Kasiino boonused

Ilmselt ei ole kasiino boonused enam kellegi jaoks midagi uut. Paljud erinevad portaalid pakuvad enda mängijatele võimalust haarata mõni boonus, mille abil on võimalik enda kontojääki suurendada või hankida tasuta spinnid. Vaieldamatult kõige populaarsemad on esimese sissemakse boonused, millega on võimalik tavaliselt saada 100 kuni 200% sissemakstavast summast. Küll aga tasub meelde jätta, et see on tasuta raha ning sellega kaasnevad ka erinevad tingimused, mida tuleb täita. Olgu selleks läbimängimise nõue, mis jääb tavaliselt 25-50x vahele. Lihtsalt öeldes peate enda sissemakse läbi mängima või panustama vähemalt 25 korda.

1000
Boonus
100
Tasuta keerutused
5 / 5
Iga päev saad avada uue aardekirstu
Boonus
5 / 5
200 TASUTA KEERUTUST ilma läbimängimise nõudeta.
Boonus
5 / 5
Saad 30€ + 50 WinSpinni
Boonus
4 / 5
100
Tasuta keerutused
4 / 5
Kas soovite erilist boonust?Jätke meile oma e-kiri! Hankige boonust
200
Tasuta keerutused
4 / 5
1000
Boonus
50
Tasuta keerutused
3 / 5

Ilmselt ei ole kasiino boonused enam kellegi jaoks midagi uut. Paljud erinevad portaalid pakuvad enda mängijatele võimalust haarata mõni boonus, mille abil on võimalik enda kontojääki suurendada või hankida tasuta spinnid. Vaieldamatult kõige populaarsemad on esimese sissemakse boonused, millega on võimalik tavaliselt saada 100 kuni 200% sissemakstavast summast. Küll aga tasub meelde jätta, et see on tasuta raha ning sellega kaasnevad ka erinevad tingimused, mida tuleb täita. Olgu selleks läbimängimise nõue, mis jääb tavaliselt 25-50x vahele. Lihtsalt öeldes peate enda sissemakse läbi mängima või panustama vähemalt 25 korda.

Uutele mängijatele pakutakse tavaliselt kõige paremaid pakkumisi. Samas on pakkumised saadaval ka varasematele mängijatele, mis on üldiselt hea. See tähendab et see on lahendus, mis sobib nii uutele, kui vanadele mängijatele ning kõik saavad nautida boonuse poolt tagatud suuremat atraktiivsust. Kõige tavalisemad on tasuta spinnid, millega on teil võimalus proovida mõnda uut mängu. Kunagi ei saa kindel olla, milline mäng just teile meeldib või meeldima hakkab.

Eestis litsentseeritud kasiinod on kõik reguleeritud Maksu- ja Tolliameti poolt, ning omavad vajalike litsentse. Tänu sellele võite kindlad olla, et boonustega seotud tingimused on ausad ning neid jälgitakse. Täpselt sama kehtib ka teie raha kohta. Kõik kontole tehtud sissemaksed on kaitstud ning seadusega korrektselt reguleeritud.

Online kasiino boonused plussid

1. Rohkem raha

Saate enda kontole suurema hulga raha, millega proovida erinevaid mänge. Tegemist on boonusrahaga ehk sellele kehtivad läbimängimise nõuded.

2. Tasuta spinnid

Erinevate mängude proovimiseks on tasuta spinnid ideaalne lahendus. Tutvute uute mängude ja võib olla leiate endale uue lemmiku.

3. Suurem huvi

Kuna teie kontoseis suureneb oluliselt rahalises mõttes, siis on teil võimalik proovida rohkem mänge ja kasutada ka erinevate suurustega panuseid.

Online kasiino boonused miinused

1. Läbimängimine

Boonuse vabastamiseks ehk väljakandmiseks peate läbi mängima teatud hulga keerutusi.

2. Rasked tingimused

Mõnikord võivad olla tingimused küllaltki raskesti täidetavad. Siiski on need alati teostatavad ning see sõltub pigem sissemakse summast.

3. Väljamakse aeg

Kuna boonusele kehtivad läbimängimiseks nõuded, siis peate enne need täitma, kui saate sooritada väljamakse.

Sissemakse boonus

Online kasiinod pakuvad enda mängijatele peamiselt esimese sissemakse boonust. Kui registreerite endale konto sobivas portaalis, siis on teil võimalik sisestada boonuskood, millega teie sissemakstav summa suurendatakse 100 kuni 200%. Tehes sissemakse summas 50€ on teie kontoseis 100€. Enne kui saate välja kanda peate aga täitma boonusega kaasnevad tingimused. Tavaliselt tähendab see läbimängimise nõuet. Peate valitud mängudes tegema piisava hulga keerutusi või panustamisi, mis tähendab et tegemist on piiratud boonusega. Peale boonuse vabastamist on teil täielik kontroll, mida soovite rahaga edasi teha. Loomulikult on võimalik ka boonust tühistada, kuid peate arvestama, et sellega kaasneb ka boonusraha eemaldamine.

Esimesel sissemaksel tuleb kindlasti hoolikalt uurida, millised boonused on Eesti kasiinodes saadaval. Uutele mängijatele pakutakse tihti erinevaid võimalusi, mille vahelt saate valida endale kõige paremini sobiva. Olgu selleks tasuta spinnid või hoopis rahaline boonus. Tasuta spinne on võimalik kasutada vaid ühes määratud mängus. Tavaliselt on selleks mänguks mõni klassikaline keerutusmäng või mäng millele soovitakse tugevalt reklaami teha. Kunagi võib olla kujuneb sellest teie kõige populaarsem mäng.

Tervitusboonus uuele mängijale

Kasiino boonused on väga erinevad ning võib olla alguses ka pisut segadust tekitavad. Nendest üks kõige lihtsamaid on tervitusboonus, mille hankimiseks ei vaja te isegi koodi, mida sisestada. Peate lihtsalt tegema esimese sissemakse ning peale seda on juba boonusega kaasnev teie kontole automaatselt lisatud. Online kasiinodes kõige levinumaks on tasuta spinnid. Võite saada näiteks viiel erineval päeval erinevates mängudes tasuta keerutusi, millel võib olla ei ole isegi läbimängimise kohustust. Peamiselt on mõeldud see erinevate mängudega tutvumiseks ning võidetavad summad ei ole suured.

Kuna tegemist on vaid uutele mängijatele mõeldud pakkumisega, siis seda mitmel erineval korral kasutada ei saa. Samuti on lubatud igas kasiinos omada vaid ühte kontot, mis on teie identideediga seotud. Pettuste avastamisel reageerivad kasiinod koheselt konto sulgemisega. Kindlasti on väga mõistlik enda otsus hoolikalt läbi mõelda, ning valida endale just selline boonus või boonused, mis sobivad kõige paremini teiega kokku.

Tasuta spinnid ja nende hankimine

Tasuta spinnid on paljude mängijate seas palavalt armastatud. Kiire ja lihtne viis enda kontoseisu pisut suurendada ning ühtlasi nautida ka meelelahutust. Kui sa pole varem tasuta spinni teinud, siis ilmselt on keeruline seda emotsiooni sõnadesse panna. Saate kellegi teise raha eest enda õnne proovile panna. Loomulikult on tasuta spinnid saadaval neile, kes on esimese sissemakse ära teinud. Väga harvad on juhused, kus pakutakse mängijatele tasuta spinnide tegemise võimalust, ilma sissemakseta.

Sõltuvalt online kasiino poliitikast jagatakse tasuta spinnid erinevates kogustes. Suuremad pakkumised on 100 kuni 500 tasuta spinni. Kuna tegemist on väga individuaalse lähenemisega, siis võivad need tingimused kasiinoti palju erineda. Ilmselt on tasuta spinne võimalik hankida peaaegu kõigis kasiinodes, kuid nende koguse saate teada, kui tutvute täpsemalt juba tingimustega. Online kasiinos võib olla väga palju pakkumisi uutele mängijatele, kuid tihti mõeldakse ka olemasolevate klientide peale. Teavitusi saadetakse sõnumite ja e-kirjade näol ning nendel tasub silma peal hoida.

Sissemaksega / Sissemakseta boonused

Sissemakse boonus on ilmselt kõige levinum viis mängijate huvi tõsta. Teile pakutakse kuni 100 protsenti boonust, mis tähendab et saate kontole topelt summa, võrreldes enda sissemaksega. Tehes sissemakse summas 50€, siis lisatakse teie kontole 50€ boonusraha. Selle rahaga võite teha, mis soovite, kuid väljakandmiseks peavad olema boonusega kaasnevad tingimused täidetud. Näiteks live kasiino mängud tavaliselt ei ole sobilikud boonuse vabastamiseks. Sama kehtib ka paljude lauamängude kohta nagu näiteks rulett.

Eesti online kasiinodes on sissemakseta boonused väga haruldased, kuid siiski on see olemas. Tavaliselt on nendeks tasuta spinnid, mida saate kasutada portaali pool etteantud mängudes. Selleks võib olla näiteks Starburst või mõni muu sarnane mäng. Kasiino boonused on mängijatele suunatud ning eesmärgiks on tõsta mängijate aktiivsust ja huvi erinevate mängude vastu. Sisse ja väljamaksed on tugevalt seotud boonustega. Näiteks sissemakseta boonuse korral peate enne võidetud raha läbi mängima. Alles peale seda on teil võimalik selle rahaga teha, mis soovite ja väljamaksed teele panna.

Live-kasiino boonused

Live kasiino on viimastel aastatel väga palju populaarsust kogunud. Klientidele pakutakse peaaegu reaalset kogemust, mis tähendab et tunnete nagu oleksite päriselt kasiinos kohapeal olemas. Teiega suhtleb päris inimene, ning see kõik toimub videosilla vahendusel. Lisaks võib see uutele mängijatele olla hea võimalus tutvuda mõne mänguga, mille kohta varasemalt teadmised puudusid. Saadaval on ka vestlus, kus teie küsimustele tõenäoliselt vastatakse.

Küll aga boonused on küllaltki harvad. Vahel pakutakse mängijatele nii öelda raha tagasi kampaaniaid, mille käigus teie panustatud raha pealt makstakse teile mõned protsendid tagasi. Sellist tegevust kutsutakse ka rakebackiks, ning suurem populaarsus on sellel näiteks pokkerimängudes. Diiler korjab kõikidelt mängijatelt raha tagasi iga tehtud panuse pealt, ning käsitleb seda, kui teenustasu mängude mängimise eest.

No wager tüüpi boonus ehk ilma läbimängimise kohustuseta

Sellise boonuse puhul on tegemist boonusega, mis võiks olla iga mängija esimene valik. Teie kontole lisatakse raha, ning sellele kehtib põhimõtteliselt 1x läbimängimise nõue. Peate saadud raha vähemalt ühe korra läbi mängima, ning peale seda on teil õigus see kohe välja kanda. Kahjuks selliseid boonuseid on liikvel väga vähe ning nende leidmiseks peab tõsiselt vaeva nägema. Tihti pakutakse selliseid boonuseid mängijatele, kes mängivad mänge palju ning tänu sellele genereerivad palju käivet.

Küll aga pakutakse vahel sellist boonust ka uutele mängijatele, kes saavad tänu sellele maksimaalselt hea kogemuse ning soovivad kasiinos veel erinevaid mänge proovida. Küll ei tohiks lasta ennast heidutada vaid nii öelda tasuta rahast. Tegemist on siiski meelelahutusega, mida tasuks nautida täpselt nii palju, kui soovite, kuid siiski mõistuse piirides. Boonuste tagaajamine ei ole mõistlik ning ei too teile päeva lõpuks tulemust.

Cashback ehk raha tagasi boonused

Vaieldamatult üks kõige huvitavamaid boonuse tüüpe. Kasiino boonused on kohati väga üksluised ning auhinnaks on tasuta spinnid, millest suuremaid võite saada on äärmiselt keeruline. Küll aga on cashback hea lahendus, kui soovite osa kaotatud rahast tagasi saada. Kõige lihtsam näide sellest on järgnev: kaotasite eelmise nädala jooksul 100€ ning kasiino pakub teile 10% cashbacki. Sellisel juhul saate uue nädala alguses tagasi 10€ enda kontole, millega võite teha ükskõik mida. Saate mängida mänge või selle soovi korral välja kanda.

Erinevalt teistest boonustest on tegemist nii öelda pärisrahaga, millele ei kehti ühtegi piirangut. Selliste pakkumiste hankimiseks peate hoidma silmad lahti ning vaatama, kuna mõni kasiino sellist lahendust pakub. Samasugune boonus võib kehtida ka näiteks spordiennustustele ja muudele mängudele. Kindlasti ei tohiks seda sassi ajada pokkeris väga levinud terminiga rakeback, mida makstakse lojaalsetele mängijatele.

Mobiilikasiino boonused ja keerutused

Nagu ka tavalistes kasiinodes on mobiilikasiinodes saadaval esimese sissemakse boonus. Kuna mobiilikasiinos on mängud pisut erinevad, kui sa oled harjunud nägema brauseris. Peaaegu kõikides online kasiinodes on olemas ka mobiiliversioonid, mis muudab mängimise võimalikuks ka paikades, kus teil arvuti puudub. Ainukeseks tingimuseks on püsiva internetiühenduse olemasolu ning nutiseade, mis toetab antud teenuseid.

Paljud kasiinod vürtsitavad oma mobiilikasiinot tasuta spinnide näol ning soovivad mängijatele pakkuda maksimaalselt palju lahendusi. Võite saada näiteks 100 kuni piiramatul hulgal tasuta spinne, mida saate kasutada näiteks ainult mobiilikasiinos. Tasuta spinne ei pruugi olla võimalik arvutis kasutada ning see ongi mõeldud vaid mobiilikasiino kasutajatele. Uutele mängijatele võib olla veel saadaval erinevaid pakkumisi, mis muudavad mänguelamuse veel paremaks.

Iganädalased kampaaniad ei ole müüt

Online kasiinod näevad väga palju vaeva, et muuta enda mängijate olemine võimalikult mõnusaks ja hubaseks. Lisaks uutele mängijatele soovitakse ka enda olemasolevatele klientidele pakkuda parimat teenust. Mängude huvitavamaks muutmiseks on loodud iganädalased kampaaniad. Kampaaniad võivad olla väga erinevad, kui sa ei saa näiteks paar päeva nädalast mängida, siis esimese koha auhinnale pretendeerida on raske. Sõltuvalt kasiinost võivad need olla läbimängitud keerutuste hulk, suurima võidukordajaga võit või mõni muu huvitav aspekt.

Sissemakse boonus võib vahel olla ka üheks tingimuseks, et antud kampaaniatest osa võtta. Sellistel tingimustel boonused on peamiselt mõeldud uutele mängijatele, kes alles avastavad mänge ning saavad vaikselt aru, kuidas kogu süsteem töötab. Online kasiinod korraldavad erinevaid turniire ka olemasolevatele mängijatele ning auhinnad on väga korralikud. Mõningatel juhtudel võivad summad olla lausa mitu tuhat eurot.

Kuidas endale tasuta spinnidega kasiinoboonus saada

Eesti kasiinod pakuvad Eesti mängijatele tihti erinevaid boonuseid, mis on regionaalselt piiratud. See tähendab seda ,et antud pakkumine on piiratud näiteks ainult Eesti mängijatele. Sinu jaoks on tegemist hea lahendusega, sest siis ei ole teised mängijad antud pakkumise jaoks kõlbulikud. Parimad boonused leiad tavaliselt enda e-kirjadest või hoopis kasiino kodulehte uurides.

Tasuta keerutust teha on lihtne, kuid kuidas neid kõige lihtsam hankida on? Esimese asjana tasuks otsida erinevaid sissemakse boonuseid, mille abil teile tagatakse ka teatud hulk tasuta keerutusi. Kui kõik tingimused on teie poolt täidetud, siis kantakse boonus teie kontole ja saate selle kasutamist alustada

Teine hea variant endale näiteks 200 tasuta spinni hankida on teha korduv sissemakse. Ühtlasi tuntakse antud lahendust ka reload boonusena. Sellisel juhul olete juba varasemalt samas kasiinos teinud sissemakseid, kuid soovite saada uut boonust ning lahendus, mida parasjagu otsite on silmapiiril.

Kas kasiinoboonused on oma nime väärt?

Loomulikult elame me kõik teadmises, et kasiino ei soovi meile halba ning suhtub meisse, kui heasse klienti. Küll aga võib kohati leida mõningaid boonuseid, mille tingimused on väga karmid ning nende vabastamiseks võib kuluda meeletult aega. Kohati ei tehta seda tahtlikult, ning mängijad ise ei suuda piisavalt hästi läbi lugeda tingimusi. Sellised suuremad boonused on mõeldud näiteks sellistele mängijatele kelle jaoks Eesti online kasiino külastamine on igapäevane tegevus. Mis tähendab et mängitakse palju ning boonuse vabastamine on reaalne.

Näiteks kuni 100 tasuta spinni võib kõlada ahvatlevalt aga mis sellega kaasneb. Lihtne olukord, mida saab läbi mängida on järgnev. Võidate 100 keerutusega 10€, ning selle väljamaksmiseks peate 25x läbimängimisnõude täitma. Peate 250€ eest panuseid tegema, ning kui teil on peale seda veel raha alles, siis saate selle vabalt välja kanda. Eesti kasiino puhul on tingimused erinevad ning peate selle kohta täpsemalt uurima juba boonuse tingimustest.

Online kasiinode puhul tasub alati jälgida erinevaid samme, millest räägime lähemalt juba järgmises punktis. Kindlasti pole hasartmäng sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks ega ka nendega võitlemiseks. Igaüks teeb enda otsused ise ning mängima peaks vaid selliste summadega, mille kaotamine on teile taskukohane ja võimalik.

Online kasiinode live kasiino boonused

Üksikud kasiinod pakuvad oma mängijatele live kasiino lahendust ning samuti ka neile boonuseid. Küll aga tekib küsimus, miks see nii on? Põhjus on tegelikult väga lihtne. Live kasiino pakub oma mängijatele mänge, milles on kasiino eelis mängija ees oluliselt väiksem, kui näiteks keerutusmängudes. See on ka põhjuseks, miks läbimängimisnõude alla ei lähe live kasiino mängud. Esimesel sissemaksel tuleks hoolikalt lugeda boonuse tingimusi kui ka maksimaalseid panustamiseks võimalike summasi.

Kõige rohkem on levinud mängud, mida saate mängida ka päriselt kasiinodes. Näiteks blackjack, rulett ja selle variatsioonid ning ka muud lauamängu tüüpi mängud. Sellistes mängudes on kasiino ehk maja eelis peaaegu nulli lähedane ning nendes oleks mängijatel äärmiselt kerge tingimused täita. Lisaks oleks risk minimaalne ning tõenäoliselt jääks kasiino enamikel juhtudel sellistes olukordades miinusesse. Kuna tegemist on siiski ettevõttega, kes soovib raha teenida, siis sellist asja ei lubata.

Konksukohad mida tasub jälgida

Kõik kasiinod kirjutavad tingimustesse sisse erinevaid punkte, mis võivad olla alguses arusaamatud. Küll aga on need selgesti kirjas kui ka alati leitavad. Peate lihtsalt jälgima millisel puhul on teatud reeglid rakendatud ning millised on nii nimetatud konksukohad. Parimad boonused ei pruugi alati olla parimad, kui nendega kaasnevad kohustused, mille täitmine on praktiliselt võimatu või äärmiselt keeruline. Järgnevalt anname kiire ülevaate enimlevinud aspektidest, mida tihti ei märgata.

Boonustega kaasnevad probleemid

Kindlasti ei ole see midagi uut, kui mängijad satuvad segadusse ja ei tea miks nende kontol näiteks ei ole boonus aktiveeritud. Tõenäoliselt tegite te kuskil vea, mis tavaliselt tähendab, et unustasite õigesse lahtrisse sisestada oma boonuskoodi. Ilma koodi sisestamata kahjuks boonust teile ei väljastata ning tagant järgi seda nõuda võimalik ei ole. Teie ainuke võimalus on kasutada mõnda uut boonust, mida te varasemalt kasutanud ei ole ning milleks te kõlbulik olete. Sisestades vale või kehtetu boonuskoodi saate sellest ka koheselt teada ning boonus aktiivseks ei muutu. Mõningatel juhtudel võib küll makse läbi minna, kuid aktiivsete boonuste alla teie boonust ei lisata.

Teise probleemina tuuakse välja tihti olukorra, kus soovitakse boonusest loobuda. Millised tagajärjed see aga endaga kaasa toob? Esiteks peate tagastama boonusega saadud tasuta raha ning see arvestatakse maha teie kontolt. Lisaks ei ole teil enam võimalik uuesti sama boonust aktiveerida, kui ei ole teisiti kirjas tingimustes. Boonusest ei ole võimalik taganeda, kui teil on läbimängimise nõue juba täidetud ning boonus 100%-liselt vabastatud.

Läbimängimise nõue ei muutu väiksemaks

Mõningad mängijad on täheldanud, et peale keerutuste tegemist ei muutu nende läbimängimise nõue väiksemaks. Selleks võib mitu erinevat põhjust olla. Kõige levinum neist on see ,et mängite välistatud mänge. Üldiselt on sellised mängud lauamängud, kus maja eelis on kõige väiksem. Teine levinud põhjus on minimaalse või maksimaalse panustamise summa mitte täitmine. Kui teete panuseid näiteks 10€ kaupa, siis tõenäoliselt on tegemist liiga suure panusega ning seda ei arvestada teie läbimängimise juures.

Alati veenduge, et olete tutvunud tingimustega, sest üldiselt on see ainuke viis mõista, miks teie läbimängimise jääk ei vähene. Küsimuste korral võite alati ühendust võtta ka klienditoega, kes teie küsimustele lahkesti vastavad. Võimaluse korral soovitame alati ise enne pisut uurida, sest sellega hoiate kokku klienditoe aega ning olukorras, kus vajate ise abi saate selle kiiremini.

Boonuse tingimuste täitmise tähtsus

Olukorras, kus teile on väljastatud boonus, peate kinni pidama ka tingimustest. Kui te määratud aja jooksul tingimusi ei täida, siis boonus tühistatakse ning tasuta raha või spinnid muudetakse kehtetuks. Küll aga võib tekkida olukord, kus olete ajaliselt hädas ning ei suuda boonust täielikult vabastada. Õnneks on selle jaoks olemas mõned nipid, mis võivad teid hädast välja päästa.

Üldjuhul on kasiinomängudest kõige kiirema läbimängimisnõude täitmisega keerutusmängud. Nendes mängudes on küll kasiino eelis pisut suurem, kui seda võrrelda lauamängudega, kuid saate boonuse kiiresti vabastatud. Kindlasti on teil olemas mõni mäng, mida sooviksite proovida ning pole selleks varem põhjust leidnud. Veenduge, et teie poolt valitud mäng ei oleks välistatud mängude nimekirjas ja nautige meelelahutust ning boonuse vabastamist käsikäes.

Parimate boonuste jahtimine

Tänapäeval on kõigest mõne hiirevajutuse kaugusel kogu informatsioon, mida peate teadma online kasiinode kohta. Tänu sellele on teil ka hiilgav võimalus hoida ennast kursis parimate pakkumistega. Kui mõni kasiino soovib endale tugevalt reklaami teha, siis pakutakse nii uutele, kui ka vanadele mängijatele väga ahvatlevaid pakkumisi. Selle peamiseks eesmärgiks on enda mängijate baasi suurendamine ning stabiilse mängijate hulga loomine. Küll aga on sellel omad plussid ka mängijate jaoks. Tihti tehakse pakkumisi, mis on tõesti head, ning peale boonuse vabastamist ei sunni keegi teid seal enam mängima.

Parimate pakkumiste leidmine võib tihti kujuneda keeruliseks ülesandeks, kuid on seda kindlasti väärt. Oleme veendunud, et mõni kasiino on kasutajasõbralikum, kui teine kuid sellest hoolimata on mängud üldiselt väga sarnased. Enamus kasiinosi pakub enda mängijatele täpselt samu mänge ning ainukeseks erinevuseks on portaal, kus te parasjagu mängite. Soovitame alati enne sissemakse tegemist jälgida, kus on saadaval parimad boonused, et vältida olukorda, kus lasete hea võimaluse lihtsalt käest ära.

Enimlevinud kasiino boonused koos tingimustega

Tasuta spinnide ja esimese sissemakse boonustest on ilmselt kõik kuulnud, kuid tegelikult on boonuseid veel. Järgnevalt vaatame, millised on kõige populaarsemad boonused ning millised tingimused neile tavaliselt kehtivad.

  1. Esimese sissemakse boonus - kõige levinum tüüp, kus teile pakutakse kuni 100% boonust või hoopis 100 tasuta spinni. Valikuid on palju ning täpsemate tingimustega saate tutvuda konkreetse boonuse juures.
  2. Reload boonus - nagu ka nimi ütleb, siis tegemist on uuesti laadimisega. Teete kontole järjekordse sissemakse ning teie kontole lisatakse juurde raha või keerutusi. Sellised boonused on sinu jaoks üldiselt väiksema kordajaga, kui võrrelda online kasiinode poolt pakutavate alguse pakkumistega.
  3. Tasuta spinnid - samuti väga levinud viis mängijate motivatsiooni tõstmiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult, kui soovite võidetud summa välja kanda, siis peate boonuse enne vabastama. Selleks peate võidetud summa läbi mängima x korda.
  4. Spordiboonused - suuremate sündmuste eel on tihti leitavad ka spordiboonused, millega saate teha näiteks riskivaba panuse. Kaotuse korral kantakse teile raha tagasi, kuid võidu korral kehtivad sellele tingimused.
  5. Erisündmused - olukorras, kus mõni Eestis litsentseeritud kasiino soovib enda mängijatele näiteks sünnipäeva puhul rõõmu valmistada, pakutakse erilahendustega boonuseid. Olgu selleks ühekordne sissemakse boonus või mõni tasuta spinni lahendus.

Minimaalsed ja maksimaalsed summad sissemakseks

Tõenäoliselt on kõige loogilisem lahendus enne mängima asumist uurida, millised on antud kasiino maksimaalsed summad, kui ka minimaalsed summad. Mõned kasiinod on mõeldud rohkem mängijatele, kelle panused on väikesed, kuid samas on olemas ka kasiinosi, kus mängivad vaid inimesed, kes panustavad väga suurelt. Oluliseks saab see ka esimesel sissemaksel, kui soovite saada boonust. Teie ülesandeks jääb valida endale sobivate panustega kasiino ning enda õnn proovile panna.

Tavaliselt algavad minimaalsed sissemakse summad juba mõnest eurost ning maksimaalsed summad ulatuvad 10000€-ni. Küll aga võib see olla erinevate kasiinode puhul erinev. Kui olete tegemas esimeset sissemakset, siis teile kindlasti kuvatakse, milline on minimaalne ja maksimaalne sissemakse summa. See võib sõltuda ka pisut sissemakseks kasutatavast meetodist, nii et kindlasti veenduge antud informatsioonis.

Maksimaalsed summad on tavaliselt seatud väga lihtsal põhjusel. Kasiinod soovivad, et nende portaale ei kasutataks rahapesu teostamiseks. Suuremate summade korral tekiks kohustus kontrollida raha päritolu ning selleks ei soovita enda resursse kasutada. Minimaalsed summad on tavaliselt sellepärast, et teenusetasude peale ei kuluks suurem summa, kui sellelt teenida saab. Nii ,et esmalt peaks täpsustama enda soovid ning seejärel valima enda kasiino kes selliseid tingimusi pakub.

Maksimaalsed panused boonuste vabastamisel

Nagu varasemalt korduvalt on mainitud, siis boonuste vabastamisel tuleb mängu ka maksimaalne panus, mida teha tohib. Tavaliselt on see piiratud 3-5€ suuruse panusega, ning selleks on lihtne põhjus. Kasiinod soovivad, et mängiksite rohkem keerutusi, ning tänu sellele tekib suurem eelis kasiinole ning mängija õnnestumise võimalus on pisut väiksem. Ilmselt ei ole see kellegile saladus, et tegemist siiski ettevõtlusega, ning kasiino soovib raha teenida. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Mängida võiks ainult summadega, millest ollakse valmis loobuma. Ühtlasi võib seda nimetada ka meelelahutuseks, mille hinna saate ise valida.

Boonuste vabastamisel on oluline mängida maksimaalselt efektiivseid mänge, milles on võimalus tõenäosus maksimaalselt enda kasuks tööle panna. Ühtlasi tekitab see olukorra, kus portaalid ei luba vabastamiseks mängida lauamänge ning ka osasi keerutusmänge. Täpsema info võite leida juba boonuse juurest. Osaliselt on mängud koefitsendiga, mis tähendab, et võite neid küll boonuse vabastamiseks kasutada, kuid peate arvestama väiksema summaga. Näiteks panustades 2€, siis võetakse arvesse vaid 1€ või muu sarnane lahendus.

Boonuste kehtivusaeg ning tingimuste täitmine

Igal boonusel on oma kehtivusaeg ning üldiselt on see 30-päeva. Küll aga võib esineda ka oluliselt pikema või lühema ajaga boonuseid. Peamiselt sõltub see boonuse suurusest. Mõned boonused on sellised, kus saate osade kaupa vabastada boonust pikema perioodi vältel. Samas leidub pakkumisi ka lühikestele boonustele, mis eeldavad pisut aktiivsemat mängimist. Boonus kuni 100€ on tavaliselt keskmise kestvusega ehk varasemalt mainitud 30-päeva. Näiteks pakutakse olemasolevatele mängijatele ka boonuseid, mille kehtivus on näiteks 90-päeva ja eeldab väga suurt panustamist.

Kui te ette määratud aja jooksul ei suuda boonust ära täita, siis see kahjuks tühistatakse ning boonusraha eemaldatakse teie kontolt. Üldiselt võib öelda, et tingimused on mõistlikud ning boonuste täitmine ei ole keeruline. Samas tasub alati hoolikalt jälgida tingimusi, sest need on koostatud kõikidele mängijatele täitmiseks. Enne boonuse aktiveerimist tehke kiired kalkulatsioonid, kui palju peate mängima, et boonust vabastada.

Kuidas näeb välja online kasiino konto avamine

Kindlasti olete vähemalt korra mõelnud, et mis oleks kui avaks endale konto mõnes online kasiinos. Tihti pakutakse kaasa ka 100 tasuta spinni või mõni muu huvitav pakkumine. See on mõte, mis valdab paljusi inimesi, kuid tihti jäädakse hätta konto avamisega. See ongi põhjuseks, miks soovime anda detailse ülevaate, kuidas näeb välja tavapärane konto avamine.

Kasiino valimine
Esimese asjana peate valima sellise kasiino, mis on sinu jaoks sobilik. Olgu selleks värvilahendus või mõni muu aspekt, mis pakub rahulolu.
Registreerimine
Enne kui alustate registreerimisega, veenduge litsentsi olemasolus. Eesti kasiinodes on kohustuslik omada Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsi. Eesti kasiino kultuur on viimastel aastatel oluliselt paranenud, ning mängijate kaitse on parem, kui kunagi varem. Peamiselt on mõeldud mängijate peale ning kasiinodele on jäetud suuremad kohustused.
Ära kiirusta sissemaksega
Peamiselt on mõeldud selle punkti all seda, et saadaval on ka boonuskoodid, mis muudavad mängimise huvitavamaks. Ilmselgelt ei muuda suurem kontojääk ja tasuta spinnid kellegi elu kurvemaks.
Sissemakse
Kasuta alati sissemakseks sama viisi, mida plaanid kasutada ka väljamakseks. Selliselt võid olla kindel, et ei pea liigselt tõestama, miks erinevaid kontosi kasutad. Sisse ja väljamaksed toimuvad kiirelt seega ei pea muretsema, et teie raha oleks liiga kaua ootel.
Mängude nautimine
Eesti online kasiinodes on olemas väga palju erinevaid mänge ning alguses soovitame alustada väikeste panustega. Selliselt õpite mängu tundma ning saate enda jaoks paika panna strateegiad.

Kasiino boonused ja nende parimad nipid

Esimene ning ilmselt ka kõige olulisem aspekt online kasiino boonuste puhul on tähelepanelikkus. Enne, kui sa ükskõik, mis boonuse kasuks otsustad, tuleb hoolikalt mõelda, millised on selle boonusega kaasnevad tingimused. Kohati võib tekkida olukord, kus tasuta spinnide vabastamine võtab nii kaua aega, et te ei ole selle kuidagi suuteline. Samuti ei saa enne teha väljamakset, kui boonus ei ole vabastatud või kehtivusaeg läbi.

Kui olete tegemas sissemakset, siis veenduge millised boonused parasjagu saadaval on. Tihti võib juhtuda olukord, kus kannate raha sisse ja peale seda alles avastate mõne toreda boonuse, mis oleks teie kasutajakogemust oluliselt paremaks muutnud. Eesti kasiino valimine on tõenäoliselt ainuõige lahendus, sest välismaiste kasiinode tegevused võivad kohati olla litsentseerimata ning samuti on see ohtlik teie rahakotile. Teie raha ei ole turvalises paigas, kust seda seaduse alusel saaksite probleemide korral küsida.

Miks ei saa boonust kohe välja kanda?

+

Kasiinod annavad mängijatele võimaluse nende rahaga enda õnn proovile panna. Kuna tegemist on nende rahaga, siis nad ka määravad, kuidas antud rahaga peab toimima.

Mis on sissemakse boonus?

+

Sissemakse boonus kujutab endast boonust, mille käigus on võimalik enda sissemakstavat summat oluliselt suurendada. Online kasiinos ei ole võimalik seda raha küll kohe välja kanda, kuid peale tingimuste täitmist on see võimalik.

Miks eelistada Eestis litsentseeritud kasiinosi?

+

Kui soovite, et teie raha oleks turvalises kohas ning võitude puhul ka reaalselt raha välja kanda, siis soovitame mängida ainult litsentsiga kasiinos.