt midagi üles ei leia, siis mängija jaoks on jamamist liialt palju, et selle kasuks otsustada. Lisaks on tänapäeval pea kõik harjunud oma igapäevast meelelahutusele veedetavat aega kulutama pigem just mobiilses seadmes, seega on kriitilise tähtsusega, et seda kasiinot oleks mobiilselt mugav kasutada. Seda on reeglina võimalik mugavdada nii veebilehte mobiilile optimeerides või lausa eraldi telefoni äpi loomisega.

Online Kasiino

Mille poolest erineb kiirkasiino tavalisest kasiinost

Tihti tekitab mängijates küsitlusi just see, et mis on see faktor, mis eristab kontovaba kasiino keskkonda näiteks tavaliste online kasiinode või live kasiino kasutamisega võrreldes.

Põhiline vahe ilma kontota kasiino ja tavalise online kasiino vahel on registreerimise protsess. Kui tavalistes online kasiinodes tuleb konto loomiseks läbida pikk protsess, siis ilma kontota kasiinos võid selle sammu julgelt vahele jätta. Tavalise online kasiino lehel pead reeglina sisestama oma nime, sünniaja, kontaktandmed, aadressi ja muu info.

Kuid sellega asi ei piirdu. Tavaliselt tuleb täiendavalt ka kontaktandmed nagu e-mail ja telefoninumber kinnitada ning isik tuvastada, kas läbi Smart-ID või Mobiil-ID autentimise või oma isikut tõendavast dokumendist koopia saatmise. See kõik võtab aega ning on üldiselt pisut tülikas, kuigi vajalik protsess. Pay n play tüüpi ilma kontota kasiinod aga sellist protsessi läbimist ei vaja, nemad loovad sulle ise konto.

Kuigi konto loomise erisus tundub esmapilgul ainsa olulise vahena kasiinode vahel, siis tegelikult on veel teinegi oluline aspekt, mida tasub silmas pidada. Teine suur vahe tavaliste online kasiinode ning kontovaba kasiino vahel on erinevate makselahenduste võimalused. Nimelt tulenevalt pay n play tüüpi kasiino registreerumisprotsessist võimaldavad nad reeglina vaid selliseid makselahendusi, mille kaudu tehtavad sisse- ja väljamaksed annavad neile piisavalt infot sulle konto loomiseks.

Kuna tavaline live kasiino või online kasiinod seda aga tingimata ei vaja, saavad nemad võimaldada palju laiemat valikut lahendusi, kust sisse- ja väljamaksed sooritada. See tähendab, et nad saavad pakkuda lisaks pangalinkidele ja veebirahakottidele ka näiteks erinevaid krüptovaluuta makselahendusi, mida kontovabal kasiinol pole reaalne võimaldada. Näiteks kontovabad kasiinod nagu näiteks Ninja casino või Boost casino pakuvad Eestis reeglina ainult ühte makselahendust ehk Trustly't.

Kuidas registreeruda kiirkasiinos

Kontovaba kasiino lehel registreerimine on ülimalt lihtne - sa ei peagi seda tegema! Tegelikult selleks, et sul oleks võimalik siiski oma sissemakstud rahadele ning võitudele ligi pääseda, on sul siiski kontot vaja, seega ilma kontota kasiinod loovad selle sinu eest, et saaksid ilma kontot loomata mängida. Selle jaoks pead sa lihtsalt oma esimese sissemakse tegema, reeglina Trustly kaudu. Trustly on makselahendus, mis võimaldab makseid kõikidest suurimatest Eesti pankadest, nagu näiteks SEB, Swedbank, LHV ja Luminor. Sealtkaudu makset teostades vahendab Trustly pangast kasiinosse täpselt nii palju infot kui on vaja selleks, et sulle konto luua, tänu sellele ongi kogu see protsess võimalik. Selline lahendus võib esmapingul veidi hirmus tunduda, kuid muretsemiseks ei ole kindlasti põhjust, kuna nii sellised makselahendused kui ka online kasiinod on tõestanud, et tegemist on igati turvalise ja usaldusväärse infovahetusega.

Kuidas kontovabas kasiinos oma kontole hiljem ligi pääseda?

Reeglina pole vaja kasiino lehele sisse logimiseks muud, kui kasutajanime või e-maili ning parooli. Tihti tekitab aga küsimusi ka see, et kui sa endale kontaktandmetega ise kontot looma ei pea, siis kuidas sellele hiljem ligi pääseda? Selle jaoks võimaldavad kiirkasiinod nagu näiteks Ninja casino ja Booost casino hilisemat sisse logimist kas läbi pangalingi autentimise või hoopis Smart-ID või Mobiil-ID abil isiku tuvastamise. Pangalingi kaudu autentimiseks pead sisuliselt panka sisse logima justkui teeksid sissemakset ning Smart-ID ning Mobiil-ID puhul piisab vaid isikukoodi kaudu enda isiku tuvastamisest.

Makselahendused kiirkasiinos

Makselahendused

Kuna kiirkasiinod on üles ehitatud põhimõttega, et uutele mängijatele võimaldada kasiinos mängida ilma, et oleks vajadus konto registreerida, siis on neil makselahendused üpriski piiratud. Seda puhtalt seetõttu, et sissemaksest sinu esmase informatsiooni kätte saamiseks on neil usalduslik koostöö väheste teenuspakkujatega.

Eesti pay n play tüüpi kasiinodes, nagu näiteks Ninja casino ja Boost casino on vaid üks makselahendus saadaval. Selle makselahenduse nimi on Trustly ning nende kaudu saab makseid kinnitada kõigi Eesti nelja suurima panga kontode vahendusel. Sealt hulgast leiad võimaluse makseid teha nii SEB, Swedbanki, LHV kui ka Luminori pankadest.

Trustly on Rootsi päritolu veebipõhine makselahendus ning tegemist on väga mitmekülgse vidinaga. Nimelt nad ei paku veebiüleseid makseid vaid kasiino uutele mängijatele vaid ka erinevates e-poodides. Näiteks Eestis on võimalik Trustly abiga makseid teha nii Boost casinos kui ka pea kõikides ehituspoodides.

Reeglina on online kiirkasiinodes võimalik teha Trustly abil mitte ainult sissemakseid vaid ka kiired väljamaksed toimivad nende abil. Kõik sellisel viisil tehtud kanded liiguvad kasiinost uutele mängijatele ja vastupidi vaid 15 minuti jooksul.

Kiirkasiinode boonused

Kiirkasiinode boonused

Sarnaselt teistele online ja live kasiino keskkondadele, ka kiirkasiinodes on saadaval väga värvikirev ja mitmekesine valik erinevaid boonuseid. Kontovabu kasiinosid nagu Ninja casino ja Boost casino on turul mitmeid ning neid tuleb ka iga aastaga ainult juurde, seega konkurentsist ees püsimiseks ning uute mängijate ligi meelitamiseks tuleb neile lihtsalt ahvatlevaid pakkumisi teha, see lihtsalt on Eesti turul püsimiseks vajalik.

Tervitusboonus

Tervitusboonus nagu nimigi ütleb, on saadaval tervituseks vaid uutele klientidele. Reeglina ei tule selleks teha muud, kui esimese sissemakse abil sisse logida nii, et ka pakkumised aktiveerid. Tervituspakkumiste hulgas on populaarseim variant mänguautomaatidele suunatud pakkumised, ehk 100 kuni 200 tasuta spinni.

Tasuta spinnid meelitavad mängijat kohe konkreetselt slotikaid keerutama ning kuna tegemist on kasiino kõige populaarsema rubriigiga, siis paistab, et need tasuta spinnid teevad oma tööd edukalt. Tervitusboonuseks võib mõningal puhul olla ka tasuta mänguraha pakkumine, seda siis reeglina kuni 100 protsenti sinu sissemaksest.

Sissemakseboonus

Kuigi ka tervitusboonuseks pakutakse tihtipeale just sissemaksel 100 kuni 200 tasuta spinni, siis paljud kontovabad kasiinosaidid pakuvad boonuseid ka üldiselt sissemaksetele, ehk siis kontodele mis on juba registreeritud ja tervituspakkumised kätte saanud.

Sellisel juhul makstakse sissemaksele reeglina teatud protsent sinu sisse makstavast summast tasuta mängurahana peale. Reeglina jääb see protsent kuni 100 protsendi piiresse, kuid mõningal juhul võib leida ka pakkumisi, kus lubatakse kuni 200 tasuta protsenti mänguraha otse sinu kontole.

Cashback

Veel üks väga levinud boonus, mida kontovabades kasiinodes pakutakse, on cashback boonus. Cashback, ehk raha tagasi boonussüsteem tähendab sisuliselt seda, et sulle määratakse kindel protsent, mille oma panustatud rahast tagasi saad. Reeglina jääb see alla 10 protsendi, kuid seegi on suureks abiks, eriti juhul, kui iga päev mängid ning mõningal juhul ei ole fortuuna sind kuidagi saatmas.

Ka kaotatud raha loetakse panustatud summade hulka, seega saad ka sellest Eesti kasiino puhul cashback boonust rakendades protsendi tagasi. Üldiselt ei paku kasiinod seda võimalust uutele mängijatele, vaid loovad sellele hoopis oma lojaalsusprogrammi.

Lojaalsusprogrammid kontovabades kasiinodes

Lojaalsusprogrammid, mõningal juhul nimetatud ka kui VIP programmid, on sama põhimõttega loodud. Need on ette nähtud kasiino püsiklientidele, et nad saaksid mängida ilma soovita teistesse kasiinodesse ümber liikuda. Lojaalsusprogrammides pakutakse tavaliselt cashbacki võimalust ning ka erinevaid erikampaaniaid, näiteks kuni 100 protsenti tasuta mänguraha sinu sissemaksetele või mänguautomaatide nautimiseks mõeldud tasuta spinnid. Tegemist on just live kasiinode puhul atraktiivse boonusega kuna käesoleva päeva kaotuste eest saadav cashback on heaks stardipakuks, kui soovid järgmisel päeval taas mängulauda istuda.

Muud kampaaniad

Nii online kui live kasiino variandid pakuvad tihti ka erinevaid erikampaaniaid. See on eriti populaarne valik uute mänguautomaatide puhul, kuna siis pole vaja mingit erilist reklaami teha, et Eesti mängijad just selle juurde meelitada.

Kui varem valisid kasutajad ise, milline mäng neile huvi pakub, siis nüüd on konkreetne mäng neile koos boonustega, nagu tasuta spinnid, lihtsalt ette söödetud, mis tähendab, et klient katsetab selle mängu igal juhul ära ning kui see talle meeldib siis ta ei pea enam mängu vahetamagi, et meelt lahutada.

Eesti live kasiino valiku seas on eraldi kampaaniate hulgas reeglina erinevad pokkeriturniirid ja muud sellised lahendused. Need on Eesti mängijate seas üsna populaarsed nii, et see toob palju lisamängijaid ja tähelepanu antud kasiinole. Kui soovid mõnest Eesti kampaaniast osa võtta, siis igal juhul tasub ka lisatingimused üle vaadata, et välistada hilisemad arusaamatused, mis ei pruugi nii kergelt laheneda.

Mobiilsed kiirkasiinod

Mobiilsed kiirkasiinod

Mobiilne kasiino on see, mis on tänapäeval kindlasti vajalik kasiino omadus. See, et mängija ei pea ise kuhugi kohale minema ja mängimine ei nõua ka konkreetselt arvuti taga istumist, toob proovima ja kastetama tohutult inimesi, kes varasemalt ei ole kasiinomängudele üldse mõelnud. Nimelt on inimesed viimaste aastatega väga harjunud ülima mugavusega - meelelahutus on alati kohe taskust võtta ning kiirelt ja lihtsalt kättesaadav. Mängija ei pea selle jaoks ise midagi ekstra tegema. Kui kiirkasiino ei suuda korraliku mobiilset lahendust pakkuda, siis ei saa ta kuidagi tänapäeva Eesti konkurentsis hakkama, mis on muidugi äritegevusele kriitiliselt oluline.

5 sammu: kuidas kiirkasiinos mängima asuda?

Kuna kiirkasiinod Eestis erinevad tavalistest kasiinodest ikka päris palju, eriti kui võrrelda kontovabu kasiinosid päris füüsiliste kasiinodega, siis võib õige lehe valimine ja seal mängimise alustamine uue mängija jaoks omajagu peavalu valmistada. Tihti ei osata kohe selle suure valiku ees orienteeruda ning lisaks tekitab see ka palju küsimusi. Teeme põgusa ülevaate sellest, kuidas sellist tüüpi kasiinode seast valik teha ning kust mängimise alustamiseks pihta peaks hakkama.

Leidke sobiv parimate boonustega kiirkasiino
Leidke sobiv parimate boonustega kiirkasiino
Kõigepealt tuleb mängima asumiseks leida just sulle kõige sobivamad kontovabad kasiinod. Selle jaoks soovitame esiteks kindlasti kontrollida Eesti Maksu- ja Tolliameti lehelt (EMTA), millistel Eesti online kasiino ettevõtetel on ka litsents olemas ning lugeda veebist erinevate kasiinode kohta arvustusi veendumaks, et tegemist on siiski ausa kasiinoga. Lisaks annab see ka kiire ülevaate, kas seal pakutavad boonused ja tasuta spinnid on üldse ahvatlevad. Eesti ühed populaarseimad valikud on näiteks Ninja casino ja Boost Casino, kes on mõlemad tuntud oma kliendisõbraliku suhtumise ja mängude valiku poolest. Ninja Casino pakub lisaks ka spordiennustuste võimalust.
Tehke esimene sissemakse
Tehke esimene sissemakse
Just siin punktis tuleb mängu suurim kontovaba kasiino eripära - nimelt leiad kiirkasiino esilehelt välja, kus saad küll oma esimese sissemakse sooritada, kuid mis ei nõua sinult mingeid isikuandmeid ega konto loomist. Vali sealt sobiv summa esimese sissemakse tegemiseks ning soorita makse. Jälgi kindlasti, et tehtav makse ületaks sissemakse miinimummäära. Pane tähele, et kontovabad kasiinod pakuvad reeglina sissemaksete võimalust vaid Trustly makselahenduse abiga, kes teeb koostööd vaid Eesti nelja suurima pangaga, ehk sul peab selle jaoks olemas olema pangakonto kas SEB, Swedbanki, LHV või Luminor pangas.
Võtke boonuspakkumised vastu
Võtke boonuspakkumised vastu
Praktiliselt kõik pay n play tüüpi kiirkasiinod Eestis pakuvad oma klientidele ohtralt boonuseid, reeglina lausa 100 kuni 200 tasuta spinni. Seda eriti just uutele mängijatele, mis tähendab, et nende eesmärk on uusi kliente ligi meelitada. Vaata üle, et sul valitud kasiinos boonused vastu võtmata ei jääks ning sissemakset tehes jälgi, et summa oleks piisavalt suur, et boonustest maksimumi võtta. Erinevate boonuspakkumiste puhul aga veendu kindlasti, et oleksid aega leidnud ka antud kasiino reeglite ja tingimustega tutvumiseks. See on oluline punkt, kuna tihtipeale võivad just ahvatlevate boonustega kaasneda erinevad lisatingimused, nagu näiteks nõue raha kasiinos teatud arv kordi läbi mängida, enne kui võidud välja saad võtta. Kuna tavapäraselt on läbimängimise nõue 20-40 korda siis seda ei ole kuigi lihtne teha. Seetõttu soovitame tingimustega eelnevalt tutvuda ja võimalusel vältida läbimängimisnõuetega boonuseid.
Valige sobiv mäng
Valige sobiv mäng
Nii kontovabad online kasiinod kui ka live kasiino variandid pakuvad väga laias ulatuses erinevaid mänge. Kuna iga mäng ei ole kaugeltki samasugune, siis tasub kasiinode mänguvalikut ja tootjate valikut vaadata ning sealt just endale sobivamad leida, millega aega soovid sisustada. Näiteks, kui soovid aega veeta kiirkasiinos, kui sinu lemmik ajaviide on spordile panustamine, siis võib asi keeruliseks osutuda. Nimelt enamik kontovabadest kasiinodest ei paku klientidele üldse spordiennustuste võimalust, seega seal sobivat mängu otsides ei pruugigi sa seda leida. Küll aga leidub ka kontovabu kasiinosid, kes pakuvad ka spordisõpradele meelelahutust, nagu näiteks Ninja kasiino, seega ei ole seis päris lootusetu.
Tehke oma panused
Tehke oma panused
Kui kasiinodele on korralik taustauuring tehtud ning nende kõigi seast on lõplik lemmik välja valitud ja konto loomiseks on ka juba sissemaksed tehtud, siis nüüd on käes aeg mängima asuda. Vahet pole, kas soovid alustada pokkerilauas panustamisest või 300 tasuta spinni Pink Elephants mängus kulutamisest, lihtsalt asu mängima ning naudi! Ära unusta sealhulgas oma boonustest maksimumi võtta ning muidugi ka võite välja võtta.

Järeldus

Kiirkasiinod on turule tulnud, et jääda. Nad toovad endaga hasartmängude sekka palju värskust ja uuendusi ning seda ennekõike kliendikesksuse ja -mugavuse koha pealt. Nende põhimõte, et asjad tuleb mängijale võimalikult mugavaks ja lihtsaks teha, kajastub mitte vaid nende konto loomise meetodis, vaid ka üldises lehe lihtsas navigatsioonis, tänapäevastes mobiilirakendustes ning ka klienditoega kontakti saamise viisides.

Lisaks kogu sellele mugavuspaketile pakuvad nad ka üpris ahvatlevaid boonuspakette, mis igal juhul mängijatele atraktiivsed on. Ainus puudujääk kontovabades kasiinodes üldse on piiratud makselahendused, kuid kuna pea igal eestlasel on toimiv pangakonto ühes nelja suurima panga seas olemas, siis tegelikult ei valmista seegi puudujääk Eesti mängijate jaoks probleeme. Tegemist on igati avastamist väärt kasiino tüübiga, kus on lihtne ja mugav meelt lahutada.

Kuidas ma oma kasiinos olevale rahale ligi pääsen, kui mul kontot ei ole?

+

Tegelikult on igal mängijal konto täiesti olemas. Hoolimata kontovaba kasiino nimetusest, loob kasiino ise sulle sissemakse info põhjal konto, kuhu saad hiljem sisse logida. Sa ei pea lihtsalt ise kontot registreerima.

Kuidas ma kiirkasiinos mängima asun, kui ma ei saa Trustly abil makseid teha?

+

Kui sul ei ole kontot pangas, mis Trustly vahendusel makseid võimaldab, siis kahjuks ei olegi sul kohe võimalik mängida. Küll aga on igal eestlasel võimalik iga kell avada konto ühes meie suurimas pangas, et ka Trustlyt kasutada. Need pangad on SEB, Swedbank, LHV ja Luminor.

Kas see on ikka turvaline, et mingi makselahendus minu infot pangast kasiinole vahendab?

+

Trustly on Rootsis korraliku järelevalve all olev ettevõte ning on üldiselt end läbi aastate tõestanud, kui väga kindla ja usaldusväärse makselahenduse. Kuna ka meie kasiinodel ja pankadel on eraldi ranged kontrollid ning nemad usaldavad seda lahendust kasutamiseks, ei tohiks ka mängija selles osas kahelda.