Blackjack Online

Blackjack on üle maailma tuntumaid ja populaarsemaid kaardimänge, mida mängitakse pea igas online kasiinos üle terve maailma. Selle mängu tohutu popul

1000
Tasuta keerutused
5 / 5
Iga päev saad avada uue aardekirstu
Boonus
5 / 5
200
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust


Blackjack Eesti

Kuidas Blackjacki mäng täpsemalt käib?

Mängija üldine eesmärk Blackjackis on lihtsalt diilerit võita. Kuigi tasub arvesse võtta, et erinevates Blackjacki versioonides on ka pisut erinevad reeglid, sealhulgas kehtivad ühed tingimused sinule ja hoopis teised diilerile. Siiski pea igas Blackjacki mängus peab diiler kokku saama minimaalselt 17 punkti ning kui see käes on, ei tohi ta endale kaarte enam juurde võtta. Sina aga võid, kuna sinu eesmärk on siiski 21 punkti kokku saada. Sa võid teoreetiliselt juba ka varem peatuda, kuid kui soovid siiski kindla peale 21 punkti täis saada siis tavaliselt võetakse olukorras, kus diileril on juba 17 koos, 17 juures endale veel üks kaart. Juhul, kui maandud 21 peal või alla selle, võidad sina. Küll aga kui sinu punktiskoor maandub üle selle, oled sa automaatselt kaotanud ning see ring läheb diilerile.

Blackjacki saab mängida Tonybetis, Maria, Ninja Casino, HappySpins, Kanuunas, Chanzis ja teistes kasiinodes.

Kaardid ja nende väärtused

Blackjacki mängitakse tavalise kaardipakiga, kus on 52 kaarti ja kasiino võib kokku kasutada 1 kuni 8 pakki. Olenemata sellest, millist variatsiooni mängitakse, on eesmärk alati sama: saada diileri punktidest kõrgem punktisumma, ületamata kogusummat 21. Selleks, et võita, pead sa aga teadma mitu punkti mingi kaart sulle annab:

Kui mängija käes on äss ja 10-punktiline kaart, öeldakse, et tal on "Blackjack". See on mängija jaoks parim võimalik käsi. Enamikus mängudes maksab täis Blackjacki saamine mängijale võidu välja koefitsiendiga 3:2, samas kui mis tahes muu võit toob kaasa panusega võrdse raha väljamakse. Viigi korral jääb seis nii-öelda nulli, ehk saad tagasi selle summa, mis sa ise panustasid.

Mängijad alustavad mängu panuse tegemisega. Igal kasiinolaual on panustamise miinimum- ja maksimumnõuded, seega tutvuge kindlasti enne mängu alustamist ka nende nõuetega.

Kui esialgsed panused on tehtud, saavad kõik lauas olevad mängijad kaks kaarti. Mängijakaardid jagatakse näoga ülespoole, samal ajal kui diiler saab kahest kaardist ühe tagurpidi varjatuna. Peamine erand sellest reeglist on Blackjacki Euroopa versioonis, mis nõuab, et diiler ootaks enne teise kaardi tõmbamist, kuni mängijad on oma käed lõpetanud.

Kui diileri avatud kaart on äss, siis on mängijal mõningal juhul võimalus osta kindlustus diileri Blackjacki vastu, kui konkreetse online kasiino reeglid seda lubavad. Selle stsenaariumi korral on mängijal lubatud teha lisapanus, mis on kuni poole väiksem tema algsest panusest. Kui diileril on Blackjack koos, makstakse kindlustuspanus välja seisuga 2:1 ja jaotus on lõppenud. Vastasel juhul kaotatakse panus kasiinole.

Kui mängija on näinud nii enda kahte kaarti kui ka maja avatud kaarti, on tal järgmised valikud:

Kui kõik mängijad on oma käed lõpetanud, paljastab diiler enda varjatud kaardi ja jätkab kaartide jagamist. Tavaliselt tähendab see, et diiler jätkab kaartide jagamist kuniks soovitud tulemused on käes või mängijad loobuvad mängust.

Diileri kaotuse korral makstakse igale mängijale, kes ei ole loobunud, oma panuste pealt ka veidi raha. Lisaks võrreldakse diileri kaardipunktide kogusummat iga mängijaga, kusjuures võitjaks kuulutatakse igal juhul kõrgem käsi. Kui kõik vajalikud väljamaksed on tehtud, valmistub diiler jagama uut mängu.

Online Blackjacki plussid

1. Blackjackis saad eduka strateegiaga oma eeliseid suurendada

Blackjack on selline mäng, mis ei ole puhtalt õnnepõhine. Kuigi ka õnn mängib siin võitmisel siiski suurt rolli, on võimalik kavalalt ja strateegiliselt mängides enda võiduvõimalusi oluliselt paremaks teha.

2. Blackjacki on hea ka tasuta harjutada

Kuigi paljud online kasiinod võimaldavad erinevaid mänge tasuta katsetada, on Blackjack niivõrd populaarne ka lihtsalt kaardimänguna, et seda on võimalik ka kasiinoväliselt mängida ja harjutada. Seda siis kas näiteks sõpradega kaarte ladudes või mõnes mobiilimängus mängides.

3. Blackjackis võistled vaid majaga, mitte teiste mängijatega

Pokkeriga võrreldes on suur eelis see, et sa võistled punktide pärast ainult majaga ning mäng ise on nii lihtsakoeline, et siin ei pea muretsema teiste mängijate pärast. See tähendab, et keegi ei saa sind näiteks bluffides manipuleerida ja üldiselt on mäng rahulikum ja pingevabam.

Online Blackjacki miinused

1. Vähene mitmekesisus kombinatsioonides

Kuna Blackjack on alati üks ja sama – samad kaardid täpselt sama suurte väärtustega ning igal juhul pead alati just 21 punkti kokku saama, võib see mäng pikapeale üksluiseks muutuda. Sellisel juhul võib Blackjacki mängides lihtsalt igav hakata ning tuleks teistest mängudest vaheldust otsida.

2. Majal on alati eelis

Kuigi Blackjackis on võimalik erinevate strateegiatega oma eeliseid tunduvalt paremasse seisu viia, ei tasu unustada, et igal juhul on majal mängus eelis ning kindla peale panustamist ei ole võimalik teha. Risk raha kaotada on alati olemas.

3. Mängus võib olla mitmeid kaardipakke

Kaarte oleks palju lihtsam lugeda ning üldse erinevaid strateegiaid rakendada, kui mängus oleks alati vaid üks kaardipakk. Blackjackis võib aga mängus olla korraga kuni kaheksa kaardipakki, mis muudab strateegiate kasutamise kordades keerulisemaks ning suurendab veelgi maja eelist.

Mis teeb online Blackjackist põneva mängu?

Esimene aspekt, mis Blackjacki mängijate jaoks niivõrd atraktiivseks teeb, on selle mängu võiduvõimaluste parandatavus vastavalt sinu oskustele ja teadmistele. See tähendab, et sarnaselt pokkerile, ei pea lootma jääma vaid õnnele vaid oma teadmisi ja strateegiaid arendades saad sa oma võiduvõimalusi suurendada. See, et mängu tulemusi annab ka enda poolt mõjutada on paljudele mängijatele väga kutsuv kuna nutikalt mängides suurendab see sinu võiduvõimalusi ja tulemusi oluliselt. Samas ei ole Blackjackis vaja karta, et teised mängijad sinust strateegiaid paremini jagavad ning sellega vaid enda võidu kindlustavad, kuna siin käib mäng vaid maja vastu ning kaasmängijate tulemus ei mõjuta sinu enda oma.

Lisaks on online Blackjackil tavalises kasiinos laotavate kaartide osas veel mitu olulist eelist. Esiteks muidugi mugavus, mida kasiino online versioon pakub. See tähendab, et sa ei pea end eraldi valmis sättima ning kasiinosse koha peale minema, et mängurõõmu nautida, vaid saad seda teha mugavalt omas kodus ja siis kui ise soovid. Lisaks on online kasiinos võimalik n-ö mitmel positsioonil korraga mängida, ehk siis viibida mitmes lauas korraga või võtta ühes lauas mitu kohta. See kiirendab oluliselt mänge ning suurendab ka tulemusi kuna sa ei pea teiste panuseid lihtsalt ootama ning kui võidulainele satud, siis võid võita ka mitmes lauas korraga. Päris elus ei ole selline asi muidugi mõeldav.

Blackjacki ajalugu

Blackjacki sarnased kaardimängud olid olemas juba 15. sajandist, kuid tänapäevase Blackjacki peamine eelkäija oli 17. sajandi mäng, mida tunti Venti-Un nimetuse all. Nii nagu Blackjackis, oli ka selles mängus eesmärk jõuda võimalikult lähedale 21-le ilma, et sellest üle läheksid, ning ässad olid väärt kas 1 või 11 punkti. See mängu versioon rändas 1800. aastate alguses USA-sse, mille tõid üle New Orleansi elama asunud prantsuse kolonistid. Sealt levis see üle riigi, ilmudes lõpuks Blackjacki nime all Nevadas seadusliku kihlveovõimalusena aastal 1931, kus kasiinode kiire areng ja edu tõid tohutu populaarsuse tuuleks ka Blackjacki tiibadesse.

Kuigi Blackjacki mängu on arendatud ja lihvitud sajandeid, on praegusel versioonil vaid õrnalt sarnasust mängu vanema versiooniga. Seda on lihvinud ja muutnud nii kasiinod kui ka mängurid ise, kuna mõlemad otsivad täiuslikku tasakaalu oskuste ja õnne vahel. Lõpptulemuseks on klassikaline lauamäng, mida leidub peaaegu kõikides kasiinodes üle maailma, sealhulgas nii päris kasiinod kui ka kõik veebiversioonid üle maailma. Isegi need, kes hasartmängudest midagi ei tea, omavad mingil määral mängu mängimise põhiideed, et mängimisega algust teha. Lisaks on Interneti kiire kasv juurde loonud palju võimalusi oma oskusi täiendada.

Kusjuures, 20. sajandil nimetati Blackjacki kaardimängu veel 21-ks. Alles viimase sajandi jooksul on kaardimäng 21 muutnud oma nime Blackjackiks. Hasartmänge pakkuvad asutused ja kasiinod vajasid mingit efektiivset viisi mängu reklaamimiseks. Nad pakkusid mängule uue nime alt ajutisi boonusmakseid, sealhulgas suurelt lisatasude laiali jagamisi. Mängu populaarsemaks muutudes muutusid boonuste väljamaksed harvemaks, kuid mitteametlik nimi oli juba mängule külge jäänud ning tänapäeval teavad kõik seda mängu just Blackjacki nime all. Kuigi nimi on muutunud, siis Nevada mängukomisjoni poolt määratletud mängureeglid on samas vormis ikka kasutusel ka tänapäeval.

Kombinatsioonid Blackjackis

Kombinatsioonid Blackjackis

Blackjacki koefitsiendid võivad erineda olenevalt mitmetest teguritest. Kui proovite oma võiduvõimalusi välja nuputada, tuleks alati arvesse võtta ka juba eos määratud maja eelise protsenti. See suurus tuleneb sellest, mitut kaardipakki antud hetkel Blackjackis kasutatakse.

Maja eelised vastavalt kaardipakkide arvule:

Isegi kui sul õnnestub leida online kasiino, mis kasutab Blackjakis vaid ühte kaardipakki, on siiski tõenäoline, et kasiino suurendab oma eelist millegi muu abil, näiteks läbimängimise tingimustega. Õnneks on Blackjacki mängides siiski paremad võiduvõimalused võrreldes enamiku teiste kasiinomängudega, kuna kogu maja eelis jääb siiski peaaegu alati alla 2%.

Siiski on läbi aegade välja kujunenud ka teatud kombinatsioonid ja olukorrad, kus lõviosa mängijatest teeb samad valikud. Sellise mängustiili osas, kus on paika pandud millise kaardikäega milliseid otsuseid tegema peaks, on veebiavarustes ohtralt ning kui soovid oma võiduvõimalusi suurendada, tasub lisaks strateegiate ja reeglite järgimisele ka need endale selgeks teha ja neile ka tähelepanu pöörata.

Kõige populaarsemad Blackjack variandid

Kuigi Blackjacki põhimõtted jäävad alati igal juhul samaks, võidad diilerit saavutades 21 punkti, on siiski ka sel mängul erinevaid variatsioone, mis mingil määral mängu vaheldust toovad. Tasub endale selgeks teha, millised on nende mängu variantide põhilised erinevused ning välja selgitada, milline neist on parim just sinu jaoks. Lisaks, kui Blackjackis 21 punkti kokku ajamine pikapeale veidi väsitavaks ja üksluiseks muutub, on ka selle mängu teised versioonid esimene koht, kust veidi vaheldust leida, et oleks taas meeldiv oma meelt lahutada.

Euroopa Blackjack

Euroopa blackjack on sellist tüüpi Blackjack, mis kasutab ainult kahte kaardipakki. Selles mängu variatsioonis ei ole avakaarti ning samuti on duubeldamise võimalused piiratud. Euroopa Blackjackis saavad mängijad duubeldada ainult siis, kui nende käsi on 9, 10 või 11 punkti, samas kui Ameerika mängijad saavad seda teha mängu kestel igal ajal, kui nad seda soovivad.

Ameerika Blackjack

Euroopa ja Ameerika Blackjacki kriitiline erinevus seisneb selles, kuidas diileri kaarte jagatakse. Ameerika versioonis saab diiler kaks kaarti, millest üks on avatud. Kui avatud kaart on äss, siis diiler saavutab oma madala kaardi. Kui tegemist on kümne või pildikaardiga, moodustades Blackjacki, siis on jaotus lõppenud ja kõik mängijad kaotavad. Mängija eeliseks on see, et nad ei pea oma kätt kunagi esimesena välja mängima.

Ameerika reeglite kohaselt, kui diiler näitab ässa, pakutakse mängijale kindlustust enne, kui ta saab oma teise kaardi. Kui diileril Blackjacki pole, kaotad oma kindlustuspanuse, aga kui diiler saab Blackjacki kokku, kaotate oma esialgse panuse, kuid saate kindlustuse pealt 2:1 väljamakse. Kuigi see kõlab hästi, ei ole tagatiskindlustus pikemas perspektiivis hea väljavaadetega panus, kuna iga samm on kahjum.

Blackjack loobumisega

Seda mänguversiooni mängitakse läbi samamoodi nagu algset, välja arvatud see, et loobumisega Blackjacki puhul on mängijal võimalus alistuda pärast kahe esimese kaardi jagamist. Kui see valik on valitud, saab mängija tagasi poole oma panusest ning jääb uut kätt ootama.

Blackjack switch

Selles mängus mängib mängija korraga kahte kätt ja pärast nelja esimese kaardi jagamist on tal võimalus vahetada mõlema käe ülemist kaarti, et proovida oma võiduvõimalusi parandada. Selles variandis mängides on laual reeglina ka kõrvalpanus, mis makstakse välja, kui mängijale jagatud esimesed neli kaarti sisaldavad paari, kahte paari või kolme sarnast kaarti.

Live Blackjack

Selles variandis saavad online-mängijad nautida tõelist kasiinokogemust, kui nad mängivad reaalajas, videolingi kaudu. Live Blackjack on suurepärane võimalus neile, kes eelistavad mängida võrgumänge, kuid soovivad kogeda ka sotsiaalset suhtlust ja maapealse kasiino põnevust. Selle mängu versiooni puhul tuleb aga arvestada, et pead ka teiste mängijate panuste taga ootama ning see venitab ühe mängu kestvust pikemaks.

Atlantic City Blackjack

Sellel Atlantic Citys asuvatest kasiinodest pärit Blackjacki versioonil on algsest pisut erinevad reeglid. Näiteks võib diiler seista numbril 17, kuid ta võib ka vaadata, kas tal on Blackjack koos. Mängijad saavad selles märgu versioonis oma kaarte jagada kuni kolm korda.

Täiuslik Blackjack

See pärisrahale mängitav Blackjacki mängu versioon võimaldab mängijatel teha kõrvalpanuseid selle kohta, kas neile või diilerile (või mõlemale) jagatakse kaks sama kaarti. Kui kaks esimest kaarti on täiuslik paar, see tähendab, et need on täpselt samad kaardid, võib õige pakkumise korral väljamakse olla kuni 25:1.

Online Blackjacki strateegiad ja näpunäited

Sinu kui mängija vajadustele vastava blackjacki strateegia leidmine võib sageli osutuda korralikuks väljakutseks. Siiski on mitmeid ajas proovitud strateegiaid, mis töötavad korralikult, kui proovid neid erinevates Blackjacki mängudes. Kuna Blackjack ei ole vaid õnnel põhinev mäng, vaid siin saab endale teatud strateegia õigesti rakendamisel korraliku mängueelise anda, on erineva panustamise strateegiad ilmselgelt väga populaarsed. Lisame ülevaate enamlevinud strateegia vormidest.

Online Blackjacki strateegiad

Martingale strateegia

Martingale strateegia rakendamiseks kahekordistavad mängijad oma panused iga kord, kui nad kaotavad. See strateegia võib viia teid pikalt oodatud võidu korral tagasi nulli viia, pühkides teie kaotused ühe suure võidupanusega. Selle strateegia pahupooleks on see, et tegemist on väga riskantse variandiga ning see eeldab ka suuremat summat vaba raha, mida panustada. Kui panused pidevalt kahekordistuvad, siis ilmselgelt kasvab ka summa, mida samas tempos panustada.

D'Alembert'i strateegia

D'Alembert'i kasutamisel suurendavad mängijad oma panuseid ühe ühiku võrra iga kord, kui nad kaotavad. Kui nad võidavad, vähendavad nad jällegi oma panuseid ühe ühiku võrra. See on Blackjaki mängudes tuntud kui üks turvalisemaid kihlveosüsteeme kuna summad ei kahekordistu vaid suurenevad väiksema kordaja võrra ning võidu korral muutuvad madalamaks ka panused ning seega ka risk.

Fibonacci süsteem

See süsteem põhineb kuulsal matemaatilisel järjestusel, mida nimetatakse Fibonacci jadaks. Selles on iga arv kahe eelmise arvu summa. Jada näeb välja nii: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34 jne. Kihlveosüsteemina liiguvad mängijate panused Fibonacci jada järgi iga kord, kui nad kaotavad. Kui nad võidavad, jäävad nad selle numbri juurde, millel nad võitmise ajal olid. Strateegia sarnaneb Martingale'iga, kuid on mõnevõrra vähem agressiivne kuna iga uus panus ei pea päris topelt olema.

1-3-2-6 strateegia

Tuntud kui jagamise strateegia, 1-3-2-6 arvud määravad mängijate poolt asetatavaid pamnuseid 1, 3, 2 ja 6 ühikut järjest. Sealjuures panused tõusevad ühikute järgi ainult siis, kui mängija võidab. Kui mängija kaotab, jääb ta samale ühikule panustama kuni uue võiduni.

Parlay süsteem

Seda nimetatakse positiivse progresseerumisega kihlveosüsteemiks. Parlays on idee luua võitude püramiid. Kui mängija võidab, panustab ta võidu ja algse panuse. Kui mängija kaotab, panustab ta ainult oma esialgse summa.

Oscari süsteem

Oscari süsteem, mis oli algselt loodud hoopis teise mängu jaoks, on ka Blackjackis väga edukalt rakendust leidnud. See süsteem on progresseeruva ülesehitusega. See tähendab, et mängija suurendab iga võidu korral panuseid ühe ühiku võrra ja nii iga võidu korral. See toob endaga kaasa järjest suuremad võidusummad.

Kaartide lugemine

Kaartide loendamine on Blackjackis kindlasti kõige sagedamini kasutatav tehnika. Kuigi Hollywoodi filmidest on üldsusele jäänud mulje, et tegemist on keelatud tehnikaga, siis tegelikult see nii ei ole. Kaartide lugemine ei ole mingil juhul keelatud võte, vaid see lihtsalt ei meeldi kasiinodele, kuna see on end läbi aastate tõestanud mängijatele väga kasumliku strateegiana. Seda muidugi aga juhul, kui kaartide lugemine selge on ja ka edukalt välja tuleb. Selle strateegia idee on matemaatika abil välja selgitada, kas järgmine jaotus on mängijale või diilerile tõenäoliselt kasulik või mitte, ja kas panustada madalalt või suurelt. Seda arvutatakse jälgides, kui palju väikseid ja suuri kaarte on kasutatud ning kui palju mingeid kaarte on veel kaardipakki alles jäänud. Kaardilugemise edukas rakendamine strateegiana võib vähendada maja eelist kuni 1% võrra, mis on Blackjacki niigi heade tõenäosustega mängijale väga kasulik. Selliseid numbreid nähes on ilmselge, miks kasiinod seda strateegiat just ei armasta, kuid tasub ka tähele panna, et online kasiinos on kordades raskem kaartide lugemist tuvastada.

Hi-lo kaartide loendamise strateegia

See Blackjacki kaartide loendamise tehnika annab igale avatud kaardile väärtuse -1, 0 või 1. Sageli kuulete kaardilugemise ringides sõna "silt". See on lihtsalt mängijate släng selle tehnika puhul kaartidele määratud mis tahes väärtuse kohta. See on tavaline alternatiiv kaartide ühekaupa üksikasjalikule loendamisele – see nõuaks lihtsalt uskumatut mälu- ja aritmeetikaoskust, eriti, kui mängus on mitu kaardipakki. Selle asemel põhineb Hi-Lo rohkem ligikaudsetel andmetel ja määrates umbkaudse tõenäosuse järgnevate kaartide seisu üle.

Blackjacki kaardi väärtuste märkimine Hi-Lo süsteemis kaartide lugemisel

Neid nimetusi kasutades arvutavad kaartide lugejad pakis alles olevate kaartide jooksvat arvu ja kaartide mõju, lisades või lahutades iga kord kui väike või suur kaart eemaldatakse. Seetõttu teavad nad, kas tekk kaldub mingil ajahetkel nende kasuks või maja poole, ja saavad oma panuseid vastavalt hallata.

Kuidas kaartide loendamine mitme pakiga mängudes toimib

Kaartide loendamise strateegia kasutamine mitme kaardipakiga mängudes pole võimatu, kuid see muudab selle pisut keerulisemaks. Alustage oma jooksvate kaartide arvu arvutamisega täpselt nii, nagu teeksite ühe kaardipakiga mängus. Seejärel peate jooksvate kaartide arvu normaliseerima, et võtta arvesse mitut kaardipakki, jagades sealjuures jooksva kaartide arvu veel välja mängimata kaardipakkide koguarvuga. See näitaja ei ole küll nii konkreetne, kuid annab arusaama, kas mängu üldises seisus oled sa pigem eelises või mitte.

Online Blackjack boonused

Online Blackjack boonused

Online kasiinod näevad alati palju vaeva, et uutele mängijatele muljet avaldada. See tähendab, et sageli leiate mitmeid kasiinosid, kes soovivad teid registreerumisboonuse või tervitusboonusega enda juurde mängima meelitada. Millised erinevad boonused on aga üldse Blackjacki mängus olemas ja ka kasutatavad?

Tervitusboonus

Tavaliselt on tervitusboonuseks protsent teie esimesest sissemaksest. Seda tervitusboonust saab kasutada oma kasiino kontol oleva mänguraha summa suurendamiseks, mis võimaldab sul rohkem mängida ja saada selle võrra ka rohkem võiduvõimalusi. Siiski, enne registreerumist lugege alati korralikult läbi boonuste läbimängimise nõuded, et välistada hilisemad pretensioonid ja arusaamatused. Kasiinod maksavad Blackjacki boonuseid tavaliselt välja kindla perioodi jooksul, mis varieerub olenevalt sellest, kui palju panustate. Osad kasiinod maksavad kogu tervitusboonuse korraga välja, mõnes teises kasiinos võib see aga olla näiteks nelja esimese mängupäeva või nelja esimese sissemakse peale ära jagatud preemia, näiteks esimesel neljal sissemaksel kuni 100% match boonust.

Cashback boonus

Cashback boonus on alati teretulnud ja head kogemust pakkuv boonuse tüüp. Tegemist on reeglina VIP programmide boonusega, kuid osad kasiinod pakuvad seda ka niisama. Sellel on kaks variatsiooni – osad kasiinod pakuvad cashbacki kaotatud panuste pealt ja seda siis suuremas protsendis, teised kasiinod arvestavad kõik panustatud summad kokku, millest teatud protsent sulle siis mängurahas tagastada. Teise variandi puhul on küll kogusumma millelt protsenti arvutatakse suurem, kuid protsendid ise on reeglina madalamad. Küll aga on see üks meeldivamaid boonuseid üldse, kuna muudab kaotused pehmemaks ning annab sulle igal korral järgmiseks päevaks esimese mängu jaoks tasuta raha. Paljud kasiinod pakuvad cashbacki, ehk raha tagasi boonust, ka ajutiste kampaaniate puhul. Sellisel juhul on tegemist pigem uute klientide meelitamisega, et nad rohkem raha panustaksid, kuna neil pole sellisel juhul nii suurt muret kaotuste ees.

Lojaalsusprogrammi boonus

Kui tervitusboonused on mõeldud pigem uute mängijate ligimeelitamiseks, siis lojaalsusprogrammid on vastupidiselt loodud vanemate klientide hoidmiseks. Tegemist on tavaliselt kombineeritud lahendusega, ehk kasiino maksab lojaalsetele klientidele nii protsenti sissemakse pealt kui ka cashbacki kaotuste pealt. See boonus on kasiino jaoks küll üpriski kulukas, kuid see hoiab kliente väga hästi konkurentide juurde minemast ja ka igapäevaselt aktiivselt mängimas. Tänapäeval, mil uusi online kasiinosid lisandub pidevalt ning tänu sellele konkurents tiheneb, on olemasolevate klientide enda juures õnnelikuna hoidmine isegi kohati olulisem, kui uute klientide ligimeelitamine.

Tasuta Blackjack

Juhul, kui sa soovid Blackjackiga algust teha või lihtsalt uusi strateegiaid katsetada ja testida, kuid ei soovi kohe oma päris raha nende testimiste alla panustada, sobiks sulle kõige paremini just sellised online kasiinod, kus on võimalik Blackjacki ka ilma rahata mängida. Sellisel juhul saad sa kas mänguga tutvust teha või uusi huvitavaid nippe proovida ilma, et riskiksid oma rahast ilma jäämisega. Kuigi see ei ole miski, mida kasiinod just esile tooksid, pakuvad enamus neist tegelikult ka tasuta mängurahaga mängimise võimalust pea kõikidele mängijatele. Kusjuures paljud kasiinod võimaldavad tasuta mängude proovimist ka kontot loomata, kuna ilma rahalise panuseta ei ole tegemist hasartmänguga. See tähendab, et saad lisaks mängu testimisele ka uue kasiino mugavust ja kliendisõbralikkust proovida enne, kui lõplikult otsustad, kus oma meelt soovid lahutada.

Kuidas alustada Blackjacki mängimist?

Kui soovid just kasiinos enda meelt lahutada ja aega veeta ning leiad, et Blackjack on parim mäng millest pihta hakata, võib tekkida segadus selle osas, kuidas sellega täpsemalt algust teha. Toome lühidalt välja mõned olulised punktid, mille järgi on lihtne Blackjackiga algust teha.

Esmalt leidke usaldusväärne kasiino, kus Blackjacki mängida
Esmalt leidke usaldusväärne kasiino, kus Blackjacki mängida
Selleks, et saaksid rahulikult ja muretult kaarte mängida tuleb leida just selline online kasiino, kus saaksid ennast kindlalt tunda. Kuna tihtipeale piirab online kasiinode valikut ka mängude valiku suurus, siis selle mängu puhul ei ole see argument. Nimelt, Blackjack on niivõrd populaarne mäng, et raske on leida kasiinot, kus seda ei pakuta. Tänu sellele saad kohe pigem keskenduda online kasiinode tausta uurimisele. Selles osas on sulle kindlasti suureks abiks erinevad kasiinoarvustused koos eelmiste klientide hinnangutega ja muidugi ka litsentsi kontrollimine.
Registreeri endale kasutaja
Registreeri endale kasutaja
Kui kasiino on välja valitud, tuleb seal mängima asumiseks ka konto luua. Selle jaoks nõutakse reeglina elementaarseid isikuandmeid ning kontaktinfot. Reeglina lisandub sellele ka isikutuvastuse läbimine ning kontaktide, nagu näiteks meiliaadressi, kinnitamine. Juhul kui tegemist on aga kontovaba tüüpi kasiinoga võid selle sammu aga julgelt vahele jätta. Nimelt kiirkasiinos loob kasiino sulle ise sissemakse põhjal konto.
Tehke esimene sissemakse
Tehke esimene sissemakse
Leidke kasiinost kassa või sissemakse valik. Seal pead sa sisestama summa, kui palju raha soovid oma kasiino kontole kanda. Seejärel vali endale sobiv makselahendus, kas siis kaardimakse, pangaülekande või veebipõhise makselahenduse näol, ning teosta makse. Kindlasti tasub siinjuures tähele panna ka minimaalseid sissemakse summasid ning muidugi erinevate boonuste tingimusi, et neist sissemakse abil maksimumi võtta.
Kasutage oma tervitusboonust
Kasutage oma tervitusboonust
Reeglina pakub iga online kasiino ka Blackjacki mängimiseks sobivaid boonuseid, sealhulgas tervitusboonuseid. Veendu, et oled kõikide pakkumistega kursis ning kindlasti loe enne nende kasutamist ka reegleid ja tingimusi. See tagab selle, et saad kõikidest boonustest maksimumi võtta ning hiljem ei taba sind ka ebameeldivalt segased olukorrad, nagu näiteks ootamatud läbimängimise nõuded.
Minge Blackjacki laua juurde ja nautige
Minge Blackjacki laua juurde ja nautige
Kui sobiv kasiino on leitud, kontod loodud ja sissemaksed tehtud siis ei jäägi enam muud üle, kui oma värskelt saadud boonustest maksimum võtta ning mängima asuda. Ole aga enne kindel, et oled ka reeglite ja tingimustega kenasti kursis.

Mobiilne Blackjack

Mobiilne Blackjack

Muidugi ei pääse tänapäeval ei üle ega ümber ka mobiilsetest lahendustest. Pea kõik online kasiinod pakuvad ka väga mugavaid eraldi mobiilirakendusi, seda nii Androidile kui ka iOS süsteemile. Tegelikult isegi need kasiinod, kes eraldi rakenduseni veel jõudnud pole, on tihtipeale väga mugava ja mobiilseadmega kergelt ühilduva kodulehe ülesehitusega, seega saad ka nende veebikasiinot siiski ka mobiilist kasutada.

Lisaks sellele on Blackjack selline mäng, mida võib ka kasiinoväliselt, lihtsalt mänguna leida. Tõsi, et sellisel juhul ei saa sa päris rahale panustada ning ka võidud on vaid mängurahas, kuid kui soovid enda mänguoskust arendada ja näiteks uut endale sobivat strateegiat leida, on seegi mugav lahendus lihtsalt mängimiseks ja katsetamiseks.

Kas Blackjackis toob strateegiline mängimine rohkem võite?

+

On tõsi, et Blackjack ei ole vaid õnnel põhinev mäng ja oskuslik strateegiate rakendamine suurendab edu tõenäosust mängudes. Küll aga ei tasu unustada, et tegemist on siiski hasartmänguga, kus ka hea õnn mängib siiski suurt rolli, seega kindla peale minekut ei ole ka selles mängus olemas ning Blackjackis panustele mängides kaasneb igal juhul ikka risk oma raha kaotada.

Mitu kaardipakki Blackjacki mängus korraga on?

+

Blackjacki mängus võib olla korraga kas ainult üks kaardipakk või kuni kaheksa. Enam kui kaheksat kaardipakki mängu ei lisata. Mida vähem kaardipakke mängus on, seda suurem eelis on mängijal endal.

Millist rolli mängib äss Blackjackis 21 kokku saamisel?

+

Äss on kõige paindlikum kaart antud mängus, kuna selle väärtus muutub vastavalt vajadusele. Kui sul on käes juba 10 ning vajad veel 11 punkti, et Blackjack kokku saada, siis äss annab sulle just 11 punkti. Kui aga oled lõhki minemise ääre peal ja tõmbad ässa siis võib ta esindada vaid 1 punkti.