Mänguautomaadid

Kasiinomängud üldiselt on olnud juba pikemat aega ülemaailmselt kasvav trend. Kuigi ajaga on kasiinode maastikul muutunud nii mõndagi, näiteks liikumi

1000
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
200
Tasuta keerutused
4 / 5
1000
Boonus
125
Tasuta keerutused
5 / 5
Saad 30€ + 50 WinSpinni
Boonus
4 / 5
1000
Boonus
50
Tasuta keerutused
3 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust


Mänguautomaadid

Miks inimesed armastavad mänguautomaate

Igal hasartmängu huvilisel on reeglina omad eelistused paigas, seda nii online kasiinode kui ka mänguvaliku osas. Ülemaailmne trend näitab selgelt, et just erinevad slotid on kõige populaarsemaks valikuks ning tihti sõltub kasiino enda valik samuti just mängude arvukusest ning tootjate valikust. Üldiselt need, kes mänguautomaate kord juba kõrgelt hindavad ka jäävad neid püsivamalt mängima ning seda väga erinevatel põhjustel.

Suur mängude valik

Esmane mis mängijate pilku just mänguautomaatide puhul püüab on reeglina suur mängude valik. Kui võrrelda kõiki panustamisvõimalusi, mida üks korralik online kasiino pakub, nagu näiteks spordiennustused, rulett, pokker, blackjack jne, on just mänguautomaatidel teiste mänguvõimalustega võrreldes kaugelt enam erinevaid mänge, mille vahel on võimalik valida. See pakub mängijale vaheldust ilma, et peaksid kasiinot või mängu ennast vahetama. Kui mäng ära tüütab valid lihtsalt teise mänguautomaadi ja keerutad edasi.

Suur potentsiaal väikese panusega

Teine aspekt, mis mängijaid väga köidab, on suur potentsiaal võrreldes panustega. Muidugi on tänapäeval võimalik ka pokkeriturniirilt suured auhinnarahad võita, kuid selleks pead lisaks väga heale mänguoskusele ka omajagu aega kulutama ning muidugi ise suuremate panustega riskima. Mänguautomaatide võidud on üldiselt küll tagasihoidlikumad, kuid seal on kaugelt enam potentsiaali väga väikeste panustega hiigelsuuri võite saada. Nii Eestis kui ka Soomes on näiteid, kus on mõne euro suurusese panusega miljoneid välja keerutatud ning seda just progressiivse jackpotiga mänguautomaadist. Just see võimalus ise, et paarist eurost on suurepärase õnne korral võimalik suur summa raha võita, on juba piisav aspekt, et rahvast slotte keerutama meelitada.

Online mänguautomaatide atraktiivsed boonused

Kolmas detail, mis mängijaid esmalt üldse just mänguautomaatide juurde meelitab ning neid ka rullikuid keerutamas hoiab on mänguautomaatidele pakutavad boonused. Kuna tegemist on tavaliselt kõige populaarsemate mängudega siis ilmselgelt on ka just mänguautomaatidele enim erinevaid boonuseid välja mõeldud ja tihtipeale neid ka pakutakse kasiinode poolt heldemalt, kui teisi boonuseid. Näiteks juhul kui tervitusboonuseks on tasuta spinnid ja tasuta mänguraha, siis pokkeris või spordiennustustes saad sa vaid mänguraha kasutada. Mänguautomaatides saad aga mõlemad boonuse pooled maksimaalselt ära kasutada. Atraktiivsetest boonustest hoolimata tasub igal juhul ning igas mängus kus on slotid, alati ettevaatlik olla. Alati tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult. Ei tasu kunagi tausta süvenemata ahvatlevatel boonustel end meelitada lasta, kuna tegemist on hasartmängureklaamiga ning hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.

Suurepärane viis igapäevastest tegevustest lõõgastumiseks

Tänapäeval on igal inimesel pidevalt kiire ja tegemist jagub igasse päeva. Nutitelefonid hoiavad meid pidevalt emotsioonide ja mõtete ringkäigus ning reaalset puhkust on seetõttu raske saavutada. Online mänguautomaate on näiteks aga väga lõõgastav mängida ka nutitelefonist, kuna online slotid on täiesti pingevabad mängud, kui rahaline panus välja arvata. Mis tähendab seda, et mängus ei pea mingeid imelisi strateegiaid välja mõtlema ega kombinatsioone teadma. Online mänguautomaatide mängimine laseb seega peal sõna otseses mõttes puhata ning see on miski, mida online kasiinos tihti otsitakse. Mänguautomaate pakkuvates kasiinodes on see variant alati kenasti olemas.

Mänguautomaatide plussid

1. Mänguautomaadid on lihtsad

Selleks, et slotikaid keerutada ei ole vaja erilisi teadmisi. Võrreldes näiteks pokkerimänguga, kus võitmiseks on vaja teada kõiki kombinatsioone ning mõningaid strateegiaid, piisab mänguautomaatide puhul vaid kangitõmbest või nupuvajutusest, muud kunsti siin ei olegi.

2. Mänguautomaadid pakuvad suurepärast lõõgastumist

Lisaks sellele, et slotikate mängimiseks pole erilisi teadmisi vaja, puudub siin ka vajadus üldse oma pead murda. Peale pikka tööpäeva, kus peab tundide viisi mõtlema ning pead ragistama, pakub selline mõttevaba meelelahutus väga head lõõgastumise võimalust. Ka tänapäeva mobiilsed lahendused aitavad lõõgastumiseks vajaliku mugavuse loomisele kaasa.

3. Mänguautomaatidele pakutakse reeglina enim boonuseid

Kindlasti oled märganud, et pea kõik Eesti kasiinodes pakutavad boonused on just tasuta mänguraha ning teatud koguses tasuta spinnid. Mänguautomaadid on reeglina ainus mäng kus saad mõlemat varianti kasutada kuna tasuta spinni rakendamine spordiennustustes on näiteks võimatu. See tähendab, et slotid on mäng, kus saad boonustest maksimumi võtta. Lisaks kuna mänguautomaadid on kõige populaarsemad hasartmängud ja seega suured kliendimagnetid, pakutakse just neile Eestis kõige rohkem erinevaid boonuseid üldse.

Mänguautomaatide miinused

1. Slotikad ei ole kuigi intensiivne mäng

Kuigi aeg-ajalt on just lõõgastus see mida otsitakse, on siiski adrenaliin, pinge ja põnevus see, mis reeglina mängijaid pikemalt aega veetmas hoiab. Kuna mänguautomaatide keerutamiseks ei ole tarvis pingsalt mängida, võib see kiiresti üksluiseks muutuda juhul, kui antud kasiinos on mängude valik nigel.

2. Tavalistel mänguautomaatidel ei ole võidud kõige suuremad

Kui ei õnnestu just progressiivse jackpotiga mänguautomaadist suuremat võitu välja keerutada, jäävad slotikate võidusummad võrreldes pokkeriturniiride ja suuremate spordipanuste kõrval siiski tagasihoidlikumaks. Progressiivsete mänguautomaatide puhul on küll võimalik end ülimalt väikese panusega miljonäriks keerutada, kuid selline panustamine sisaldab suurt riski panus lihtsalt kaotada.

3. Tegemist on puhtalt õnnemänguga

Vahet pole kui arukas juhtud olema või kui palju aega panustad erinevate strateegiate otsimisele ning õppimisele, online mänguautomaate keerutades pea alati meeles, et slotid ei ole manipuleeritavad, seega on need puhtalt õnnemängud ning neis ei ole võimalik kuidagi võitmiseks eeliseid saada. Ainus, mis slotikate puhul võiduvariandid määrab on RTP ning see on erinevates kasiinodes ja mänguautomaatides erineval tasemel.

Päris rahaga vs tasuta mänguautomaadid

Mänguautomaatidel on tavaliselt variant mängida, kas päris raha eest või neid tasuta prooviks keerutada ning mõlemaid variante saab reeglina ka samades automaatides mängida. Kuigi esmapilgul võib tunduda, et ilmselgelt on parim lahendus igal juhul online kasiinos ikka tasuta rahaga mängida, siis tegelikult on ka sellel oma pahupool. Mõlemal variandil omad head ning halvad küljed ning neil leidub hulgaliselt erinevusi, mis tähendab, et nende olemusega tasuks lähemalt tutvuda enne, kui mängima asud ning valiku tegema pead.

Slotimängud pärisrahaga

Päris rahale panustamise puhul on pahupooleks selgelt see, et oma päris raha peale mängides riskid ka sellest ilma jäämisega. Tegemist on ju siiski õnnemänguga kus kindlaid võite ei ole. Küll aga rakenduvad tavaliselt kõik mänguautomaatidele pakutavad boonused just sissemaksete korral, ehk ainult päris rahale panustades. Lisaks kui soovid mängides saadud võite ka päris rahas välja võtta, mitte vaid toredaid numbreid ekraanil vilkumas näha, siis ka selle jaoks on reeglina nõutud siiski päris panustega mängimine. Tasuta mängu proovides võib mäng küll võite uhkete numbritena kujutada, kuid seda ei maksta välja, kuna tegemist on tasuta prooviversiooniga.

Tasuta mänguautomaadid

Tasuta mänguautomaadid

Tasuta mänguautomaatide keerutamine aga ei ole sellest hoolimata kaugeltki halb variant. Esiteks annab see võimaluse nii kasiino keskkonda kui mängu ennast katsetada ja proovida enne, kui langetad otsuse sinna päriselt raha sisse maksta ning sellele panustama hakata. Lisaks pakub see mõnusat meelelahutust olukorras, kus sa ei soovigi päris rahalisi riske võtta vaid ainult aega veeta, seda kas olukorras, kus rahalised variandid pole hetkel kiita või näiteks vahepalaks peale mõnes teises mängus suurema kaotuse vastu võtmist. Kui näiteks pokkerilauas oma panuseid liialt julgelt asetad ning kaotad siis veidi meelelahutust ilma kaotusriskita võib olla just see mida hetkel vajad.

Lisaks tasuta demoversioonidele on aga ka võimalik online kasiinodes tasuta slotid ette võtta ning neid keerutada ilma oma rahaga panustamata, kuid sellest hoolimata päris rahalistele auhindadele. Seda võimaldavad erinevad kasiinode poolt pakutavad boonused nagu näiteks lisaprotsent mänguraha mis sinu sissemaksele lisaks antakse või hoopis tasuta keerutused mänguautomaatides. Kasiinodes on lihtsalt vaja kuidagi kliente meelitada ning mänge esile tõsta. Kuigi neid boonuseid antakse niisama on nendega mängimine võrdeline päris rahaga panustamisele, seega juhul kui õnnestub võita, saad ka võidu rahaliselt välja võtta. Küll aga lisanduvad tasuta boonustele reeglina erinevad lisatingimused nagu näiteks nõue võidusumma teatud arv kordi kasiinos läbi mängida enne võitude välja võtmist. Kuna see suurendab riski raha kaotada enne selle väljamakseni jõudmist, tasub kindlasti kasiinode valikul ka seda silmas pidada ning võrrelda, kus on madalaim boonustele rakendatav läbimängimise nõue, et saaksid reaalselt ka võite välja võtta.

Mänguautomaatide tüübid

Online mänguautomaadid on küll olemuselt lihtsad slotid, kuid nende valik ei pruugi lihtne olla. Mänguautomaatide puhul ei ole suur ja lai vaid ainult online kasiinodes pakutav mängude valik vaid ka automaate on mitut erinevat tüüpi, mille seast on võimalik valida. Selleks, et nende seast valimiseks neil üldse vahet teha, tasuks teada mis erinevused ja sarnasused neil esinevad ning millised on enamlevinud slotikate tüübid. See on igati väärt teadmine kuna erinevaid lisatingimusi ning detaile teadmata võidki oma panuseid keerutama jääda.

Klassikalised mänguautomaadid

Enamlevinud automaadid on klassikalist tüüpi slotikad. Sõna klassikaline viitab siinjuhul mänguautomaatide ajaloolisele taustale. Nimelt enne online kasiinode võidukäiku oli võimalik mänguautomaate keerutada päris kasiinodes või mõningal juhul ka näiteks kruiisilaevadel. Päris automaadid olid reeglina eranditult üles ehitatud kolmele rullikule, mida keerutades tuli võitmiseks kokku saada kolm samasugust sümbolit. Tänapäevased klassikalised slotid on täpselt samasugused, lihtsalt selle vahega, et kangi tõmbamise asemel klikid online kasiinos vastavale nupule ning mõningal juhul võib mängus kolme rulliku asemel ka näiteks hoopis teine arv rullikuid olla, näiteks neli või viis rullikut. Populaarseimad näited klassikalistest mänguautomaatidest on 777 ja Fruit Zen.

Video mänguautomaadid

Nagu nimigi ütleb on siin juhul pandud mängu loomisel rohkem rõhku sellele, et mäng meenutaks ka tavalisi videomänge, mitte vaid klassikalisi slotikaid. Ka selle mängu mehaanika on sarnane, keerutamiseks pead vaid nupule vajutama. Küll aga ei piirdu video mänguautomaadid vaid piiratud rullikutega, kus kombinatsioone luua, vaid lisaks on võimalik kokku saada erikombinatsioone, saavutada erinevaid tasemeid ning seda mitmel erineval rulliku real samaaegselt. Populaarseimad näited video mänguautomaatide mängudest on The Mask, Mega Moolah, Starburst ja Book of the Dead.

Progressiivsed mänguautomaadid

Kindlasti kõige ahvatlevam mänguautomaadi tüüp on vaieldamatult just progressiivsete jackpottidega mänguautomaadid. Tegemist on sisuliselt lihtsa mänguautomaadiga, kuid selle erinevusega, et tegemist ei ole kindlaks määratud auhinnafondiga millele mängida, vaid iga panusega jackpoti kogusumma kasvab. See tähendab, et summa, mida on võimalik võita võib lõpuks ulatuda kümnetesse miljonitesse ning kuigi võiduvõimalus on seda suurem, mida suurema panuse teed, on sellest hoolimata võimalik see megajackpot hea õnne korral ka vaid mõne eurose panusega endale saada. Ka siin Eestis on selliseid näiteid, kus paari euroga on end miljonäriks keerutatud. Kuna ilmselgelt soovib igaüks hiigelsuurt võitu saada on just progressiivsed mänguautomaadid ka kõige populaarsem valik. Parimad näited progressiivsetest mänguautomaatidest on Mega Moolah, Mega Fortune ja Hall of Gods.

Online Kasiinod

Kuidas mänguautomaadid töötavad

Mänguautomaatide toimimise põhimõtted on üpriski lihtsad. Selleks, et automaadis mängida pead vaid n-ö kangi tõmbama ning sellega rullikud pöörlema panema. Vastavalt automaadile, kus parasjagu mängid, on erinevad kombinatsioonid ja võimalused, mida rullikutelt tulemuseks võid saada ning nii mõnedki neist toovad endaga ka võiduvõimaluse. Millised on aga variandid ja millest oleneb võiduprotsent, on iga mängu puhul pisut erinev.

Tasuta keerutused mängudes

Paljud kasiinod pakuvad mänguautomaatides tasuta keerutusi. Seda pakutakse reeglina kas tervitusboonusena uuele kasutajale või lisapreemiaks sissemakse korral. Küll aga on sellisel moel saadavad tasuta keerutused reeglina mõeldud kindlale mänguautomaadile, ehk sa ei saa ise vabalt valida, millises mängus neid kulutad. Kuna selle abil saab suunata mängijaid väga konkreetseid mänge mängima, kasutatakse seda võimalust tihti ka turunduses, näiteks uue mänguautomaadi promomiseks.

Erisümbolid

Mänguautomaatides mängides avastad kiirelt, et mängudes esineb ka erinevaid erisümboleid. Reeglina esinevad nad video mänguautomaatides ning kui mängus õnnestub erisümbol saada saad kas lisapreemia, näiteks tasuta keerutused, või avaneb mängus boonusring. Võib olla on õnne ka neid ühes mängus korduvalt tabada ning paar tasuta spinni lisaks saada.See tähendab, et on võimalik mängida ka mitmel erineval tasemel ning slotid ise on igal juhul selle võrra tunduvalt interaktiivsemad.

Võitude väljamaksmine

Hea mänguõnne ning võitude korral tekib kindlasti varem või hiljem olukord, kus soovid oma saadud võidud rahaks teha ning võite välja võtta. Selleks tuleb suunduda kasiino kassasse, valida sobiv väljamakse meetod ning ülekanne kinnitada.

Küll aga on just mänguautomaatide puhul siin üks oluline erisus. Nimelt just mänguautomaaditele pakutakse enim erinevaid boonuseid ning muidugi tasub neist ka maksimumi võtta ning pakutavad hüved mängus ära kasutada. Küll aga rakendub enamus kasiinodes tasuta boonustele, näiteks tasuta spinnide kasutamisele, erinevad lisatingimused, millest populaarseim on läbimängimise nõue. See tähendab, et isegi kui sa võidad, ei saa sa oma raha lihtsalt välja võtta vaid pead selle enne kasiinos teatud arvu kordi läbi mängima. Kuna reeglina jääb see vahemiku 20-40 korda siis kipub juhtuma, et suudad võidetud summa hoopis mängides kaotada enne, kui selle välja võtmiseni jõuad.

Kui muidu ei ole Eesti ja välismaiste kasiinode puhul suurt erinevust juhul, kui mõlemad keskkonnad on korralikult litsentseeritud ja reguleeritud, lihtsalt erinevates riikides, siis väljamaksete osas on kaks suurt erisust siiski olemas. Esiteks tasub välismaiste kasiinode puhul alati veenduda, et sulle sobivad makselahendused on seal kenasti kättesaadavad ja võimalikud. Lihtsalt kõik välismaised keskkonnad ei paku tihtipeale neid võimalusi makseteks millega meie siin Eestis harjunud oleme. Seevastu on aga näiteks krüptorahade võimalused välismaistes kasiinodes tunduvalt laiemad. Kuigi krüptomaksed on ka Eestis tõusev trend ei ole enamik kasiinodest veel selliseid lahendusi võimaldama asunud. Kui sinu jaoks on just anonüümsus oluline, siis tasub eelistada krüptovaluutat.

Teiseks on suur erinevus võitude maksustamisel. Eesti online kasiinos on mänguautomaatidest saadava võiduga asi lihtne - kasiino maksab ise võidusummalt Eesti Maksu- ja Tolliametile tulumaksu ära ning sina selle pärast muretsema ei pea, vaid saad kätte võidusumma kogu ulatuses. Välismaise kasiino puhul tuleb sul aga ise võitudelt tulumaks maksta. Seda tuleb iga väiksemagi võidu puhul silmas pidada ja kohe ära teha kui soovid vältida segadust EMTAga ning ebameeldivat üllatust tuleva aasta hilistalvel tuludeklaratsiooni tehes. Silmas tasub pidada ka seda, et kuigi väiksemate võitude pealt ei pruugi see 20% tulumaksu nii suur summa tunduda siis suuremate võitude puhul teeb see siiski üpriski suure summa kokku. Näiteks Eesti üks suurimaid mänguautomaadi võite on olnud 7.2 miljonit eurot. Selle võidusumma pealt on tulumaks lausa 1.44 miljonit eurot. Sellises olukorras on ikka üüratu vahe, kas saad selle võidusumma Eesti kasiinos mängides ning selle 1.44 miljoni katmine pole sinu mure, või mängid välismaises kasiinos ning pead selle summa ise oma võidust maha lahutama ning EMTA'le üle kandma.

Sporditeemalised mänguautomaadid

Kõikide mänguautomaatide hulgast leidub tegelikult sobivaid variante ka neile, kes armastavad sporti. Muidugi ei ole tegemist niivõrd kaasa elatava elamusega, kui seda pakub spordiennustuste tegemine, kuid vähemalt teema on sama. Valikust võib leida mänguautomate nii sumo, jalgpalli, ralli kui ka teiste spordialade teemadel. Reeglina kasutatakse sel puhul rullikutel mängule vastavaid sümboleid ja logosid, kuid mängud ise toimivad siiski tavapärase video mänguautomaadi reeglite kohaselt.

Muud detailid

Mänguautomaatides on veel oluliseks detailiks võiduvõimaluste puhul teooreetiline tasuvus mängijale, ehk RTP. RTP on võiduvõimaluste protsent, mis võib olla igas kasiinos ja kohati ka mängude põhiselt erinev ning kuna slotid on puhtalt õnnepõhised mängud ning oskused edumaad ei anna, määrab slotikate puhul RTP täpselt ära, milline on võidu tõenäosus. Reeglina mida kõrgem on RTP protsent seda tõenäolisem on ka võiduvõimalus. Protsendid ise jäävad tavaliselt 89-98% vahemikku. Jagades mängust saadud võidu- ja käibenumbrid, saate ka ise määrata täpse ja tegeliku RTP. Oluline on aga arvesse võtta ka mängu volatiilsust, kuna see võimaldab teatud erisusi teoreetilisest RTP-st kõrgemal või madalamal. Erinevus on suurem, kui mõõdetud on vaid väiksemas arvus mänge, kuid mängumahtude suurenedes väheneb ka erinevus. Pärast suures arvus mängude läbimängimist peaks tegelik RTP olema teoreetilisele RTP-le väga lähedane või sellega võrdne.

Kõige populaarsemad mänguautomaadid Eestis

Nagu juba mainitud on mänguautomaadid üldiselt kõige populaarsemaks meelelahutusviisiks Eesti kasiino maastikul, kuid kuna nende seas on ka mängude enda valik silme eest kirjuks võtvalt rikkalik, siis võib nende seast valimine keerukaks osutuda. Valiku lihtsustamiseks tasub teada, millised on enim populaarsed mänguautomaadid Eestis.

Eestis on kindlasti kõige populaarsemaks valikuks progressiivsed mänguautomaadid nagu Mega Moolah ja Mega Fortune. Selle suure populaarsuse taga peitub kindlasti just tõsiasi, et progressiivsete automaatide puhul on võimalik väga väikese panusega suure õnne korral tohutu võit saada. Aastatel 2020 ja 2021 võitsid Eestis kaks noormeest just Mega Moolah mängus suured summad, vastavalt 6,5 miljonit eurot ning 7,2 miljonit eurot. Tasub ka ära märkida, et mõlemal juhul oli panuseks vaid 3,75 eurot. Selline võidusumma on pea kaks miljonit korda suurem, kui esialgne panus. Kuna ükski teine kasiino mäng nii madalate panustega ehk madala riskiga raha kaotada nii suuri võite ei paku, on see selge, miks eestlased just progressiivsetele jackpottidele armastavad panuseid teha.

Mänguautomaatide boonused

Mänguautomaatide boonused

Hoolimata sellest millist tüüpi mänguautomaati eelistad, igal juhul tasub lahkelt vastu võtta ja ära kasutada ka mänguautomaatide mängimiseks tehtavad boonuspakkumised. Kuna tegemist on kõige populaarsema rubriigiga kasiinode seas, leidub ka just slotikaboonuseid kõige rohkem. Jagatavad boonused on loomult erinevad ning neid leidub pakkumiste seas tavaliselt mitut tüüpi. Siiski tutvuge alati hoolikalt reeglitega ja käituge vastutustundlikult. Ei tasu kunagi tausta süvenemata ahvatlevatel boonustel end meelitada lasta, kuna tegemist on hasartmängureklaamiga ning hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.

Tasuta keerutused

Enim pakutavaks boonuseks online kasiinodes on tasuta spinnid ehk keerutused. Tasuta spinne jagatakse nii tervitusboonuseks kui ka erinevate kampaaniate raames, näiteks konkreetse mänguautomaadi esile toomiseks. Kuna tasuta spinnid kehtivad reeglina vaid kindla mängu puhul siis see on ideaalne variant uue mängu turunduseks. Reeglina jagatakse tasuta spinne 20-100 vahemikus ning pea alati rakenduvad nende kasutamisele ka erinevad lisatingimused nagu näiteks läbimängimise nõuded.

Cashback

Cashback ehk raha tagasi boonus on reeglina pigem lojaalsusprogrammi kuuluv premeerimise vahend. Cashback süsteem ise toimib nii, et sulle määratakse teatud protsent mis arvestatakse igast sinu tehtud panusest ning kantakse sulle järgmisel päeval mängurahana tagasi, et saaksid taas panustada. Näiteks, kui sinu cashbacki protsent on 5% ning teed panuseid kokku 200 euro eest, saad järgmisel päeval 10 euro eest tasuta mänguraha tagasi oma kontole. Cashbacki tavapäraselt uutele kasutajatele kohe ei pakuta kuid leidub ka erandlike kasiinosid, kes seda siiski teevad. Kui leiad kasiino kes seda kohe ka uuele kasutajale pakub siis tasub kindlasti antud võimalust kasutada.

Tervitusboonus

Tervituseks mõeldud boonus on loodud eranditult uutele kasutajatele. Seda kasutatakse aktiivselt uute klientide ja mängijate meelitamiseks ning see on selleks otstarbeks ka üks mõjukamaid vahendeid. Kellele ei meeldiks tasuta võimalused ja preemiad? Reeglina on tervitusboonuseks kas tasuta spinnid või tasuta mänguraha, mõningal juhul ka mõlemad korraga. Igal juhul on mänguautomaadid ainus mäng, kus saad mõlemast variandist, ka tasuta spinnide valikust, maksimumi võtta.

Sissemakseboonus

Sissemaksete põhjal makstav boonus on samuti Eesti kasiinodes väga tüüpiline pakkumine ning ka seda saab mänguautomaatide keerutamiseks hästi ära kasutada. Seda rakendatakse tihtipeale tervitusboonuse osana, kuid osad online kasiinod pakuvad seda võimalust siiski juba varem loodud kontodele. Sissemakseboonus ise tähendab seda, et kasiino annab sulle teatud protsendi sinu sisse maksud summast peale tasuta mängurahana. Reeglina jääb see protsent vahemiku 50-200%.

Kuidas alustada online keskkonnas mänguautomaatidega mängimist

Kui soovid hasartmängudega tutvust tehes just mänguautomaatidest alustada kulub alati mõni hea nõuanne ära, et oleks lihtsam alustada. Kuigi mänguautomaadid ise võivad esmapilgul ülimalt lihtsakoelised ning hoomatavad tunduda, on neil siiski mitmeid erinevaid tüüpe ja versioone ning kuna me räägime reaalselt tuhandetest erinevatest mängudest, võib esmakordsel tutvumisel pisut juhendamist ära kuluda. Mänguautomaatide värvikas valik võib nimelt uuemal mänguhuvilisel kergelt silme eest kirjuks võtta, seega teeme lühiülevaate, kuidas seal mängimisega pihta hakata. Sellest hoolimata tasub slotkad ära proovida. Võib olla leiad endalegi just tasuta spinnide ja lõbusate mängude seast uue lemmiku.

Leidke usaldusväärne kasiino
Leidke usaldusväärne kasiino
Esimese sammuna tuleb leida panustamiseks ja mängimiseks kindel, usaldusväärne ning turvaline koht. Selleks, et esmane kasiinode valik teha, on mõistlik alustada erinevate arvustuste lugemisest mille põhjal silma jäänud kohad välja valida. Arvustused pakuvad lisaks esmasele infole mängude valiku, tootjate, maksevõimaluste ja valuutade kohta ka teiste mängijate ausaid hinnanguid, millele tasub tähelepanu pöörata. Lõplik valik tasub teha nii mänguvõimaluste kui ka boonuste atraktiivsuse põhjal, lisaks varasemate klientide tagasisidele. Siis kui arvustuste põhjal on esmane valik tehtud, kontrollige kasiinode litsentsi olemasolu EMTA kodulehel olevast nimekirjast. See, et teatud kasiinot EMTA nimekirjast ei leia, ei tähenda automaatselt, et tegemist ei ole usaldusväärse kasiinoga kuid sellisel juhul tasub tausta, näiteks litsentsi olemasolu, põhjalikumalt uurida.
Registreerige oma konto
Registreerige oma konto
Leia kasiinos konto loomiseks vastav registreerimisvorm. Reeglina leiab selle vormi kohe online kasiino avalehelt. Täida lihtsalt väljad vastavalt nõutule ja läbi vajadusel ka isikutuvastus, e-maili kinnitamine ning muud nõutud etapid. Juhul kui tegemist on kiirkasiinoga piisab konto loomiseks järgmisest sammust, kuna kasiino loob esimese sissemakse tegemisel ise sinu eest sulle konto. Sulle on see konto alati ligipääsetav isikutuvastuse abil.
Tehke esimene sissemakse
Tehke esimene sissemakse
Otsi online kasiino lehelt kassa või sissemakse vorm. Märgi ära, mis on sulle sobiv summa ja millise makseviisiga soovid oma esimest sissemakset sooritada ning kinnita makse. Veendu ka, et sinu esimene sissemakse ületab kasiino poolt nõutud miinimumsumma. Sissemakset tehes veendu lisaks ka selles, et soovid võidu korral raha ka samal viisil ja samale kontole tagasi välja kanda, kuna reeglina võimaldavad kasiinod väljamakseid ainult samal moel ja samasse kohta, kust viimane sissemakse laekus.
Kasutage oma tervitusboonust
Kasutage oma tervitusboonust
Praktiliselt kõik online kasiinod pakuvad tänapäeval uutele klientidele konto loomisel tervitusboonust. Kui eelnevalt kasiinode seast valides ka boonuseid korralikult võrdlesid tead ilmselt täpselt, mis boonus sind ees ootamas on. Veendu, et sa endale tehtud pakkumist ka kasutaksid ning tutvu reeglite ja tingimustega, et vältida hilisemaid üllatusi, näiteks läbimängimise nõude näol.
Valige mängimiseks tuhandete erinevate mängude hulgast
Valige mängimiseks tuhandete erinevate mängude hulgast
Mänguautomaatide valik on üks kaugelt suurimaid erinevate hasartmängude seast. Üle maailma leidub sadu mängude tootjaid ning tuhandeid erinevaid mänge. Tutvu mängude võimalusega ja erinevate tootjate eripäradega, et endale just see sobivaim leida. Ka siinkohal tulevad kasuks mängude arvustused ning kui kasiino võimaldab mängus tasuta spinnidega kätt proovida, siis selle võimaluse kasutamine tuleb kindlasti kasuks. Tee lihtsalt valikuga põhjalikult tutvust ning vali välja just see mänguautomaat, mis sobib kõige paremini just sinu ootustega, et mängimisega alustada.

Mänguautomaatide ajalugu

Mänguautomaatide ajalugu

Tänapäevase klassikalise mänguautomaadi eelkäija loodi juba 1891. aastal Brooklynis. See oli olemuselt väga lihtne aparaat mis sisaldas viite rullikut, millele oli omakorda viiskümmend erinevat mängukaarti kinnitatud. Esialgne mänguautomaadi mäng oli pokker ning masinat võites oli võimalik auhinnaks saada mida iganes selles baaris parasjagu pakuti, kus sa mängima asusid. Populaarne auhind oli näiteks tubakas. Masinas oli 50 kaarti tavapärase 52 asemel, kuna kaardipakist eemaldati kaks kaarti eesmärgiga vähendada mängija võimalust kuningliku mastirea saamiseks. Juba esialgne mänguautomaat osutus üle mõistuse populaarseks ja seega proovisid pea kõik baarid USAs neid ka enda asutusse saada.

Kuna aga esialgne masin toimis pokkerimängu põhiselt ning seal on väga palju erinevaid võidukombinatsioon, osutus sellise masina loomine, mis võite automaatselt väljastaks, ülimalt keeruliseks. Seda just seetõttu, et auhindade puhul tuli arvestada kõiki võimalikke kombinatsioone ning nende tugevust võrreldes üksteisega. 19. sajandi lõpus töötati aga California osariigis välja kordades lihtsama süsteemiga kolmel rullikul toimiv aparaat, mis kasutas kaardipaki asemel viite erinevat sümbolit: teemant, hobuseraud, süda, labidas ja kelluke. Selline kaartide asendamine sümbolitega vähendas oluliselt võiduvõimaluste lugemise keerukust ning võimaldas omakorda automaatse ja tõhusa väljamaksete süsteemi loomist. 1963. aastal töötati välja esimene täielikult elektrilise mehhanismiga mänguautomaat, mis kandis nime Money Honey. See oli esimene mänguautomaat, mis võimaldas kuni 500 mündi korraga automaatselt väljastamist võidu korral, seega oli tegemist suure edusammuga mänguautomaatide ajaloos, millega saavutati elektrooniliste mängu mehhanismide tugev ülekaal antud valdkonnas.

Sealt edasi 1978. aastal lõi Las Vegases asuv Fortune Coin Co ettevõte esimese video mänguautomaadi ja 1990’ndatel koos kiire ja tormilise interneti arenguga loodi ka esimene online kasiino. Online kasiinode turule toomine tõi hasartmängud oluliselt lähemale just tavainimestele. Kui enne seda oli kasiinosaalis panustamine põhiliselt jõukate inimeste pärusmaa siis võimalus oma kodu mugavuses ja ka väiksemate panustega mängida tegi mängimise tavalise inimese jaoks oluliselt mugavamaks ja sobivamaks.

Lähiajaloos toimunud maailma tempokas areng mobiilsuse suunas on online kasiinod ja mänguautomaadid omakorda veelgi käepärasemaks muutnud ning tänu sellele on just veebikasiinodes pakutavad slotikad võrreldes klassikaliste füüsiliste aparaatidega kindlalt võiduajamise võitnud, kuna sellel on lisaks mugavusele ka teisi hüvesid, nagu näiteks mängude kättesaadavus klientidele, suurem RTP on reeglina mängudele rakendatud ja automaatidel on madalam sisseostuhind kasiino enda jaoks, kuna kasiino ei pea reaalset aparaati ostma vaid lihtsalt saama õiguse slotid ka enda keskkonda üles panna.

Kas slotid on õnnepõhised või on seal võimalik ka teatav eelis saada?

+

Mänguautomaatides mängimine on puhtalt õnnepõhine tegevus ning mingit strateegiat kasutades ei ole seal võimalik mingit eelist saada. Kuigi on olemas erinevaid teooriaid, kuidas mänguautomaate mõjutada, ei pea neist praktiliselt ükski siiski vett, isegi, kui tulemuse nimel väga pingutada.

Kui tõenäoline on mänguautomaadis mängides võita?

+

Võiduvõimaluse määrab antud mängu RTP protsent, mis on igas kasiinos ja mängus erinev. Mida kõrgem on RTP, seda tõenäolisem on ka mängus võit saada, näiteks kui RTP on üle 98%, on tegemist päris hea tõenäosusega.

Mitme reaga slotid tavaliselt on?

+

Vanamoodsad klassikalised slotid on reeglina kolmele rullikule kindlaks jäänud, kuid video mänguautomaadid pakuvad kordades rohkem rullikuid ja seda mitmel erineval real, et pakkuda erinevaid kombinatsioone.