Kanuuna kasiino

See kasiino on saadaval Eestis
5 / 5
200 TASUTA KEERUTUST ilma läbimängimise nõudeta.
Boonus
10
Minimaalne sissemakse
10
Minimaalne väljamakse
Spordiennustus Reaalajas vestlus Pokker
Keeled
Makseviisid
Swedbank
Luminor
mastercard
visa
revolut
seb
skrill
neteller
paypal
btc
ltc
applePay
Mängu pakkujad
netent
microgaming
thunderkick
quickspin
isoftbet
evolution
egt
pushgaming
playngo
pragmatic
yggdrasil
novomatic
Populaarsed mängud Book Of Ra, Columbus, Big Bass Bonanza
Alates
Telefoninumber Ei
E-post Ei
Koduleht
Litsents
Lisa arvustus Kasiinosse

Kanuuna on uus ja värske kasiino, mis on Eesti meelelahutusmaastikul alles asunud kanda kinnitama. Tegemist on Küprosele registreeritud ettevõttega 1Up Services (CY) Ltd, kuid tegelikult on kogu Kanuuna kasiino esialgselt loodud Soome mängijatele. Kanuuna avas Eestis oma keskkonna alles 2021. aasta suvekuudel, ehk nad on napilt üle aasta tegutseda jõudnud. Kanuuna torkab silma eelkõige oma visuaalse poolega. Neil on erakordselt värvikas ja silmi köitev kujundus, mis kujutab endast tumedal taustal neoonvärvides kujutisi. Põhiline kujutis nende visuaalsel poolel on ilmselgelt kahur, ehk soomepäraselt kanuuna. Kahurist on lisaks inspireeritud ka nende vip programm nimega Laskemoonaladu, millest hiljem ka lähemalt räägime.

Kanuuna kasiino

Kanuuna kasiino: plussid

1. Tegemist on kiirkasiinoga

Ei saa kuidagi üle ega ümber sellest, kui mugavaks teeb kontovaba- ehk kiirkasiinol põhinev süsteem just uuest kohas mängimise alustamise. Sa ei pea oma aega kulutama mingitele tülikatele registreerumiseks vajalikele protsessidele nagu oma isikuandmete sisestamine, isiku tuvastamine ja kontaktandmete kinnitamine. Teed lihtsalt sissemakse ja saad kohe mängima asuda, ülimalt lihtne.

2. Kanuuna kasiino lehel on väga hea mängude valik

Kanuunas on tõesti kirev mängude valik, kust leiab sobivaid variante oma meele lahutamiseks kindlasti iga mängija. Kanuuna kasiinos on olemas pea kõik variandid, lauamänge, live kasiino mänge ning ka ohtralt mänguautomaate. Sealt leiab kõike, peale spordiennustuste.

3. Tegemist on väga hästi lokaliseeritud keskkonnaga

Kuna Kanuuna kasiino on esialgu siiski meie naabritele soomlastele loodud meelelahutuskeskkond, siis ilmselgelt on ka Eesti mängijate jaoks lokaliseerimine päris korralikult tehtud. Kuigi siin-seal võib leida ka soome keelseid tekste, on üldiselt siiski kogu info ja vajalik teave eesti keeles saadaval.

Kanuuna kasiino: miinused

1. Kanuuna kasiinos puudub võimalus spordiennustustele panustada

Kõikidele suurtele spordisõpradele kurvastuseks ei ole seal mängude seas varianti ka spordile panuseid asetada. Sellest hoolimata leidub seal ohtralt teisi mänge, ehk midagi sobivat ikka leiab, kuid mitte sporditeemalist.

2. Piiratud makseviisid

Kuigi Zimpler on ülimalt kiire ja mugav viis maksete vahendamiseks, ei saa kuidagi mööda vaadata faktist, et sul peab tingimata olema võimalik sisse- ja väljamaksed teha just nelja Eesti panga, LHV, Luminor, SEB ja Swedbanki vahendusel. See piirab oluliselt nende võimalusi, kes antud panku ei kasuta. Näiteks on Eestis viimasel ajal tohutult populaarseks saanud hoopis Leedu pank PaySera, kuid kui kasutad vaid nende panga teenuseid, siis ei olegi sul võimalik Kanuunas mängima asuda.

3. Live-chat ei ole 24/7 kättesaadav

Kuigi Kanuuna kasiino on ilmselgelt klienditeenindusele palju rõhku pannud, või siiski meele mustaks teha see, kui sul juhtub mingi mure või probleem esinema just siis, kui klienditeenindus parasjagu live-chat vahendusel ei teeninda. Kui oled probleemiga silmitsi ning korduma kippuvad küsimused ei ole abiks, siis sooviks ikka kohe ja kiirelt abi saada, mitte e-mailile vastust oodata. Seetõttu on 24/7 klienditoe puudumine kindlasti üks Kanuuna kasiino puudustest.

🎲 Mängude valik:

2000+

💎 Parimad mänguarendajad:

Pragmatic, Push gaming, Play’n Go

🎰 Kõige populaarsemad slotikad:

Big Bass Splash

♣️ Kõige populaarsem live-kasiinomäng:

Speed Blackjack

Kanuuna boonused ja eripakkumised

Kanuuna boonused

Nagu kasiinodes ikka tavapärane on, nii leidub ka Kanuuna kasiinos rohkelt erinevaid boonuseid, millest maksimumi tuleks võtta. Küll aga pakub Kanuuna seda varianti nii, et nad ei nõua mingeid läbimängimise nõudeid, mis on kindlasti igati hea uudis igale mänguhuvilisele. Küll aga on nende boonuste puhul üks eripära, mida reeglina ei rakendata. Nimelt, kehtib reeglina läbimängimise nõue 200 tasuta keerutuse kasutamisele ning need tuleb tavapäraselt läbi mängida seitsme päeva jooksul.

Kanuunas aga ei tule tasuta spinnid läbimängimise nõudega, kuid esimese sissemakse summa tuleb kaks korda läbi mängida ning tasuta spinnid tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul. Siiski, kaks korda sissemakset läbi mängida ei ole kaugeltki nii hull, kui näiteks 200 tasuta spinni 45 korda 10 päeva jooksul läbi mängida. See tähendab, et Kanuuna kasiino boonused ja tingimused on klientidele igati atraktiivsed.

Vip programm ehk Laskemoonalaudu

Ära unusta, et oma boonuste seisu saad sa iga kell vaadata Kanuuna Laskemoonalaos! See kujutab endast sisuliselt lihtsustatud lojaalsusprogrammi, ehk iga panuse kohta, mis sa teed, määrab kasiino sulle teatud arvu boonuspunkte, mis sinu Laskemoonalattu lisatakse. Kui sinna koguneb teatud hulk punkte, saad sa selle endale välja võtta mingi konkreetse boonuse näol, nagu näiteks tasuta keerutused kindlas mänguautomaadis. See kampaania kehtib nii online kui ka live kasiinos.

Tervitusboonus

Kasiinode seas üldiselt, nagu ka näiteks Chanz kasiinos, on kaugelt kõige populaarsem preemia just esimese sissemakse tervitusboonus. Ka Kanuunas on siinkohal tegemist üpriski lahke pakkumisega, kus saad tasuta spinne. Nimelt pakub Kanuuna igale uuele mängijale lausa 200 tasuta spinni mängus, mille kasiino ise on valinud! Kuigi tegemist on pakkumisega, mida ei saa kasutamata jätta, tuleks siiski meeles pidada, et päris tasuta lõunaid ei ole olemas ning ka tasuta spinnide puhul rakenduvad teatud tingimused ja reeglid. Alustuseks on tervitusboonuse saamiseks nõutud vähemalt 20 eurone sissemakse. Lisaks ei anta seda 200 tasuta spinni mängus kaugeltki mitte korraga ja vabalt valitud mängudesse. Need 200 tasuta spinni jagatakse uuele mängijale hoopis kümne päeva jooksul, ehk saad iga päev 20 tasuta spinni mängus, mille kasiino on ette määranud. Muidugi vaata kindlasti ka tervitusboonuse saamiseks vajalikud sisse- ja väljamaksed ning nende tingimused üle.

Hetkel on need mängud, kus saad mängida ja saad lisaks ka iga päev 20 tasuta spinni päevas, järgnevad:

1. päev: John Hunter and the Book of Tut

2. päev: Jammin’ Jars 2

3. päev: Money Train 2

4. päev: Book of Oz

5. päev: Razor Shark

6. päev: Iron Bank

7. päev: The Falcon Huntress

8. päev: Ancient Fortunes: Poseidon

9. päev: Vikings Go Berzerk

10. päev: John Hunter and the Mayan Gods

Küll aga on mängijatele kindlasti hea uudis see, et kuigi tervitusboonus tuleb ära mängida 24 tunni jooksul, siis otsest läbimängimise nõuet selle boonusega ei kaasne. See tähendab, et saad valitud mänge julgelt mängida ning ei pea muretsema, kas neid võite ka välja saab võtta või tuleb summad enne läbi mängida. Lisaks see, et seda boonust tuleb erinevate mängude vahel jagada võib ju ka hea olla – ehk leiadki sellise sunniviisilise vaheldusega endale hoopis uued lemmikud, mida mängida.

Kuidas Kanuuna kasiinos endale konto luua?

Selleks, et saaksid muretult Kanuunas boonuseid laiaks lüüa ning täiel rinnal sealse mänguvaliku keskel oma meelt lahutada, tuleb sul esmalt seal endale konto luua. Küll aga võib kontovaba kasiino puhul segaseks jääda, kuidas seda täpsemalt tegema peaks. Teeme lühiülevaate kõige olulisematest punktidest.

Leia Kanuuna esilehelt sissemaksete väli
Leia Kanuuna esilehelt sissemaksete väli
Mine Kanuuna kasiino esilehele ning leia sealt väli, kus on võimalik sissemakse teha. Sa näed sealt ülevaadet summadest ning pankadest, mille vahendusel sissemakseid võimaldatakse. Mõtle välja, millise summa oled nõus Kanuuna kasiinosse mängimiseks kandma.
Tutvu põhjalikult reeglite ja tingimustega, et saada 200 tasuta spinni
Tutvu põhjalikult reeglite ja tingimustega, et saada 200 tasuta spinni
Enne sissemakse tegemist leia aga mõni hetk, et tutvuda põhjalikumalt ka Kanuuna kasiino tingimustega. Reeglid ja tingimused leiad sissemakse välja juurest ning kui muidu ei leia neid kuidagi, siis alati on abiks kasiino jaluses olev ülevaade. Keri täiesti alla ja leia sealt reeglid ja tingimused.
Veendu, et võtad konto loomisel boonustest maksimumi
Veendu, et võtad konto loomisel boonustest maksimumi
Igas kasiinos on erinevad boonused ning neil on tihtipeale ka omad erinõuded ja tingimused, mida tuleb täita. Kui klassikaliselt on tervitusboonuseks pakutavatel 200 tasuta spinnil tingimuseks läbimängimise nõue, siis Kanuunas seda ei ole. Neil on hoopis minimaalne sissemakse keerutuste saamiseks, mis on vähemalt 20€.
Vali summa, mida soovid kasiinosse sisse maksta
Vali summa, mida soovid kasiinosse sisse maksta
Kui reeglid on selged, boonuspakkumised teada ning oma eelarvelised võimalused üle kaalutud, siis on aeg otsustada, mis summa soovid sissemaksena teha. Nagu juba mainitud, boonuste maksimeerimiseks on vajalik vähemalt 20 eurone sissemakse, kuid alati võid ju ka rohkem lisada. Vaata vaid, et oma eelarvet lõhki ei aja.
Kinnita makse läbi oma kodupanga
Kinnita makse läbi oma kodupanga
Viimase sammuna on sul tarvis ainult sissemakse kinnitada. Selle jaoks on Kanuunal pakkuda Zimpleri nimeline makselahendus, mis pakub võimalust sissemakse teha ühest suurimast Eesti pangast, ehk LHV, Luminor, Swedbank või SEB. Kinnita makse oma kodupangas ning konto ongi loodud! Kogu ajakulu Kanuunas konto loomisele on maksimaalselt mõni minut.

Makseviisid

Makseviisid

Kanuuna näol on tegemist kontovaba- ehk kiirkasiinoga ning see tähendab ka makseviisides teatud piiranguid. Kuna Kanuuna saab kogu vajaliku informatsiooni kasutajale konto loomiseks, saab ta kasutada vaid veebipõhist makselahendust, mis on võimeline sellist infot hetkega vahetama. Lisaks sellele, see makseteenus peab olema niivõrd turvaline ja kindel, et pank võimaldab sellist infovahetust.

Kuigi eestlased on harjunud sellist tüüpi online kasiino puhul kasutama pigem Trustly lahendust, siis Kanuuna kasiinos on hoopis Zimpleri nimeline makselahendus kasutusel. Sisuliselt on tegemist äravahetamiseni sarnase makseviisiga, seega midagi uut ega üllatusliku seal juba kogenud mängijatele ei tohiks olla. Zimpler on Rootsi fintech-ettevõte, mis pakub oma makselahendusi online hasartmänguettevõtetele üle tereve maailma. Nende peakorter asub Stockholmis, kuid neil on kontorid ka Göteborgis ja Maltal. Zimpler asutati Rootsis 2012. Sarnaselt Trusltyga tähendab see, et ettevõte on reguleeritud ja kontrollitud Rootsi seadusandluse poolt, nagu iga finantsteenust pakkuv ettevõte. Võib isegi julgelt öelda, et neist on saamas üks populaarsemaid makseviise Euroopas online kasiinode seas, kuigi Eestis on Zimpleril põhinevaid kasiinosid veel vähevõitu.

Zimpleri kaudu kasiino sissemaksete tegemiseks pole sul eraldi Zimpleri kontot vaja. Täpselt nagu Trustly, vahendavad nad kõigest makset otse sinu pangakontolt, vahetades sealhulgas ka konto loomiseks vajalikku informatsiooni. Eestis saab hetkel Zimpleri vahendusel online kasiinodesse sissemakseid teha LHV, Luminor, SEB ja Swedbanki pankadest. See tähendab, et sa logid kas Smarti-ID või Mobiil-ID abil otse kasiino lehelt Zimpleri vahendusel oma panka sisse ja vaid kinnitad juba ette loodud makse – sa ei pea makse tegemiseks ise mingeid kontonumbreid ega viitenumbreid taga ajama. Tegemist on ülimalt mugava lahendusega ning maksed võtavad aega maksimaalselt paar minutit.

Küll aga on sellel, et Kanuuna pakub vaid Zimpleri makselahendust, ka üks pahupool. Nimelt juhul kui sul puudub pangakonto kas LHV, Luminor, SEB või Swedbanki pangas või sa ei soovi mingil põhjusel just sealt ülekannet teha, siis sul ei olegi võimalik antud kasiinos mängida. Neile, kes ei soovi, et kasiinode maksed pangakontol kajastuksid on aga lohutav tõsiasi see, et pangas kuvatakse sellist tehingut Zimpleri maksena, ehk ei ole konkreetselt näha, et oled just online kasiinosse sissemakse teinud.

Juhul, kui makset tehes ilmub mingeid tõrkeid. Näiteks võib juhtuda, et makset kinnitades ilmub ekraanile hoopis veateade ning võid leida ennast olukorrast, kus kontolt läheb küll valitud summa maha kuid Kanuuna kontol see ei kajastu. Selline olukord on küll ülimalt harv juhus kuid kui see juhtuma peaks siis võta kindlasti Kanuuna klienditeenindusega ühendust ning nad aitavad sul olukorra kiirelt lahendada.

Kanuuna mängud

Kanuuna mängud

Kanuuna online kasiino ei ole mängude valikult kaugeltki kitsi. Neil leidub suures valikus mänge enam kui viiekümnelt mängutootjalt. See loob kokku valiku, kust leiad julgelt üle tuhande erineva mängu, sealhulgas muidugi live kasiino mänge, mänguautomaate ning ka RNG lauamänge. Usume, et iga hasartmängude huviline leiab endale siit kindlasti midagi meelepärast, millega oma meelt lahutada. Mängutootjate seast on Kanuunas esindatud nii tuntumad nimed nagu Pragmatic Play, Big Time Gaming, Golden Rock Studios, Push Gaming või NetEnt kui ka väiksemaid ja vähem tuntuid tegijaid, seega nad on igal juhul vaeva näinud, et valik oleks maksimaalselt põnev ja värvikirev.

Mänguautomaadid

Kanuuna online kasiino valikust leiad enam kui 50 tootja poolt välja töötatud mänguautomaadid. Nende seast leiad nii ülipopulaarseid, nagu näiteks Starburst ja Mega Moolah, kui ka vähem tuntuid mänge mis sellegi poolest võivad sind positiivselt üllatada. Kokku leidub seal kümneid erinevaid mänguautomaate. Kanuuna kasiino võimaldab ka oma mänge tasuta proovida, ehk saad juba enne sissemakse tegemist ja konto loomist erinevates mängudes kätt proovida ning testida, kas antud kasiino ja see mängude valik on just sinule sobiv.

Live kasiino

Kanuunas on olemas ka live kasiino mängude valik, mis kindlasti mängijate meeli köidab. Sealt leiad suure valiku nii klassikalisi live kasiino mänge, nagu näiteks live Blackjack, live rulett ja pokker, kuid ka palju tavapärastest mängudest erinevaid valikuid nagu Mega Ball, Cash or Crash, Dream Catcher, Fan Tan, Crazy Time, Monopoly Live ja Mega Wheel. Kui eelistad just live versioonis koos teistega mängurõõmu nautida, siis see on kindlalt sulle mängurõõmu pakkuv paik.

Live Rulett

Kanuuna live kasiinos saavad ka suurimad ruletisõbrad enda meelt mõnusalt lahutada. Nimelt on Kanuuna live mängude seas lausa 31 erinevat varianti ruletiratast just live mängus keerutada. Seal leidub ka rulette erinevates keeltes, seega vaheldust leiad sealt kindlasti.

Live Blackjack

Kanuunas on ka neile külluslik valik, kelle vaieldamatuks lemmikuks on Blackjack. Kanuunas on lausa 39 erinevat live Blackjacki mängu varianti, mille hulgast oma uus lemmik valida. Ka Blackjacki on võimalik seal mängida ka mitmes erinevas keeles ning live mängud on üldse igaüks veidi oma näoga, seega vaheldust seal on ja mängurõõmu leidub ka küllaga.

Lauamängud

Kanuuna online kasiinost leiad muidugi ka päris laia ja värvika valiku erinevaid lauamänge nagu näiteks pokker, rulett või Blackjack. Lisaks neile pakub Kanuuna ka väga põnevaid live mängusaateid, ehk saad otse põnevatele mängudele kaasa elada. Kanuunas on võimalik live lauamängude osas valida lausa enam, kui saja erineva laua vahel ning nende hulgas on esindatud väga paljude erinevate tootjate loodud mängud. Usume, et iga paadunud lauamängude fänn leiab endale kindlasti just Kanuuna lauamängude valikust midagi sobivat õhtuseks ajaviiteks.

Spordiennustus

Spordiennustus on aga kahjuks üks rubriik, kus peame mängijatele pisikese pettumuse valmistama. Nimelt spordiennustuste võimaluse lahendust Kanuuna kasiinost ei leia. Kindlasti on neil omad põhjused, miks nad ei ole seda võimalust enda online kasiinosse lisanud ning ei tasu väga loota, et nad seda ka tulevikus teeksid. Küll aga on teiste mängude valik niivõrd hea ja mitmekesine, et ka spordiennustuste armastajad leiavad tõenäoliselt Kanuunast siiski meelepärase alternatiivi, mida mängida.

Online kasiino ohutus

Esimene märk, mis viitab selgelt sellele, et see on igati usaldusväärne online kasiino, kus meelt lahutada, on tõsiasi, et Kanuuna on Eestis korrektselt litsentseeritud kasiino.

See tähendab seda, et esiteks peavad nad olema igati vastavad Eesti Hasartmänguseadusele. Lisaks peavad nad vastama kõikidele Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt määratud nõuetele, samamoodi nagu näiteks ka meil tuntud Nutz kasiino. Nende nõuete hulgas on näiteks kohustus hoida teatud rahavaru, et kasiino ei jääks mitte mingil ajahetkel hätta oma tagasimaksetega. Lisaks hoiab meie Eesti Maksu- ja Tolliamet neil igal ajahetkel silma peal ja on ka abiks juhul, kui siiski mõni segadus või probleem peaks ilmnema.

Veel viitab selgelt Kanuuna kasiino turvalisusele see, et tegemist on kontovaba- ehk kiirkasiinoga, kus on võimalik kohe mängima asuda nii, et kasiino ise võtab sinu pangast vajaliku info, et sulle konto luua. See aga näitab ilmselgelt, et Eesti suurimad pangad usaldavad 1Up Services (CY) Ltd ettevõtet piisavalt, et nendega koostööd teha, oma makseid võimaldada ning ka oma klientide isikuandmeid konto loomise eesmärgil jagada. Kanuuna paistab seega olevat igati turvaline ja ohutu koht, kus oma meelt lahutada ning erinevaid mänge proovida ilma, et peaksid oma info või varanduse turvalisuse pärast muret tundma.

Klienditugi

Kanuuna online kasiino on ka klienditoele päris palju rõhku pannud, et seda võimalikult lihtsaks ja kättesaadavaks muuta. Kui vajad mingil põhjusel kasiino poolset abi, siis kõige kindlam on esialgu korduma kippuvate küsimuste rubriik üle vaadata. See rubriik on Kanuunal väga korralikult ja põhjalikult üles ehitatud ning suure tõenäosusega leiad sealt ka enda küsimustele kiirelt vastused. Kui sa jääd aga sellest hoolimata hätta ning vajad siiski kontakti kasiino töötajaga, siis saad nende klienditoega ühendust võtta e-posti teel support@kanuuna.com vahendusel. Tegelikult on Kanuunal ka otse kodulehel live-chat võimalus kenasti olemas, kuid tasub tähele panna, et live-chat ei ole neil 24/7 kättesaadav. Juhul, kui kirjutad neile chatti sellisel ajal, mil klienditeenindus seal ei teeninda, läheb sinu mure või küsimus neile siiski toe e-posti aadressile ning nad võtavad sinuga hiljem ühendust.

Mobiilne kasiino

Mobiilne kasiino

Nii nagu teisedki tänapäevased ja mugavad kasiinod, on ka Kanuuna pannud väga suure rõhu just sellele, et olla võimalikult mobiilne kasiino. Tänapäeval on inimesed harjunud saama kõike, mida nad oma meelelahutuselt ootavad, ülima kiirusega ja mugavalt otse oma mobiiltelefonist, ning Kanuuna teab seda. Nende veeb ühildub mobiiliga suurepäraselt ning kasiino ülesehitus on ka seal samasugune, et arvuti tagant mobiili ümber kolimine ei muuda sinu jaoks navigeerimist kuidagi raskemaks. Seega tasub igati just Kanuuna mobiiliversiooni testida, sest mis oleks veelgi mugavam kui mängida kus iganes sa soovid ja kuna iganes sulle sobib, kasvõi varahommikul oma koduses mugavuses.

Järeldus

Kanuuna kasiino on igati meeli köitev, värvikas ja lõbus keskkond, kus aega veeta. Kanuuna on kontovaba kasiino, kus on juba esimesest liigutusest alates ülimalt lihtne ja mugav asju ajada. See tähendab, et kliendi jaoks on ülimalt mugavaks tehtud nii konto loomine, kasiino lehel navigeerimine kui ka mängude valimine. Kuna Kanuuna teeb koostööd enam kui 50 erineva mängude tootjaga siis on neil pakkuda ka üpriski värvikas valik erinevaid mänge, mille seast leiab kindlasti igaüks endale sobivat meelelahutust, seda nii live kasiino mänge mängides kui ka mänguautomaate keerutades. Viimaseid saab muideks ka piiramatult tasuta proovida, seega saad kasiinoga korralikult tutvust teha ka enne, kui sinna üldse sissemakse teed ja konto lood. Sisse ja väljamaksed on Kanuunas samuti väga kiired ja mugavad, ning seda igati turvalise Zimpleri makselahenduse kaudu. Sealt sissemakse summa valimine ja Smart-ID või Mobiil-ID abiga makse kinnitamine võtab vaid hetke ning ka ülekanded liiguvad loetud minutitega nii kasiinosse sisse kui ka sealt välja otse sinu pangakontole. Ainsaks miinuspooleks Kanuunas on spordiennustuste puudumine ning makselahenduse piiratus, ehk kui sa otsid kindlalt just kohta, kus spordile panustada või sa ei ole kas LHV, Luminor, SEB või Swedbanki klient, siis ilmselt tasuks sul mõne teise koha, näiteks Paf kasiino kasuks otsustada.

Kuidas ma oma mängurahale hiljem ligi pääsen, kui tegemist on kontovaba kasiino lehega?

+

Kuigi kiirkasiino nimetus on kontovaba, on see pisut petlik. Sellest hoolimata, et sa ise endale kontot looma ei pea, teeb kasiino seda siiski sinu eest. See tagab, et kasiino saab veenduda sinu vanuses ja muus infos mis on vajalik kasiinos panustamiseks ning ka selle, et saad hiljem oma mänguajaloole, võitudele ja mängurahale ligi. Selleks tuleb sul peale esmast külastust lihtsalt kas Smart-ID, Mobiil-ID või pangalingi abil end tuvastada.

Kas ma saan ka tervitusboonuse 200 tasuta spinni enda valitud mängus kulutada?

+

Ei, Kanuuna kasiinos on kindlalt paika pandud, et nad väljastavad kuni 200 tasuta spinni mängijale, 20 tasuta spinni päevas 10 päeva jooksul, mida saab mängida vaid konkreetsetes mängudes. Hetkel on need mängud, kus 20 tasuta spinni antakse, järgnevad: 1. päev: John Hunter and the Book of Tut; 2. päev: Jammin’ Jars 2; 3. päev: Money Train 2; 4. päev: Book of Oz; 5. päev: Razor Shark; 6. päev: Iron Bank; 7. päev: The Falcon Huntress; 8. päev: Ancient Fortunes: Poseidon; 9. päev: Vikings Go Berzerk ja 10. päev: John Hunter and the Mayan Gods.

Kas ma saan Kanuuna kasiino lehel ka ilma sissemakseta mängida?

+

Kanuunas saab mängida ka ilma sissemakset tegemata, ehk tasuta mänguraha eest on võimalik näiteks mänguautomaate keerutada. Küll aga on see tasuta raha, ehk isegi, kui sa näiteks Mega Moolah mängus kuus miljonit välja keerutad, ei saa sa seda raha päriselt välja võtta kuna seda pole olemas.