Tasuta kasiinomängud

Erinevad kasiinomängud pakuvad mängijatele meelelahutust ning ka huvitavat võimalust enda aja sisustamiseks. Küll aga on inimeste seas levinud arvamus... Loe edasi

vavada logo
1000€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
icecasino logo
1500€ Boonus
270 Tasuta keerutused
4/5
kikobet logo
100€ Boonus
- Tasuta keerutused
4/5
slotimo logo
1000€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
justbit logo
750€ Boonus
75 Tasuta keerutused
5/5
reload logo
300€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
vulkanbet logo
1000€ Boonus
100 Tasuta keerutused
5/5
vulkanvegas logo
1000€ Boonus
125 Tasuta keerutused
5/5
wazamba logo
500€ Boonus
200 Tasuta keerutused
5/5
Gift image Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust

Erinevad kasiinomängud pakuvad mängijatele meelelahutust ning ka huvitavat võimalust enda aja sisustamiseks. Küll aga on inimeste seas levinud arvamus, et mängud on alati tasulised ning nende mängimiseks peate konto registreerima. Tegelikult on tasuta kasiinomängud kõikidele saadaval ning paljudel juhtudel puudub vajadus konto registreerida. Saate erinevaid mänge tasuta mängida ning alles peale seda otsustada, kas soovite oma õnne pärisrahas proovile panna.

Mängud, mis on huvitavad ja tasuta võiksid kõik huvilised panna ennast hästi tundma. Saate proovida mänge, mille mängimisse teil ei ole julgust või tahtmist oma raha investeerida. Tasuta mängude lahendus annab teile võimaluse kiiresti mängu mõista ja langetada enne pärisrahaga mängimist lõplik otsus. Nii saad sa mängust õige maitse suhu ja ei pea pärast kahetsema, kui mängu tulemus ei olnud ootuspärane.

Paljud kasiinod pakuvad oma mängijatele võimalusi tasuta mängude proovimiseks, kuid sellega kaasneb ka teine aspekt. Nimelt teile pakutakse küll tasuta võimalust, kuid samas olete te siiski nende kasiinos olemas. Ühel päeval võib teil tekkida soov või tahe panna enda õnn proovile pärisrahaga ning siis naasete te suure tõenäosusega samasse portaali, kus teile tasuta võimalus mängimiseks anti. Positiivse poole pealt olete kursis, kuidas lehekülg töötab ning teate, kas see teile sobib.

Online kasiinode
+ Plussid Tasuta spinnid Tasuta kasiino Mugavus
- Miinused Keeruline kujundus Mängude keerukus Eritingimused
Tasuta kasiinomängud Eestis

Parimad kasiinomängud

Mõningad mängijad ütlevad, et parimad kasiinomängud on tasuta kasiinomängud ning kohati võib neil õigus olla. Saate proovida tasuta, kuidas mängud töötavad, millised on võidukombinatsioonid või hoopis kas teie arvuti on piisavalt võimekas selle mängu mängimiseks. Üldiselt võib öelda, et kõik mängud on tugevalt optimeeritud ning sobivad mängimiseks praktiliselt igal arvutil. Samuti on võimalik mänge proovida tasuta spinnide olemasolul.

Samas on alati variant leida ka tasuta slotimängud, kus te ei pea mitte ühtegi senti oma raha investeerima. Loomulikult on võimalik neid mänge mängida ka pärisrahaga, kuid mitte keegi teid seda tegema ei kohusta. Kindlasti ei ole hasartmängud sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Mängige vaid summadega, mida olete valmis kaotama või teisisõnu valmis maksma meelelahutuse eest. Eesti online portaalid pakuvad väga palju tasuta lahendusi, mille hulgast kindlasti leiate endale sobiva.

Kõikide kasiinode puhul on ühiseks nimetajaks see, et enda mängijatele soovitakse pakkuda maksimaalselt suurt valikut. Suur valik omakorda tagab mängijatele võimaluse mängida just neid mänge, mis neile tõesti meeldivad. Uute mängude leidmiseks on parim lahendus leida tasuta kasiinomängud, mille mängimine ei maksa teile mitte midagi, kuid saate teada, kas see mäng võiks teile sobida.

Keerutusmängud

Suures online kasiinos on olemas mitu tuhat erinevat mängu, siis algselt olid keerutusmängud äärmiselt lihtsad ning nende visuaalne pool ei olnud just kõige ilusam. Ilmselt on kõikidel huvilistel silme ees olukord, kus loodeti saada ritta kolm kirssi või muud puuvilja. Tänaseks on olukord aga oluliselt muutunud ning mõned mängud võivad alguses tunduda äärmiselt keerulised. See on ka põhjuseks miks tasuta spinnid ja tasuta mängimise funktsioon on äärmiselt kasulikud.

Keerutusmängudest on vaieldamatult ühed kõige nõutumad Book of Ra ja Mega Moolah. Kui olete ennast uudistega kursis hoidnud, siis ilmselt olete kuulnud, et Mega Moolah mängus on võidetud väga suuri jackpote. Samuti on antud võite tulnud Eestisse. Online kasiinos on mängijate seas väga populaarsed erinevad jackpot lahendusega mängud, kuna nendes on suure õnne korral võimalik võita väga palju pärisraha.

Mida tähendab RTP keerutusmängudes

RTP ehk Return to Player määrab ära, milline on kasiino eelis mängija ees pikema aja jooksul. Näiteks kui RTP on 95%, siis pikas perspektiivis kaotab mängija 5% oma algsummast. Mida lähemal on antud protsent 100%-le, seda väiksem on kasiino eelis. Kindlasti tuleb siin meeles pidada seda, et tegemist on määramatu kestvusega ning sama protsenti ei saa näiteks kasutada 100 või 1000 keerutuse korral. Lühema perioodi korral määrab tulemi õnn ja juhus.

Selle protsendi paneb paika kasiino ning antud protsenti on kohustuslik ka kuvada. Olgu mänguks Book of Ra või hoopis Book of Dead, siis nende protsendid võivad olla erinevates portaalides erinevad. Küll aga on kõik see juba nii portaali kui ka mängijate enda teha, milliseid protsente pakutakse ning kus mängida soovitakse. Vahel tehakse ka kampaaniaid, kus näiteks Play'n’go mängudel on pisut tõstetud protsent.

Rulett

Kasiinomängud on olnud populaarsed juba väga pikalt, ning rulett on vaieldamatult üks kõige populaarsemaid mänge. Erinevates variatsioonides on pisut küll reeglid erinevad, kuid üldiselt on mõte alati sama. Rattal on 36 numbrit ning eraldi veel ka 0. Ratas pannakse keerlema, ning vastassuunas pannakse liikuma kuul - peale mõne aja möödumist langeb kuul ühele valitud numbrile, mis ühtlasi on siis ka võidunumber. Samuti on jagatud numbrid mustadeks ja punasteks.

Lisaks on võimalik ruletti mängida ka live kasiinos lisaks tavalisele kasiinole. Tegemist on lahendusega, mida kasutavad väga paljud mängijad, sest usuvad, et välistavad selle abil kasiinode poolt tulemuste väänamise. Kui tegemist ikkagi on päris rulettilauaga, siis ei ole tõenäoline, et arvuti suudaks kuidagi tulemust muuta. Olgu selleks suurem võit või hoopis kaotused, mis kuidagi ära ei taha lõppeda. Alati saate mängida ka tasuta versiooni, kuid siis ei ole seda võimalik teha live tüüpi kasiino keskkonnas.

Blackjack

Üks kõige klassikalisemaid kaardimänge, kus mängija mängib diileri vastu. Online kasiinodes on väga palju erinevaid võimalusi ka kõrvalpanusteks, kuid klassikalises versioonis on kaartidega saada kokku summa 21. Seda on võimalik teha kahe kaardiga, kui nendeks on äss ja 10. Enamikes mängudes on diileril kohustus kaarte juurde võtta, kui tema skoor on väiksem kui 17.

Kasiino mängude hulgas on palju populaarseid mänge, kuid alati paistab silma blackjack. Peamiseks põhjuseks võib pidada mängu lihtsust ning kõigile arusaadavust. Eesmärk on lihtne ning ei ole põhjust palju muutujaid vaadata. Kindlasti ei ole hasartmäng sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, kuid sõpradega mõnusalt aega veeta ning enda õnn proovile panna võib tunduda huvitava tegevusena.

Baccarat

Baccarat puhul on tegemist kaardimänguga, mida on võimalik mängida online kasiinodes. Sarnaselt blackjackile toimub mäng mängija ja diileri vahel, kuid oma olemuselt on tegemist oluliselt keerulisema mänguga. Kindlasti tasuks seda alguses tasuta mängida, et enda jaoks selgeks teha kõik vajalikud reegleid puudutavad nüansid. Enne mängimisega alustamist tuleks kindlasti hoolikalt tutvuda reeglitega ning ennast nendega kurssi viia.

Paljude inimeste jaoks on mäng keeruline ja õppimine võtab kaua aega. Reaalsuses on teil vaja selgeks teha mõned lihtsad põhitõed ning mäng võib alata. Alati on võimalik tutvuda kõikide reeglitega ning need endale ilusti selgeks teha. Küsimuste korral on internetis väga palju erinevaid õpetusi, mis suunavad teid õigesse kohta ja väldivad arusaamatusi. Kahtluse korral tasub alati enne otsuste tegemist endale selgeks teha õiged reeglid.

Pokker

Kindlasti on paljude inimeste jaoks tuttav viie kaardiga poker, kuid tegelikult on variatsioone väga palju. Suurtel turniiridel on näiteks vaieldamatult kõige populaarsemad Texas Hold Em ja Omaha. Tegemist on klassikalise pokkeri variatsiooniga, milles on suurem osakaal oskustel ning strateegial. Viimasena mainitud mängud toimuvad inimeste vahel ning diiler on kõigest inimene, kes jagab kaarte. Online kasiinodes on olemas ka palju muid variatsioone, mis võivad pakkuda meeletult meelelahutust ja huvitavaid situatsioone.

Klassikaline pokker on mäng, kus teile jagatakse viis kaart ning teile antakse võimalus vahetada välja kuni viis kaarti. Olukorras, kus jahite näiteks rida või masti, vahetate välja vaid ühe kaardi ning loodate, et see on teie jaoks sobiv. Kui teile jagatud kaartides on olemas aga näiteks üks paar, siis vahetate välja kolm kaarti ning loodate saada kolmiku või hoopis lausa neliku. Strateegiate kohta on internetis väga palju erinevaid õpetusi, mis on äärmiselt kergesti leitavad ning kõigile tasuta saadaval.

Bingo / Loterii / Muu

Bingo on Eesti inimestele kindlasti tuttav, kui populaarne telesaade. Samuti on see saadaval ka online kasiinodes, ning kui soovid, saad seda mängida. Kui sa oled antud mänguga tuttav, siis toimub kõik sarnaselt ka online kasiinos. Eesmärgiks on kõik ruudud enda mänguväljal täis saada. Peavõidu saamiseks peate seda tegema esimesena, kuid on olemas ka erinevaid teisi võimalusi, nagu näiteks nurkade- või diagonaalidemäng.

Loteriid on muutunud järjest populaarsemaks ning online kasiinod pakuvad neid enda mängijatele igasugustel erinevatel viisidel. Näiteks on võimalik mängida klassikalist kraapimisemängu, kuid mündi asemel on teil kasutada arvutihiir. Loomulikult on kõige paremad mängud lisanud ka palju visuaalseid efekte, et muuta teie kogemust paremaks.

Spordiennustused

Spordiennustused. Spordiennustustega on sul võimalik panna enda teadmised ja kogemused tugevalt proovile. Eesti online kasiinod pakuvad oma mängijatele väga laia valikut erinevate sündmuste ennustamiseks. Mida riskantsem on panus, seda suurem on ka koefitsent. Kui näiteks mõni oluliselt nõrgem meeskond suudab võita tugevat favoriiti, siis on võimalik võita suurem kogus raha. Küll aga juhtub seda väga harva ning see pole väga tõenäoline. Lühidalt on tegemist olukorraga, kus peate ära arvama, mis juhtub ning vastavalt riskile on ka teie võimalik võit.

Spordiennustused

Tavaliste üksikpiletitega on võimalik võita oluliselt vähem, kui mitmikpanustega. Küll aga ei saa seda alati 100%-liselt väita. Mõned sündmused võivad lõpuks saada nii väikese tõenäosusega lahenduse, et võit on ka üksikpiletiga suur. Lisaks rahalisele spordiennustustele saab mängida ka täiesti tasuta. Selleks peate mõnest portaalist vaatama koefitsendid ning paberil või arvutis tegema endale tabeli. Võtate alustuseks endale sobiva summa ning alustate ennustuste tegemist. Näiteks on sul võimalik selliselt selgeks teha, kui täpsed ennustused oleksid olnud ja sellest omad järeldused teha.

Virtuaalsport

Oma olemuselt on tegemist spordiennustusega, kuid kõik sündmused toimuvad virtuaalselt. Arvuti poolt genereeritud jalgpallimängus on võimalik soovi korral ennustada võitjat ning tulemuse määrab juhuslik tulem. Loomulikult ei ole tegemist täiesti juhusliku tulemusega, ning igal võistkonnal on eeldused võiduks või hoopis nõrgad kohad. Sellist lahendust saate proovida online kasiinos ning võib julgelt väita, et selle populaarsus on kasvamas.

Eesti online kasiinomaastikul on järjest enam tekkinud võimalusi, kus saab mängida ja panustada väga erinevate sündmuste peale. Samuti, kui sa avad mõne suure portaali spordiennustuste menüü, siis näed millistele sündmustele on võimalik panustada. Olgu selleks mõni tähtis jalgpallimäng või hoopis snuuker. Võimalus valida on ääretult lai nii tavalises spordiennustuses, kui ka loomulikult virtuaalspordis.

Parimad iGaming lahenduse pakkujad

Erinevad suured mängude tootjad pakuvad oma mängijatele võimalust mängida pärisraha eest, kui ka proovida täiesti tasuta. Tasuta kasiinomängud on äärmiselt vajalikud, kuna nendega on võimalik inimestel õppida mänge tundma ning seejärel alles mängida pärisrahaga. Kindlasti ei ole võimalik kõiki tasuta kasiino mänge proovida, kuid enamus seda funktsiooni siiski pakuvad. Kui tegemist ei ole jackpot funktsiooniga mänguga, siis suure tõenäosusega saate proovida demo versiooni.

Oma olemuselt on tegemist väga sarnaste pakkujatega, ning pole vahet, kas tegemist on Novomatic või Play'n’go poolt toodetud mänguga. Kindlasti on erinevaid lahendusi, mis on mõnele tootjale unikaalsed, kuid ka patenteeritud. See on ka põhjuseks, miks osades mängudes tasuta spinnide keerutamine võimalik ei ole. Arendajad ei soovi enda mängudele liiga suurt koormust ning sellega tagatakse pärisrahaga mängijatele parem kogemus ning reaalsem situatsioon.

NetEnt, Pragmatic, Evolution, Microgaming, Novomatic

Pealkirjas mainitud ettevõtted on turul vaieldamatult kõige suuremad ja tugevamad. Lisaks võiks täiesti vabalt olla antud nimekirjas ka Play'n’go, kes pakub kasiinodele väga innovatiivseid ja huvitavaid mänge. Lisaks saate nende tootjate mänge tasuta enne pärisrahaga mängimist proovida. Tasuta kasiinomänge leidub palju ning alati ei ole vaja pärisrahaga mängida. Sellisel juhul puudub risk ning ainuke asi, mida kulutate on enda aeg.

Kõikide mängude tootjate nagu Evolution, Microgaming ja Play'n’go juures jääb silma palju sarnasusi. Mängud on toodetud kvaliteetselt ning nendega ei esine probleeme. Probleemide korral on olemas äärmiselt tugev klienditugi, kes probleemid kiiresti lahendab. Kasiinod saavad samuti tasuta proovida, millised mängud neile meeldivad ja saavad need lisada oma valiku hulka.

Mis on live kasiino?

Lühidalt öeldes on live kasiino väga sarnane tavalisele kasiinole, ainukeseks erinevuseks on viibimine kodus arvuti taga, mitte mõnes kohalikus kasiinos. Selliselt on võimalik muuta enda meelelahutus võimalikult tõetruuks ning loomulikult ei saa välistada ka seda, kui teile see lahendus rohkem meeldib. Saate mugavalt olla oma kodus ning ei pea kuskile minema, mis on äärmiselt mugav. Mänge tasuta küll proovida ei saa, kuid tõenäoliselt on teil olemas teadmised ja oskused mängimiseks.

Live Kasiino

Tasuta spinnide kasutamine live kasiinos ei ole võimalik. Erinevate kasiino mängude juures tuleks alati jälgida tingimusi ja nõudeid. Olgu selleks minimaalsed ja maksimaalsed panused või hoopis mõni muu tingimus. Live kasiino muudab huvitavaks veel võimalus, kus saab mängida koos teiste inimestega ning samal ajal nendega ka suhelda. Suhtlemine on küll tekstipõhine, kuid siiski aitab see asja huvitavamaks muuta.

Lisaks saate nautida ka reaalsete inimeste kohalolu. Samuti toimuvad diilerite vahetused, mis muudavad kõik teie jaoks atraktiivsemaks. Antud positsioonidel kasutatakse üldiselt rõõmsameelseid inimesi, kes ka kõikide mängijatega suhtlevad. Saate küsida ka erinevaid küsimusi, millele võimalusel vastatakse. Kindlasti peaks vestlusest välja jätma roppused ning muud ebaviisakad lähenemised. Muidu teie konto blokeeritakse ning te ei saa enam mängida.

Kuidas mängida kasiinomänge tasuta?

Tasuta kasiinomängud on kütnud kirgi juba mitmeid aastaid ning seda loomulikult ka põhjusega. Inimesed soovivad enne pärisrahaga mängimist proovida, kas mängud neile üldse sobivad või meeldivad. Samuti on see hea võimalus mängudega põhjalikumalt tutvuda. Erinevad online kasiino portaalid pakuvad seda lahendust erinevalt, kuid üldiselt võib öelda, et ei ole ühtegi suuremat kasiinot, kes seda ei pakuks.

Lisaks, tasuta kasiinomängud on äärmiselt hea võimalus mängida mänge nii, et sentigi kulutama ei peaks. Loomulikult puudub võimalus ka võita, kuid sellest hoolimata leiame, et tegemist on hea ning praktiliselt tasuta meelelahutusega. Ainukesed mängud, mida tasuta mängida ei saa on live kasiino mängud. Kuna teid teenindavad diilerid, siis nende palgakulu katmiseks on võimalikud vaid pärisrahas toimuvad mängud.

Tasuta kasiinomängud on äärmiselt populaarseks võimaluseks ka enda vaba aja sisustamiseks. Olukorras, kus teile meeldivad hasartmängud, kuid ei soovi raha kulutada, on raske leida paremat alternatiivi. Sellisel juhul saate enda mängude mängimise vajaduse rahuldatud ning jääb rohkem raha päriselulisteks tegevusteks. Kasiinodes mängimine ei ole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks ning seda tuleks siiski teha tavalise tööga.

Kasuta boonuseid

Kõige populaarsem võimalus enda mängukogemust rikastada on tasuta spinnid. Neid jagatakse erinevatel tingimustel ning kõige rohkem saate neid, kuid teete oma esimese sissemakse. Loomulikult kehtivad boonustele ka erinevad nõuded ning tingimused, kuid sellest hoolimata on kõik tasuta spinnid väga head. Võrreldes tavalise kasiinoga muudab online kasiino eriti heaks võimalus saada erinevaid pakkumisi. Olgu selleks mõne tasuta spinni tegemine või hoopis rahaline auhind. Lisaks on väga hea see, et võite ka pärisraha võita.

Kasiino Boonused

Täiesti tasuta saadud boonused on haruldased ning pigem on võimalik endale head boonused saada koos sissemaksega. Tasuta spinnid ja tasuta boonusraha aitavad muuta teie mängimise huvitavamaks ning läbimängimisnõude täitmine on hea väljakutse. Saate pidevalt jälgida, mida peate tegema, et saaksite boonuse vabastatud. Kui olete endale võetud boonuse vabastanud, siis tekib teil võimalus ka see summa väljamaksmisele suunata. Tasuta spinnide käigus saadud võidud on tavaliselt piiratud ka rahaliste summadega, mida tuleks enne alustamist hoolikalt jälgida.

Mängi demo versioone

Demoversioonid ehk tasuta kasiino mängud on võitnud paljude inimeste südamed. Põhjus on väga lihtne ning arusaadav. Inimesed saavad enne mängimist proovida, millised mängud neid huvitavad ja selleks pole vajadust pärisraha kasutada. Sellise lahendusega saate tasuta mängida väga paljusid erinevaid mänge ning leida endale need kõige õigemad mängud. Praktiliselt on kõik tasuta kasiinomängud suuremates online kasiinodes saadaval ning saate mängida ka ilma kontota.

Kasiinomängude puhul tuleks enne alustamist alati mängida demoversioone. Kõigi mängude ülesehitus on identne ning ei pea kartma, et tulemus kuidagi rikutud on. Suuremate võitude jagamine tasuta mängudes on keelatud ning tugevalt karistatav. Teil on võimalik võita pärisraha ainult siis, kui mängite pärisrahaga. Ajaloost on esinenud juhtumeid, kus inimesed on arvanud, et mängivad pärisrahaga ning on hiljem enda võitu alusetult nõudnud.

Mobiilikasiino

Esiteks saate alla laadida endale sobiva kasiino rakenduse, mille abil pääsete mängudele ligi. Selleks, et rakendust alla laadida, peate selle leidma enda nutiseadme rakenduste poest. Kõikide kasiinode rakendused on ilma tasuta saadaval. Kui oled endale rakenduse hankinud, siis jääb üle vaid luua konto või logida sisse enda olemasolevate andmetega.

Mobiilikasiino

Mobiilikasiinod on saadaval paljudel erinevatel kasiinodel ning selle põhjuseks on kasiino soov olla enda mängijatele alati olemas. Sõltumata sellest, kas olete rabas matkamas või enda suvekodus, saate siiski endale sobival ajal aja maha võtta ning nautida kvaliteetset meelelahutust. Lisaks saate mängida just endale sobival ajal ilma arvutita. Vajate kõigest nutiseadet ning keskpärast internetiühendust.

Sellist tüüpi kasiinolahenduste korral tasub endale hankida keskmisest parem nutiseade. Vastasel juhul võib tekkida olukord, kus teie nutiseade ei suuda visuaalseid osi korrektselt kuvada. Hoolimata sellest on juba tänasel päeval mängud optimeeritud ning näevad kenad välja ka nutiseadmetes. Esmapilgul ei tohiks kindlasti ära ehmatada erinevast välimusest. Tegemist on sama mänguga, kuid selle kuvamine nutiseadmes ei pruugi olla nii lihtne, võrreldes tavalise arvutiga.

Author image
autor
Ana Jaansalu E-post

Ma olen kirjutamisega tegelenud tänaseks juba 11 aastat ja viimased paar aastad olen spetsialiseerunud iGamingu sisule, sest see on lihtsalt väga põnev teema, millest kirjutada – igas mängus või mängusaidis on alati miskit uut. Mulle meeldib erinevaid saite testida ja tõeliselt hinnata, mida neil pakkuda on ja kui kliendisõbralik konkreetne leht on, sest hea hasartmängusaidi külastamise peamine põhjus on alati just meelelahutus ja võimalus end muretult tunda.